Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

Transfer oldu mu? Transferden sonra yapılan iğnelere ücret istenmiş anladığım kadarıyla. İnsaallah hayırlısı olsun hakkımızda ya güvenmekten başka çaremiz yok malesef,

Szde sorun ne kocasından sorunu olanlar gnlde tercih edio ki bu yazıda çoğu şahin beyin hastası
Siz daha önce gittiniz mi Serbülent beye,memnun unuz anladığım, bende tavsiye üzerine gitmiştim bi arkadaşım iki çocuğuda 3 4yıl ara ile Serbülent bey vesilesi ile oldu. Bakalım insallah bizimde öyle olur :)

Kesinlike herşeyden memnunum 2. Denememde tuttu elhamdülillah hala dewam ediyorum
İşte arkadasim çıkıyor demek ki , inşallah bizim de tutar , mutlu sona
Bende tavsiye üzerine giittim ,başka bir yere bakmadık ,hatta 23 yaşında kuzenim var onunda doktoru çıktı hoca inşallah bizlere de anne olmamıza vesile olur .. Şimdilik bende memnunum hocadan

kızlar bende tüp bebek tedavisine başladım şubat ayı ilk adetimde başlıyorum acıbadem şahinbeye başladım hepimiz güzel haberler alalım inş
Hayırlı olsun canım ben de bu ay başlamıştım kendisinde bugün opum yapıldı inşallah embriyolarım oluşursa taze transfer yapılacak
Yok parasından değil aslında şahin beye son teknoloji denmiş, o yüzden kafam karıştı
Evet canım öyle gerçekten. Embiyoları saklama izleme yöntemleri bile 7/24. Öyle açıp açıp hergün dış ortama maruz bırakmıyorlar. Ve de mikroenjeksiyon olduğu içim normal ivf ye göre daha üstün. Bizim erkek infertilitesi olmamasına rağmen burayı tercih ettik daha başarılı olur diye.
Tabi Rabbim yine de neyi nasıl takdir ederse öyle olacak. Hani en azından merkezden yana bir şüphem olmaz benim tutmazsa da..

Bana zor gelmişti yumurta toplama islemi sen nasilsin

Bn hastasiyim dewam

Ediyor

Evet Acıbadem’e benimde güvenim fazla nedense Ama bi anda oldu,buraya karar verdik. Erkek infertileüisi derken eşimin sperm sayısı 4milyon ile 15milyon arasında gidip geliyor buda erkek infertilesi sayılıyor mu?

Evet Acıbadem’e benimde güvenim fazla nedense Ama bi anda oldu,buraya karar verdik. Erkek infertileüisi derken eşimin sperm sayısı 4milyon ile 15milyon arasında gidip geliyor buda erkek infertilesi sayılıyor mu?
Aslına bakarsan sayılır canım. 15 milyon üstünde istiyorlar sayıyı. Hız morfoloji falan nasıl onları da değerlendirmek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…