Düğün Bursa 2011 gelinleri hang mekanlarda nasıl düğün yapacaklar

kestel kalesini hep aşağıdan görmüştüm geçerken, hiç gitmedim. Nasıl bir yer, düğün yapılabilecek alanı var mı?

düğün yapılacak alanı varda hiç güzel değil çay bahçesi gibi ne sandalyesi nede masaları güzel değil organizasyondada çok eksiklik vardı ışıklar gidip geldi sürekli kimsede memnun kalmadı geçen sene kuzenimin düğünü olmuştu kesinlikle tavsiye etmem

hadi yaa, kötü olmuş.:26: mekanı bilmediğim için bişey diyemicem ama belki bi organizasyon şirketiyle anlaşılsa, güzel masa sandalyeler fln getirseler değişik bişey olabilir. Neyse zaten ben açık havada istemiyorum pek, öncelik salon düğünü

hadeya kötü olmuş canım bende hiç görmedim daha ama söylemesi çok güzel olur

düğününüz nerede olacak ?
kestel kalesi ( kalede evleniyosun )
ama tabi yer iyi değilse ısararcı olmamak lazım demi ama

Kızlarrr 20 mayısa salonumuzu tuttuk. Yeni açılan atıcılar spor kompleksi içinde harika bir düğün salonu yapmış çok fazla kişi kapasitesine sahip, havalandırmaları bir çok salondan kat kat daha iyi organizasyonda çok yardımcı olup fikir veriyorlar. Kısacası istediğiniz her imkan sağlanıyor. Salonun adı alya düğün salonu. Salondaki herşey son sistem düşünülmüş fiyattada özgür abi isteklerinize göre iyi bir fiyat verceğine eminim. Fikir edinmek için bakmanızı tavsiye ederim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun..

teşekkürler canım hayırlı olsun :)

bizde 7 temmuzda yapıcaz kısmetse

önce merinos nikah salonunda nikahımız olacak

sonrasında da aile arasında ufak bir düğünüm olacak (200 kişilik) heybeli restoranda

Allah hepimizin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…