Bursa'da buluşma var..

ama olmadı ki arkadaşlar. 13:00 - 15:00 arası AÖF dersim var benim ve sınav öncesi asamam ki:çok üzgünüm:

ama ben birinizin numarasını alayım özelden de çıkınca bi aksilik olamzsa sizi takip edip, sonradan katılayım. gerçekten hepinizle tanışmayı çok istiyorum kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.

canım benim dedigin gibi sınavdan sonra katılırsın sende...bizde seninle tanısmak cok isteriz..gelişinlede cok mutu oluruz:asigim:

tubiş kimler gelcek belli mi
bi saysak bakalım kim var kim yok ?

Cumartesi olsaydı bende gelirdim ama malesef pazar gelemiyorum,neyse bi dahaki sefere inşallah...

tubiş kimler gelcek belli mi
bi saysak bakalım kim var kim yok ?

özişim ilk mesajda gelenlerin listesi var görmemişsin sanırım olsun yine yazalımmm

gelenlerin listesiii

meltemsahin
tubicik
cinsilatif(kesin belli degil)
papuli
ayçaaaaa
özi16
awa
malina
sevgili

bursalılarrrr nirdesinizz yahuuuu

kızlar buluşma yapmadınız sanırım daha hava güzel olursa bende gelmek isterim kızımla beraber

kerdelencim gel gel sen muhakkak gel umarım hava böyle olmaz benim kız böyle havaları görünce anında hastalanıyo ve brn rvr kpanıyorum umarım kuzuma bişey olmaz :1hug:

olmaz öziş olmaz..sen kalın giydir cimcimeyii hiç bşiycik olmaz..:roflol:bende düşünüyom şimdi ne giysem diye-tatlicadiarzu-
anam sanki beni istemeye geliyorlar alltarafı kızlarla bulusucazsırnaşık şeyama napayım hep böyleyim nereye gidersem gideyim bir heyecan bir panik noluyosa-tatlicadiarzu-sırnaşık şey

Herkese günaydınn....
Kızlar eğer pazar günü olmasaydı bende katılabilirdimm..
Ama pazar olunca eşim onunla vakit geçirmemi istiyorr:KK43:(((
Üzüldüm yaa:KK43:(((

Herkese günaydınn....
Kızlar eğer pazar günü olmasaydı bende katılabilirdimm..
Ama pazar olunca eşim onunla vakit geçirmemi istiyorr:KK43:(((
Üzüldüm yaa:KK43:(((

aman her hafta nasıl olsa onunla geciriyorsun bir gününüde kendine ayırnaniknanik

nasıl mutlu oluyorsan öyle yap canım..:asigim:

bebişli anneler sıkı sıkı giydirin yeğenlerimi, teyzeleri onlara bakar:) hepsini seveyim bissürü bebek olsun etrafımızda. çıldırırım ben ya o gün herhaldeŞeniz:dance:

bebişli anneler sıkı sıkı giydirin yeğenlerimi, teyzeleri onlara bakar:) hepsini seveyim bissürü bebek olsun etrafımızda. çıldırırım ben ya o gün herhaldeŞeniz:dance:

:asigim::asigim::asigim:datluşum benim:asigim:

evet kızlarrrrr yarın bulusuyoruzzzzzzz .............umarım hepniz orda olursunuz...:nazar:

arkadaşlar yakamıza kırmızı karanfil takacakmıyız :uhm:

kzılar orda olan var mıııı? ben birinizin mumarasını almayı unutmuşum.orda olup yarın gelecek olanlardan biri bana numarasını verebilir mi.bi aksilik olursa ararım diye.mac renzi cafe dimi.bi değişiklik yok yani.yarın görüşmek üzere...

sonunda buluştuk canlar sayımız az olsada güzeldi :dance: gelmeyenlerin adına üzüldük senağlama tubişiiim resimleri koyda kıskananlar çatlasın

sonunda buluştuk canlar sayımız az olsada güzeldi :dance: gelmeyenlerin adına üzüldük senağlama tubişiiim resimleri koyda kıskananlar çatlasın

resim falan koyarsanız hepinizi keserim :1ninca:

özellikle tubiş seni haberin olsun :mymeka::eek:klava:

X