Düğün Bursa 2011 gelinleri hang mekanlarda nasıl düğün yapacaklar

selencim 125 tl nikah memuru mu? 1250 tl ne parası? biz de cha cha nın fotografçısıyla annaştık 500 tl verdik ama bi yanlışlık olmasın cnm?

125 nikah memuru ve cüzdan içindi..1250 tl de cha cha da fotoğraf çekilecek dışarda..video çekimi,fotoğraf,20lik albüm hepsi içinde mi bu 500 tl nin?tatlışım

selenn düğünden önce fotoğraf çekimi yaptıracak sanırım, ben öyle tahmin ettim :)

evet tahmin ettiğin gibi tatlım cha chanın manzarası eşliğinde dışarda fotoğraf çekimi olucak..

125 nikah memuru ve cüzdan içindi..1250 tl de cha cha da fotoğraf çekilecek dışarda..video çekimi,fotoğraf,20lik albüm hepsi içinde mi bu 500 tl nin?tatlışım

taaam şimdi oldu :) selencim biz sadece düğün sırasındaki foto için anlaştık o da zorunluymuş dışardan fotocu getiremiomuşun o nedenle ok dedik ve 500 tl ödedik.. bunun dışında hikaye fotografları çektirices biz bütün günümüzü kuaförden evden çıkmaya kdr çekicekler ve de istediğimiz dış mekanlarlarda bikaç saatlik çekim yapıcaklar sora işte fotosu albümü dvd si hazırlayıp vericekler bize.. bu konuda çook ii biyerle anlaştık istanbuldan gelicekler web adreslerini yazarm ama reklam olur mu olmaz mı emin diilim :) düğün fotografçısı diye aratınca google da çıkıo kelimelerin arasında tire olan web adresi bizim anlaştığımız :)fotoları görünce insanın içi gidio çook güseldir :)
buarada lafı açılmışken bana önerebilceniz bursada güsel dış mekanlar var mı? genelde herkes botanik bahçesinde çektirmiş ben bir de deniz kenarı biryerler olsun istiorm mudanyada fln var mı böle bildiiniz yerler? :)

taaam şimdi oldu :) selencim biz sadece düğün sırasındaki foto için anlaştık o da zorunluymuş dışardan fotocu getiremiomuşun o nedenle ok dedik ve 500 tl ödedik.. bunun dışında hikaye fotografları çektirices biz bütün günümüzü kuaförden evden çıkmaya kdr çekicekler ve de istediğimiz dış mekanlarlarda bikaç saatlik çekim yapıcaklar sora işte fotosu albümü dvd si hazırlayıp vericekler bize.. bu konuda çook ii biyerle anlaştık istanbuldan gelicekler web adreslerini yazarm ama reklam olur mu olmaz mı emin diilim :) düğün fotografçısı diye aratınca google da çıkıo kelimelerin arasında tire olan web adresi bizim anlaştığımız :)fotoları görünce insanın içi gidio çook güseldir :)
buarada lafı açılmışken bana önerebilceniz bursada güsel dış mekanlar var mı? genelde herkes botanik bahçesinde çektirmiş ben bir de deniz kenarı biryerler olsun istiorm mudanyada fln var mı böle bildiiniz yerler? :)[/QUOTE]

canım bence tirilye taraflarını da dusun derım o taraf daha otantık gelıyo bana nedense

buarada lafı açılmışken bana önerebilceniz bursada güsel dış mekanlar var mı? genelde herkes botanik bahçesinde çektirmiş ben bir de deniz kenarı biryerler olsun istiorm mudanyada fln var mı böle bildiiniz yerler? :)

benimde sabahtan akşama kadar hazırlanma sürecinde kameraya alıncak :KK70: çok güzel şeyler olacağına eminim tatlım..tirilye hoş botanik parkı bende sevmiyorum..biraz daha farklı olmak gerek..

düğünle ilgili en önemli şelerden biri de fotograf tabiki sonuçta düğün biticek o fotolar kalıcak.. böle ambiyansı güsel atmosferi güsel biyerler bulmak laızm foto çektirmek için.. tirilye botanik park mudanyada biyerler belki? ama tam olarak nereler olabilir bilemiorm?? aklına bşi gelen olursa yazın kızlar lütfen :)

düğünle ilgili en önemli şelerden biri de fotograf tabiki sonuçta düğün biticek o fotolar kalıcak.. böle ambiyansı güsel atmosferi güsel biyerler bulmak laızm foto çektirmek için.. tirilye botanik park mudanyada biyerler belki? ama tam olarak nereler olabilir bilemiorm?? aklına bşi gelen olursa yazın kızlar lütfen :)

dağ yolunda değirmen diye bir restaruant var tatlım orasını önerebilirim..manzarası muhteşem görüntüsü harika..istersen bir bak..

