Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Benim 3.gün embriyosu yarın test günüm evde test yapmıştım ama tek çizgi çıkmıştı birdahada yapmadım yarın öğrenicem bakalım sonucumu

Kime dmeek istemistimm

Hayirlisi olsun ins..testte cikmasada belli olmaz Ben şahin beyle Ramazandan sonra başlayacagim bu arada takviye kullaniyorum
Acıbademde şahin bey onuda çok duydum aslında bizim bi sorunumuz yoktu ama 6 ay denedik olmadı böyle bir yola girdik inşallah emeklerimizin karşılığını alırız zor bir süreç özel değil ise sizin ne için bekletiyolar ve ilk deneme mi

Acıbademde şahin bey onuda çok duydum aslında bizim bi sorunumuz yoktu ama 6 ay denedik olmadı böyle bir yola girdik inşallah emeklerimizin karşılığını alırız zor bir süreç özel değil ise sizin ne için bekletiyolar ve ilk deneme mi
Benim 6. Denemem olacak ben öyle istedim bu arada takviye ve vitamin falan kullanmak istedim çünkü bu son olacak büyük ihtimal yunurta rezervim az kaliteside kötü son demede herseyi dneyeyim istedim ondan aslinda süreç heryerde ayni işliyor nerde rahat hissediyorsaniz orda yaptirin labaratuarlarda önemli tabiki gerisi nasip kismet

Rabbim yardım etsin sizede inşallah bu sefer güzel haberler alırsınız yaşınız kaç peki benim 29 ilk denemem ama bu denememde başarısız olursa bahçeciye
Gitmeyi düşünüyorum

Şahin beyi duydum bi kaç arkadaşımdan ama çok beklettiğinide duydum gerçekten de öylemi acaba en az 1 saat bekliyormuşsunuz ? Tavrı felan nasıl yaklaşımı onlarda önemli hastalar için ben çok ani karar verip soranusa gittim şimdi şimdi araştırıyorum

Şahin beyi duydum bi kaç arkadaşımdan ama çok beklettiğinide duydum gerçekten de öylemi acaba en az 1 saat bekliyormuşsunuz ? Tavrı felan nasıl yaklaşımı onlarda önemli hastalar için ben çok ani karar verip soranusa gittim şimdi şimdi araştırıyorum
Acikcasi ben gittiğim simdiye kadar heryerde bekeldim o yüzden çok gibi gelmedi yasim 39 benim ilk dnememde 27 yaşindaydim ama ozman da cok iy degildi yumurtalarim

X