Revizyon oldum..

Son kez yazıyorum doğal sevenler bana yazmayın lütfen zira beni hiç anlamıyorsunuz. Doktor için de yazdığım gibi doğal seviyorsanız daha iyisi yok. Yaptırın tavsiye ediyorum.
Varsa bildiğiniz fındık burun yapan barbie burun yapan iyi bir doktor tavsiye verebilirsiniz. Teşekkürler 😔

Kızlar burnumdaki bantları çıkardım bugün. Burnum kocaman 😭 çok değişmiş yüzüm çok kötü görünüyorum. Burnu benimki gibi bantları açınca büyük görünüp küçülen oldu oldu mu acaba ? Kafayı yicem 😭😭😭
Ödemeden ötürü öyle olmuştur. Şişliği iner için rahat olsun. Bromelanin kullanabilirsin ödem attirici olarak

Merhaba tekrar. Daha önce konusmustuk. Benim burun köküm de kaba geliyodu biliyosun. Ameliyat olali 1 yili gecti. Son zamanlarda o kisimdaki sislerin de indigini farkettim. Ifadem tekrar eskisi gibi olmaya basladi. Sana moral olur diye umuyorum. insallah seninki de cok daha icine siner zaman icinde :)

O burun kökündeki sislik insanin bütün ifadesini degistiriyomus. Üstüne kavis de olmayinca, bi de sis burun... insan cirkin ve maskülen hissediyo coook iyi anliyorum. Gececek merak etme. <3

Merhaba tekrar. Daha önce konusmustuk. Benim burun köküm de kaba geliyodu biliyosun. Ameliyat olali 1 yili gecti. Son zamanlarda o kisimdaki sislerin de indigini farkettim. Ifadem tekrar eskisi gibi olmaya basladi. Sana moral olur diye umuyorum. insallah seninki de cok daha icine siner zaman icinde :)

O burun kökündeki sislik insanin bütün ifadesini degistiriyomus. Üstüne kavis de olmayinca, bi de sis burun... insan cirkin ve maskülen hissediyo coook iyi anliyorum. Gececek merak etme. <3
Şuan burun kökümde ödem yok direkt deri ve kemik. Sadece burun ucumda ve ortasında ödem çok fazla

İnşallah içime sinecek bir burun olmuştur. Sonuçta görüntüden rahatsız olduğum için yaptırdım. Biraz zaman geçsin tekrar yazarım detayları. Bu arada revizyon olanlar varsa tavsiyelerini ve memnuniyet durumlarını öğrenmek isterim.
Ben 10 ay önce revizyon oldum. İlk başlarda memnundm ama şimdi hiçbir şekilde nefes alamıyorum. Kıkırdak içeride kaldığı için biryerimden almadı doktor. Görüntü güzel ama burun kanadı zayıflamış. Dün başka doktora gösterdim. Öyle dedi. Hiç nefes girmiyor içeri 😐😐

Ben 10 ay önce revizyon oldum. İlk başlarda memnundm ama şimdi hiçbir şekilde nefes alamıyorum. Kıkırdak içeride kaldığı için biryerimden almadı doktor. Görüntü güzel ama burun kanadı zayıflamış. Dün başka doktora gösterdim. Öyle dedi. Hiç nefes girmiyor içeri 😐😐
Sizin doktorunuz kimdi ?

Bugün 1 ayı geçti. Burnuma bakıyorum hala ilk günkü kadar ödem var. Sağ tarafa doğru yamuk görünüyor. Çevremdekiler de söyledi sağa doğru yamuk duruyor diye. Hala pişmanım ve hiç memnun değilim. Çok büyük bir hata yaptığımı düşünüyorum keşke revizyon olmasaydım 😭

Bugün 1 ayı geçti. Burnuma bakıyorum hala ilk günkü kadar ödem var. Sağ tarafa doğru yamuk görünüyor. Çevremdekiler de söyledi sağa doğru yamuk duruyor diye. Hala pişmanım ve hiç memnun değilim. Çok büyük bir hata yaptığımı düşünüyorum keşke revizyon olmasaydım 😭
Sağ tarafta burun kanadımın içinde ameliyattan beri geçmeyen büyük bir yara var. Bugün bir doktor ile görüştüm. 2 ,3 ameliyatlarda deri yırtılıyormuş dikişten sonra. Fermuar değil bu açıp kapatalım diyor. Yırtıklar, dikişlerde skarlar ve nekrozlar görülebilir komplikasyon çok daha fazla dedi. Revizyon olmak isteyenler bunu da dikkate alın 😔

ğ tarafta burun kanadımın içinde ameliyattan beri geçmeyen büyük bir yara var. Bugün bir doktor ile görüştüm. 2 ,3 ameliyatlarda deri yırtılıyormuş dikişten sonra. Fermuar değil bu açıp kapatalım diyor. Yırtıklar, dikişlerde skarlar ve nekrozlar görülebilir komplikasyon çok daha fazla dedi. Revizyon olmak isteyenler bunu da dikkate alın 😔
Burnunuzun resmi var mı? Ben ilk defa ameliyat olmayi dusunuyorum da erkan soyluya. İnternette yaptigi burunlar çok güzel duruyor.

Burnunuzun resmi var mı? Ben ilk defa ameliyat olmayi dusunuyorum da erkan soyluya. İnternette yaptigi burunlar çok güzel duruyor.
Benimki de sayfasındakilere benziyor ama yüzüme yakışmadı ve benim istemediğim gibi oldu. Eğer siz sayfasındaki burunları beğeniyorsanız zaten memnun kalırsınız

X