canım merhaba benim düğünüm sukay parkta olacak adada.asude organizasyon ile anlaştım bir çok kere sukay parkta düğün organizasyonu yapmışlar.bir istiridye ve onun içine harika bir lake nikah masası ışıklı giriş yolları ve havai fişek fotoları yüklerim buraya merak edenler asudeorganizasyon.com dan bakabilir.

canım merhaba benim düğünüm sukay parkta olacak adada.asude organizasyon ile anlaştım bir çok kere sukay parkta düğün organizasyonu yapmışlar.bir istiridye ve onun içine harika bir lake nikah masası ışıklı giriş yolları ve havai fişek fotoları yüklerim buraya merak edenler asudeorganizasyon.com dan bakabilir.

ne kadara anlaştınız asude organizasyonla..bende düşünüyorumda..

eminim düğünün çok güsel olucaktır cnm :) bn sn bahsetmeden önce hiç duymamıştm sukay parkı ama soradan netten baktım çook güsel bi yere benzio.. bütün düğün ne kdra mal oldu accaba tatlım söleyebilir msn? başkaları için de ön bilgi olur :)

buarada kızlar bursada dış mekan çekim yapan bi yeri aradm ve çekim için bi kaç dış mekan tavsiyesi aldım.. tirilye ve botanik park ztn klasik gibi birşey olmş onun dışında dha otantik bşiler isteyenler için cumalıkızık izniğin kaldırımları kestel tarafında şelale balat ormanları var.. ve tabiki de güzelyalı mudanya ve kumkale buralarda da denize nazır güsel fotolar çıkıomuş benden sölemesi :)

canım sukay parkı 5500 tl ye tuttuk.hafta sonu.bu arada asude organizasyon ile telefonda ön görüşme yap istersen.düğünün tarihi boş mu diye bir sor.çünkü bir güne bir iş alıyorlar ama sana her konuda yardımcı olurlar.

10 haziranda bursa cha cha da evleniyorum inş..en uygun fiyatı cha cha verdi (yemeksiz)yapıyoruz..yemekliye hiç gerek yok diye düşünüyorumm..onun yerine evime bişeyler alırım veya da başka şeyler..4500e tuttuk..

mrb selen.. cha cha da düğününüz nasıl geçti? biz yer araştırmasına başladık bu yaz düğünümüz var..size mutluluklarr

10 haziranda bursa cha cha da evleniyorum inş..en uygun fiyatı cha cha verdi (yemeksiz)yapıyoruz..yemekliye hiç gerek yok diye düşünüyorumm..onun yerine evime bişeyler alırım veya da başka şeyler..4500e tuttuk..

mrb selen.. cha cha da düğününüz nasıl geçti? biz yer araştırmasına başladık bu yaz düğünümüz var..size mutluluklarr

kızlar merhaba bizde kısmetse seneye yaza düğün düşünüyoruz yazdıklarınızdan bi ön fikir oluştu kafamda teşkkürler.

Bi sorum olacak kestel kalesinde nasıl olur olur düğün erkek arkadaşım orayı çok beğendiğini söylemişti:)

kızlar merhaba bizde kısmetse seneye yaza düğün düşünüyoruz yazdıklarınızdan bi ön fikir oluştu kafamda teşkkürler.

Bi sorum olacak kestel kalesinde nasıl olur olur düğün erkek arkadaşım orayı çok beğendiğini söylemişti:)
kestel kalesini hep aşağıdan görmüştüm geçerken, hiç gitmedim. Nasıl bir yer, düğün yapılabilecek alanı var mı?

Canım bende hiç gitmedim ama evet düğün yapılacak yeri varmış. Bence çok güzel olur öyle bir düğün :KK76::KK76:
çok merak ettim yaa, ne zaman senin düğünün? orada yaparsan yorumlarını fotolarını koyarsın artık, biz de fikir ediniriz:KK34:

kestel kalesini hep aşağıdan görmüştüm geçerken, hiç gitmedim. Nasıl bir yer, düğün yapılabilecek alanı var mı?

kuzenimin düğünü orda oldu geçtiğimiz yaz inan çay bahçesinden hiçbir farkı yok büyükte değildi organizasyonda hiç iyi değildi ışıklar ikide bir gidip geldi hiç tavsiye etmem orayı yaptıklarınada yapacaklarınada pişman oldular kimsede memnun kalmadı

X