burnumdaki atel çok sıkıyor.normal mi?

bartingen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
30
0
arkadaşlar yenı ameliyat oldum 3 gun oldu.ama burnumdaki atel cok sıkıyor.burnum ıcınden dısarı cıkmaya calısıyor gıbı zonkluyor.burun catısını hıssedıyorum.kemıklerı hıssedıyorum sankı.hıc agrım kalmadı sıslerım ındı gıbı.morluklarımda cok az.ama burnum daha dogrusu atel cok rahatsız edıyor.sırf onun ıcın agrı kesıcı alıyorum.normal mı bu?lutfen deneyımlerınızı aktarırmısınız...

canım normal merak etme.ilk zamanlar benimde öyleydi.bugün 14.günüm.ilk zamanlarda burun çok şiş olduğu için alçı sıkıyor.fakat şişler indikçe alçı gevşiyor.hatta beim son zamanlarda alçım düşecekti neredeyse.üzerindeki bantlar olmasa düşerdi.zamanla sende gevşekliği hissedeceksin.atel dediğin alçı zannedersem.beimki alçıydı böyle oldu

tatlım gecmıs olsun oncelıkle ..
suanda cok şişsin bence atel ondan sıkıyordur normaldır merak etme gercı bende oyle bır sorun olmadı ama ben şişmedim de öyle çok! ama sen bır doktoruna sor yıne de ıstersen bırde ona danıs tedbırlı olmakta fayda var...

alcı atel sanırım aynı işlevde olan seyler.benım burnum suan cok sıs degıl.benı sasırtanda neden bu kadar sıkıntı yasadıgım.sankı atel burnuma 3 beden kucukte burnum zorla ıcıne sıgdırılmaya calısılıyor gıbı.asıl canımı sıkanda kımsede bu tarz bı sıkayet duymadım.yukarı yanlıs yazmısım bugun 4 gun bıtıyor.

X