BURSA BULUSMA FOTOLARIII..şok! şok!şok! bulusmada NİŞANLANDIMDA geldim!

Law__

Yüz,gez,oku,izle,dans et👌
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
3.122
1.706
36
herkesle paylastıgımıza göre resimlerin kaldrma zamanı geldiii..:jeyyar:

bidahaki sefere yeni sok!.. sok!.. sok! larımla görüşmek üzere:jeyyar: hoscakalınsırnaşık şey

yayında ve yapımda emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunuyorummsırnaşık şey

sevgilersırnaşık şey saygılar sırnaşık şeyhürmetlersırnaşık şey

ay pek bi kibarlastımkaydirigubbakcemile3lülülülülülü

Son düzenleme:
tubicik :asigim: (canım gelinimmm)
cemredeniz :asigim:
rapunzel :asigim:
özi :asigim:
özinin kardeşi :asigim:

kızlar iiki sizinleydimm hepinizi çok sevdim bunlar benden sizee Şeniz a.s.

:nazar:

gelinimde pek saygılı maşallahhh :1hug:

tubicik :asigim: (canım gelinimmm)
cemredeniz :asigim:
rapunzel :asigim:
özi :asigim:
özinin kardeşi :asigim:

kızlar iiki sizinleydimm hepinizi çok sevdim bunlar benden sizee Şeniz a.s.

:nazar:

gelinimde pek saygılı maşallahhh :1hug:

:asigim:kaynanacıgım emir gibi agır abi bir nişanlım olunca ona ayak uydurmaya calıısyorumsırnaşık şey:asigim:

Vov enfes bir kare daha..
Hepinize maşaallah arkadaşlar...Yüreğinizden mutluluk ve huzur eksik olsun
Saygılar efenim
:)

:asigim:kaynanacıgım emir gibi agır abi bir nişanlım olunca ona ayak uydurmaya calıısyorumsırnaşık şey:asigim:

çook ağırdır oğlumm yerinden kalkmaz... :roflol: hakkaten nasıl okadar uslu durdu bugun şaştım.. :1shok: şuan uyuoo canımm sanırım uykusunda seni göruodur... kaydirigubbakcemile5

allah dostlugunuzu arkadasliginizi daim etsin.
ne guzel ya bir an kendimi orada hisettim.

çook ağırdır oğlumm yerinden kalkmaz... :roflol: hakkaten nasıl okadar uslu durdu bugun şaştım.. :1shok: şuan uyuoo canımm sanırım uykusunda seni göruodur... kaydirigubbakcemile5

kaynanacıgım öyle deme bni heyecan basıyorr:eek:sırnaşık şeyoyy kurban olurum ben onaaa:asigim:

maşallah dostlugnuz daim olsun cok guzel cıkmıssınız ya bayıldım harıkaısnız arkadaslar maşalllah tuh tuhhhh

kaynanacıgım öyle deme bni heyecan basıyorr:eek:sırnaşık şeyoyy kurban olurum ben onaaa:asigim:

inan oda çok heycanlıı çocuk eve geldi neyapacağını bilemedi bi babannesine çıkmak istedi bi babasına gitmek istedi en sonunda uyudu sırnaşık şey

maşallah dostlugnuz daim olsun cok guzel cıkmıssınız ya bayıldım harıkaısnız arkadaslar maşalllah tuh tuhhhh

düğünümüzde emirle bana at nalı takınn nazar degmesinsırnaşık şey

inan oda çok heycanlıı çocuk eve geldi neyapacağını bilemedi bi babannesine çıkmak istedi bi babasına gitmek istedi en sonunda uyudu sırnaşık şey

sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3bilmezmiyimmm heyecandan patatesleri yiyorduuusırnaşık şey

X