BURSA ULUDAĞ ÜNİ HASTANESİ RAHİM FİLMİ İÇİN RANDEVU NASIL ALINIR DOKTORUM YÖNLENDİRDİ FAKAT NUMARA VERDİLER KESİNLİKLE AÇMIYOR KİMSE YARDIM EDİN

Loveyrdram

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
104
13
Veyahutta bursa da devlet tarafından rahim filmi çeken yerleri bilen bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi teşekkür ederim 3 senedir çocuğumuz olmuyor

Veyahutta bursa da devlet tarafından rahim filmi çeken yerleri bilen bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi teşekkür ederim 3 senedir çocuğumuz olmuyor
Bende şehir hastanesinden randevu aldım ama burdan bir arkadaş çekilmiyor doruk hastanesinde çekildiğini söyledi.bakalıö bizimde üç yıldır olmuyor canım

Bende şehir hastanesinden randevu aldım ama burdan bir arkadaş çekilmiyor doruk hastanesinde çekildiğini söyledi.bakalıö bizimde üç yıldır olmuyor canım
Evet şehir hastanesinde doktor bana üniversite de çekiliyor dedi ama röntgen yerinde randevu alırken tadilatta olduğu söylendi numara verildi randevu alın diye ama bilfi falan sıfır yüz kez aradım açan yok özellerde çekiliyor evet sanırım en uygun tomokay 5 bin ama devlette cektirmek istedik

Evet şehir hastanesinde doktor bana üniversite de çekiliyor dedi ama röntgen yerinde randevu alırken tadilatta olduğu söylendi numara verildi randevu alın diye ama bilfi falan sıfır yüz kez aradım açan yok özellerde çekiliyor evet sanırım en uygun tomokay 5 bin ama devlette cektirmek istedik
Şehir hastanesinde çekilmiyormuş öyle söyledi doktor ama eğer giderseniz gelmişse falan bana da yazarmısınız

Uludağ bilmiyorum ama ondan randevu almak için kendi internetten sitesinden alınması gerekiyor.
Birde eğer normal doktorlara gidip kontrol edildiysen edilmesende iki sene üstünde infertlite bölümünden randevu al sende bana da şehir hastanesindeki doktor söyledi baya ilgilendiler kan testi vs gene verildi rahim filmide verildi eğer sebepsizse iki aşılama yapıyorlarmış tutmazsa tüp bebek oluyormuş bilginize ben çokkk doktora gittim de pek ilgi görmedim

X