burnumda geniz eti ve estetik

mida

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
7
0
merhaba arkadaşlar ,burnumda geniz eti var onları aldırıcam ama aynı zamanda estetikte yaptırmak istiyorum çünkü beni çok rahatsız eden birde çıkıntı var burnumda .
Sizden doktor isimleri konusunda yardım istiyorum kimleri öneriyorsunuz,ve tavsiyelerinizi bekliyorum..:ecrin_bebek:

cvanim benim bence doktorlar ve oneriler bolumunden bakabilirsin kime sorsan burda lebetteki kendi doktorunu onerecekdir..o yuzden bence doktorlari arastir..hastalarini incele..ve oyle karar ver...ama mademki geniz etinden ameliyat masasina yaticaksin hazir narkoz almiskenede estetik yaptir derim..sonra pisman olursun cunki..optum rast gele..

merhaba arkadaşlar ,burnumda geniz eti var onları aldırıcam ama aynı zamanda estetikte yaptırmak istiyorum çünkü beni çok rahatsız eden birde çıkıntı var burnumda .
Sizden doktor isimleri konusunda yardım istiyorum kimleri öneriyorsunuz,ve tavsiyelerinizi bekliyorum..:ecrin_bebek:

İstanbuldaymışsın madem ben bu forumda en çok Emre İlhan'ın yaptığı burunları beğeniyorum, bir araştır derim.

X