Aile Planlaması Bursada göbek çeken ebe varmı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

gizemunsal

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
130
13
Merhaba kızlar. Biz uzun süredir çocuk istiyoruz tüm kontrol ve tahlillerimiz temiz ve gebelik için elverişli çıktı. Dün topiklere bakarken göbek düşüklüğünün engel olduğunu gördüm. Benim bekarlıktan beri sürekli düşer. Bursada bu işi yapan birileri varmı ? Yada böyle hamile kalamayıpta öyle ebeler vardırya masaj veya bitkilerle yardımcı olan onları bilen? Lütfen benimle paylaşın.

Tüp bebek filan denediniz olmadı da tek denenmedik bu mu kaldı?
Ya sizin gibi çok bilmişlerle uğraşamam kendi işinize bakın. Hemşireyim ben senin kadar tıpa güvenmiyorum bu basıl bi ön yargı. Bi ton insan var birsürü tedavi alıpta çocuğu olmayıp göbeğini çektirdikten sonra hamile kalan. Her türlü yoruma öneriye açığım. Şu çok bilmişlikleriniz ve yanlış üsluplarınız dışında.

Ya sizin gibi çok bilmişlerle uğraşamam kendi işinize bakın. Hemşireyim ben senin kadar tıpa güvenmiyorum bu basıl bi ön yargı. Bi ton insan var birsürü tedavi alıpta çocuğu olmayıp göbeğini çektirdikten sonra hamile kalan. Her türlü yoruma öneriye açığım. Şu çok bilmişlikleriniz ve yanlış üsluplarınız dışında.
Şu forum ne çektiyse hemşirelerden çekti vallahi. Sizi hemşire yapana yazıklar olsun.
Bilmişliğime kurban olun. Bilimden yanayız, tıptan yanayız bin şükür.

Şu forum ne çektiyse hemşirelerden çekti vallahi. Sizi hemşire yapana yazıklar olsun.
Bilmişliğime kurban olun. Bilimden yanayız, tıptan yanayız bin şükür.
Çok insan gördüm ben yanlış tedavi yanlış ilaçlardan zarar görmüş. Onlardan biri olduğunuz zaman görürüm ben sizi. Hoş siz bizi anlamazsınız çocuğunuz olmuş sorununuz yok yukardan konuşması kolay olur. Ben 1.5 yıldır doktorlarda geziyorum sorunun yoktan başka bi laf duymadım adetim düzensiz her ay adet söktürücü veriyorlar gönderiyorlar.

Çok insan gördüm ben yanlış tedavi yanlış ilaçlardan zarar görmüş. Onlardan biri olduğunuz zaman görürüm ben sizi. Hoş siz bizi anlamazsınız çocuğunuz olmuş sorununuz yok yukardan konuşması kolay olur. Ben 1.5 yıldır doktorlarda geziyorum sorunun yoktan başka bi laf duymadım adetim düzensiz her ay adet söktürücü veriyorlar gönderiyorlar.
Ben şimdi eski mesajları okudum. Daha once yazmışım size. Amh kac sizin? Erken menapozdan filan bahsetmişsiniz. Sonraki konuda aşılama önermiyor doktor demişsiniz. 19 yaşında neyin 1.5 yıldır gebelik planlaması onu da aklım almıyor daha çocuk yaşta anne olmak istemek 🤦🏻‍♀️

Yukardan asla konuşmam evet bebeğim koynumda ama 2. Tüp bebek tedavime hazırlanırken doğru teshis, tedavi ve doğru takviyelerle doğal gebe kalabildim ben.

Ayrıca yanlış tedavi olmasın diye tüm tedavileri mi reddedicez hemsire hanım? O neydi öyle? Ne anlatmaya çalışıyosunuz? 🤦🏻‍♀️

Peki göbegin rahimle ne ilgisi var ki bebek olsun hemşire hanım bunu açıklıyabilir mi 🤔nasıl ne sekilde hemşire olduğunuz az çok anlaşılıyor zaten böylelerini bela ettiler bize ne bicim doneme denk geldik

Sanırım üç net yapanı bile hemşire yapıyorlar artık.

Peki göbegin rahimle ne ilgisi var ki bebek olsun hemşire hanım bunu açıklıyabilir mi 🤔nasıl ne sekilde hemşire olduğunuz az çok anlaşılıyor zaten böylelerini bela ettiler bize ne bicim doneme denk geldik
Göbekten kasıt eş demek eşin yukarda olunca bebek tutunamıyor 😜 genel cerrahi ye gittiğiniz zaman bunu bi sorarsanız ameliyatındanda bahsederler. Bilip bilmeden boş yapmayın🙄

19 yaşında nasıl hemşire olabiliyor? Lise mezunu desek artık sağlık meslek liselerinde hemşirelik bölümü yok, hemşire yardımcılığı bölümü var. Hemşire olamaz. Zaten bu kafayla olmasın da.
Sen hayırdır be bi 19 dur tutturduz gidiyosunuz hayırdır nerden biliyosunuz siz kimsinizde benim hakkımda böyle yorumlar yapabiliyosunuz. İnsan müsveddeleri size soran olmadı. Ben bilenlere sordum egosu düşenlere tatmin olsun diye değil.

X