Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Sen nasılsın? Gebelik nasıl gidiyor? 😊 kontrole hala kendi doktoruna mı gidiyorsun yoksa başka doktora geçtin mi?
Yokkiz ıyi gdio şükür aynı doktordayım 3 ay biz takip edioz dedi zaten iğne ilaç hala dewam ediyor 2 haftada 1 gdiom. Büyük ihtimal değiştirmicem yanindaki doktor ilgilenio hamile kalınca. Değiştirmiş gbi oldum ama aynı merkez

Yokkiz ıyi gdio şükür aynı doktordayım 3 ay biz takip edioz dedi zaten iğne ilaç hala dewam ediyor 2 haftada 1 gdiom. Büyük ihtimal değiştirmicem yanindaki doktor ilgilenio hamile kalınca. Değiştirmiş gbi oldum ama aynı merkez
O yanındaki doktor Ferdi gibi bisey dedi adına, çok samimi geldi güzel bi enerji aldım doktorlardan.

O yanındaki doktor Ferdi gibi bisey dedi adına, çok samimi geldi güzel bi enerji aldım doktorlardan.
Gnlde ikisi aynı onada denk gelebilirsin ama ıyi doktordan fazla konuşup anlatıo herşeyi Serbülent by daha işi ne hakim tutunca diğerine pasliyo ama Alirıza beyde iyi

Bak o da iyiymiş ben hamile kalırsam kesin değiştiririm🤣 iyi olmana çok sevindim,bana da dua et 🙏🏼

Evet serbülent hoca yeni baskadi diye bana söyledi ,beni tanıştırdı kendisiyle .Hatta bugün de ikisi birlikte muane etti.Ali riza beyi hiç görmedim

X