Burnum sizce sorunlu mu?

Meaculpa34

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
100
4
Burnumu 1 yıl iki ay önce yaptırdım.Hiç mutlu değilim.Şu burun kenarında çizgiler yani konturler çok belli değil mi?Doktor bekle yumuşasın dedi.Bu durumu yaşayan var mı?Bu neden olmuş olabilir?

Eklentiler

• IMG_3139.jpeg
    IMG_3139.jpeg
    39,4 KB · Görüntüleme: 200
ee yani belirgin biraz net göremiyoruz iyi

kenardan iyi sorun yok umarım belirgin yerler kapanır inş.

normal bi burun. Yapay degil, guzel bence. Konturler dedigin kismi anlamadim ben. Eski hali nasildi atabilir misin

normal bi burun. Yapay degil, guzel bence. Konturler dedigin kismi anlamadim ben. Eski hali nasildi atabilir misin
Eski halinin bukadar önden net yok şu an ama burun kenarı çizgileri yoktu yandan kemerleri ucu düşük ve eğriydi.Fakat kenar çizgileri olmadığından önden böyle durmuyordu.

Anlayamadim onu ama. Sag tarafta boyle bi kararma var gibi. Egriymis ya burnun bence en onemli sey su an egri olmamasi. Benim de egriydi. Cok sukur egri degil artik. Ve o dedigim kararma bende de var sorunlu tarafimda. Belki de o noktada cok calisildi diyedir Doktorum o gecer dedi bu arada. Zaten goze batan bi sey de degil. Cogu doktor egri burnu yapamiyor ve bir de egrilik tekrarlayinca e o sans tekrarlayabilir falan diye gecistiriyolar. O yuzden iyi bence.

Anlayamadim onu ama. Sag tarafta boyle bi kararma var gibi. Egriymis ya burnun bence en onemli sey su an egri olmamasi. Benim de egriydi. Cok sukur egri degil artik. Ve o dedigim kararma bende de var sorunlu tarafimda. Belki de o noktada cok calisildi diyedir Doktorum o gecer dedi bu arada. Zaten goze batan bi sey de degil. Cogu doktor egri burnu yapamiyor ve bir de egrilik tekrarlayinca e o sans tekrarlayabilir falan diye gecistiriyolar. O yuzden iyi bence.
Siz ne zaman ameliyat oldunuz?Ameliyatta sonra mı eğriydi ve düzeldi?Kararma geçti?

5 ay oldu. Yok canim oncesi egriydi, duzeldi. Kararti gecmedi henuz. Daha gecen sordum ben de gecer o dedi. Eskiden cok takiyordum surasi soyle boyle diye ama toparladi ucuna takilmistim daha cok. Hala ucu bi tik kalkik olsa sanki daha iyi olurdu diyorum ama yapay mi dururdu oyle bilemiyorum.

5 ay oldu. Yok canim oncesi egriydi, duzeldi. Kararti gecmedi henuz. Daha gecen sordum ben de gecer o dedi. Eskiden cok takiyordum surasi soyle boyle diye ama toparladi ucuna takilmistim daha cok. Hala ucu bi tik kalkik olsa sanki daha iyi olurdu diyorum ama yapay mi dururdu oyle bilemiyorum.
Kalkık uç iyi değil bence çok kalkık olsa daha çok üzülürdün.İşte bu çizgiler olmasa eğrilik belli olmazdı bukadar.Derim ince o yüzden kemik kenarlarını gösteriyor ya da hassas çalışılması bilmiyorum bekle yumuşasın dedi ama zaten bir yıl doldu.

Kızlar sizce burnumu yaptırmalı mıyım?

Eklentiler

• Screenshot_20240909_122819.jpg
    Screenshot_20240909_122819.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20240909_123144.jpg
    IMG_20240909_123144.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 64
X