Düğün Bursa 2011 gelinleri hang mekanlarda nasıl düğün yapacaklar

şekerim snn düğünün bana da model olucak :)) umarım herşey istediğimiz gibi olur.. ben de bugün aradım mekan süslemesi sandalye giydirme yapıolarmış.. şamdan için de ayarlarıs merak etmeyin dediler.. umarım bir aksilik olmas? buarada snn düğün ön bahçede mi yan bahçede mi olucak? :)

inşallah tatlım herşey istediğimiz gibi olur..acaba nasıl süslüyorlar çok merak ediyorum..600 kişilik olan yerde olucak..diğeri 1200 lük o kadar kişiyi çağırmıycaz..başka neler sordun ve nasıl bi cevap aldın tatlım?

şekerim daha çok masa süsleme ve sandalye giydirme ile ilgli konuştm vee fazlasıyla tatmin oldum.. bir de havai fişek olayını sordm onun izinleri fln baya zor oluomuş o nedenle 1500 tl ye olabilir dedi bakıcam artık havai fişek olmasa da olur napayım :)

buarada selennncim gelinlik işini nasıl hallettin cnm?

ha havaii fişek olmuş ha olmamış o kadar da önemli değil..onun yerine evine bişeyler alırsın tatlım..ben aysiradan aldım altıparmaktaki şubesinden..bikaç ay araştırdım en beğendiğim aysiradan çıktı..10 nisan da ayakkabım inş gelicek (internetten aldım da)..ayakkabım gelince gidip boy ölçümü aldıracağım..
bu arada tatlım sakın ince topuklu ayakkabı giyme..bikaç sene önce kuzenimin sünnet düğünüde kır düğünü şeklinde olmuştu o zaman ince topuk giymiştim hiç rahat edemedim..hep topuklarım toprağa battı..iğrençti..ben doldu topuk aldım..rahat edicem..

selencim ben hangi bahçe dha geniş onu anlayamadım ama yan bahçenin platform kısmı daha güzel göründü gözüme bide çardak gibi birşey vardı ortada o tarafı daha çok beğendim ondan yan bahçeyi tuttuk.. ee farketmişindir yan bahçenin ortası çim değil taş ve tahta döşeli o yüzden ayakkabıdan çok sıkıntı çekmem die umuorm :)) ama yine de yanıma daha raat düz taban bi babet de alıcam ilerleyen saatlerde onla idare ederim :)

anlayamadım sen büyük alanı mı tuttun yoksa kapalı alandan çıktığın gibi bi alan var diğerinden daha küçük biz onu tuttuk..aman neyse ne önemli olan düğünümüz heyecanlandım şimdi

:)))) taam şimdi anladım biz büyük olanı tutmuşuz.. kapalı mekandan hemen çıkınca değil de yan tarafta bitane daha bahçe var orayı tuttuk :))
cnm bn de çok heycanlanıorm düşündükçe.. bian evvel geçsin diorm şu zaman :)

selencim irtibatımızı koparmayalım, dha birsürü şey de fikirlerine ihtiyacım olucak sanırım :)

bencede tatlım irtibatı koparmayalım..

cnm ben sukay park ile anlaştım.cok begendım dugun adanın ortasında olacak bursada bir tek asude organizasyon orada dugun yapmıs internet sitelerinden baktım cok guzel nıkah masaları ve cardakları var ışıklı giriş yolları kristal taşlı onlarıda cok begendim.havaı fısek atılabılıyor ve 1500 tl falan da degıl 750 tl 10dk suruyormus ogrendım.hafta ıcı asude organızasyon angel tasarı ve esma ıle gorusecem ajans sır var tel ıle gorustum pek guven vermedıler yuz yuze gıdıp gorusmeye gerek duymadım.buraya yazarım kızlar.optum mutluluklar.

cnm hayırlı olsun şimdiden :) sukay park ne tarafta ben hiç duymadım ama eminim çook güsel biyerdir.. kaç kişilik bi düğün düşünüosunuz? yemekli mi? kokteyl mi? ve ne kadara anlaştınız :))
amma çok soru sordum :) buarada bnm düğün cha chada olucak okumuşsundur.. belki ben de masa sandalye ve gelin yolu için bi organizasyon firmasıyla anlaşmayı düşünüorm.. onlarla ilgili de aldıın bilgi ve fiyatları paylaşırsan çok sevinirim :)

vakit geçtikçe düğünden bahsettikçe heycanım artıyooor normal bi durum dimi bu :))

ve evimizi tuttuk ohnasıl mutluyum artık anlatamam..strese girmiştim bir türlü bulamadık ev diye..

nikah memurunu salona mı getirtiyorsunuz arkadaşlar? bu durumda belediye ve memur ne kadar ücret talep ediyor? nazende garden'de nikah-kokteyl düşünüyoruz, bakalım hayırlısı...
nikahı merinos nikah dairesinde düşünüyorduk ama fiyatları çok yüksek (öğlen 12'den sonra 500 tl, 6dan sonra 650 tl) merinos'ta evlenecek var mı aranızda? fotoğraf vs için ek ücret talep ediyorlar mı? kokteyl salonları var mı? bu kadar masraf olacaksa memuru dışarı çağırmayı düşünüyoruz. ama haftasonu öğlen mesai saatleri oluyor, gelirler mi ki?..
nişanlım da ben de istanbul'dayız. buradan bilgi almak zor, telefonda geçiştiriyorlar nişanlımın ailesi herşey bursa'da olsun istiyor ama ilgilenmiyor da...
yardımınıza ihtiyacım var...

cnm sna yardım etmei çok isterdm amaa ne yazık ki bn de bursa dışındaım.. zaten bnm nikahımı amcam kıyacak o yüzden şanslıyım :) ama nikah kıydırma işine gelene kdr bi sürü prosedür daha var.. mesela nikahı ikamet ettiğiniz yerin dışında bir yerde kıyıcaksanız bunu da ayrıca belirtmeniz gerkiyomuş fln fln :) zoooor bu işler biras ama sonu güsel olsun inş :)

olsun gene de teşekkür ederim:) bahsettiğin prosedürleri tamamladık, izin belgesi aldık. herhangi bir belediyeden tarih alabiliyoruz.
amcanın nikahınızı kıyması süpermiş! =) herşey çok güzel olur inşallah

cnm çook sevindm .) ii günnerde oturun inş :))

çok teşekkür ederim bitanemmm amin hepimiz inşallah..

nikah memurunu salona gelicek bizim..cha cha da olucak düğünümüz..saat 21.00 da kıyılıcak inşallah..175 milyon aldılar cha chanın anlaşmış olduğu fotoğrafçı var onuda 1250 ye ayarladık..

selencim 125 tl nikah memuru mu? 1250 tl ne parası? biz de cha cha nın fotografçısıyla annaştık 500 tl verdik ama bi yanlışlık olmasın cnm?

selenn düğünden önce fotoğraf çekimi yaptıracak sanırım, ben öyle tahmin ettim :)

pazar günü nişanlımla bursa'ya gittik ve düğünümüzü ayarladık çok şükür. üzerimden yük kalkmış oldu. şansımıza istediğimiz tarihli düğünü 2 gün evvel iptal etmişler, yoksa yer bulmak açısından halimiz haraptı. atalay prens'te gündüz düğünü olacak... bana çok profesyonel çalışıyorlar gibi geldi, pakete birçok hizmet dahil, hepsini listelemişler. umarım herşey yolunda gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…