Revizyon oldum..

1000088661.jpg

İlkine göre baya değişmiş gerçekten, ne düşünüyorsun doktorla konuşmayı denedin mi? Pek ciddiye almaz şimdi 6 ay geçsin bakalım der

Ben bunları buraya belki birine bir faydam olur benim yaptığım hataya düşmez. Ufak detaylar için güzelliğini mahvetmez diye yazıyorum. Revizyon sürecinin zorluğunu görün ve mutluluk garantisi olmadığını anlayın diye yazıyorum.
Yoksa aynaya bakıyorum , görüyorum kendimi. Yakışıp yakışmadığı çok bariz zaten.

Moralinizi bozan özellikle kaslarin arasindaki kisim diye düsünüyorum. Ucu biraz daha kalkik olabilirmis ama eskisinden kesinlikle daha iyi olmus. Kaslarin arasinda bir problem yokmus, oraya dokunmasa da olurmus. Acaba genel bir sislik mi yoksa oraya kikirdak mi ekledi?
Ben de 1 yil önce revizyon oldum. Benim de canimi sikan yer tam orasi. Ben de sadece ucu düzeltilsin istemistim ama kas arasini da yapmazsam güzel olmaz dedi doktor. Oraya da kikirdak koymus. 1 yil olmasina ragmen sisligi tam gecmedi. Eskisine göre yüzümü farkli algilamama sebep olan yer tam orasi. Insan yüzünü daha kaba hissediyor, cok iyi anladim. Sizinkine de kikirdak eklemis mi acaba o kisma?

Moralinizi bozan özellikle kaslarin arasindaki kisim diye düsünüyorum. Ucu biraz daha kalkik olabilirmis ama eskisinden kesinlikle daha iyi olmus. Kaslarin arasinda bir problem yokmus, oraya dokunmasa da olurmus. Acaba genel bir sislik mi yoksa oraya kikirdak mi ekledi?
Ben de 1 yil önce revizyon oldum. Benim de canimi sikan yer tam orasi. Ben de sadece ucu düzeltilsin istemistim ama kas arasini da yapmazsam güzel olmaz dedi doktor. Oraya da kikirdak koymus. 1 yil olmasina ragmen sisligi tam gecmedi. Eskisine göre yüzümü farkli algilamama sebep olan yer tam orasi. Insan yüzünü daha kaba hissediyor, cok iyi anladim. Sizinkine de kikirdak eklemis mi acaba o kisma?
Evet kesinlikle bu işte o kısmı doldurmuş yükseltmiş ve aşırı rahatsız ediyor beni. Ucuna bu haline razı olurdum ama burun sırtımı alnıma kadar doldurmuş. Benim orjinal halimde bile orası boş. O kadar kaba bir görüntü ki şimdi yüzme bakan kişiler ilk oraya odaklanıyor.

Ucunu çok hafif indirseydi ve burun köküne hiç dokunmadaydi çok güzel olurdu. Sorun burun kökünde bence . Ancak şu an çok yeni ve zamanla burun kökü biraz incelir ve güzelleşir diye düşünüyorum, orası şu an şiş. Moralinizi bozmayın inşallah zamanla tam istediğiniz gibi olur🙏♥️

Sisliklerin inmesini bir beklemek lazim. Ben bir yil daha beklemeyi düsünüyorum yine inmezse sadece o kisma müdahale etmesini istiycem cünkü cok rahatsiz edici gercekten. Sizin daha cok erken ama. Bir doktora mutlaka sorun, son halini nasil planlamis.

Sisliklerin inmesini bir beklemek lazim. Ben bir yil daha beklemeyi düsünüyorum yine inmezse sadece o kisma müdahale etmesini istiycem cünkü cok rahatsiz edici gercekten. Sizin daha cok erken ama. Bir doktora mutlaka sorun, son halini nasil planlamis.
Bende öyle düşünüyorum ama ucunuda hafif kaldırsın isterim yani burun açılmışken

Kesinlikle beklemekten başka çare yok
O doktorun fotograflarina baktim, hep ayni tarz burun yapmis. Genelde hep düz, kavisli ve kalkik degil. Kalkik burun yapmadigini, kavis yapmadigini keske bastan söyleseymis. Belli ki cok düzgün is cikariyo ama isteklerin uyusmasi da cok önemli. Ileride revizyon olmaya karar verirsen burnu kaldirabileceginden, kavis verebileceginden emin degilim :KK43: Tarzi cok farkli. Baska doktorlara bakmak gerekecek gibi.

Aynen şimdiden bu yüzden doktor bakıyorum.
O doktorun fotograflarina baktim, hep ayni tarz burun yapmis. Genelde hep düz, kavisli ve kalkik degil. Kalkik burun yapmadigini, kavis yapmadigini keske bastan söyleseymis. Belli ki cok düzgün is cikariyo ama isteklerin uyusmasi da cok önemli. Ileride revizyon olmaya karar verirsen burnu kaldirabileceginden, kavis verebileceginden emin degilim :KK43: Tarzi cok farkli. Baska doktorlara bakmak gerekecek gibi.

Gerçekten eski haline göre değişmiş bende aynı şeyi düşünüyorum Keşke doktor burun köküne dokunmasaydı işin en zor tarafı beklemek mutlaka doktorunuza sorun bakalım ne diyecek
Nihayet beni anlayan birileri çıkmaya başladı. Burda sorun feminen ve güzel duran bir görüntüyü bozdu doktorum. Ve ben bunu beğenmedim. Beğenemiyorum sadece bakıp bakıp üzülüyorum. 😪

bu fotoğrafınıza bakınca ne demek istediğinizi daha iyi anladım..ilk fotoğraftaki kavis size yakışıyormuş gerçekten tek sıkıntı burun ucunuz gibiymiş büyük kalmış üste göre..ikincide burun kökünü doldurmuş ucunu indirip küçültmüş..buda kötü değil güzel ama doğal bir burun estetikli gibi durmuyor

X