Burdaki bazı arkadaşları çok kınadım

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
608
1
slm bıle demek ıstemıyorum onlar kendılerını cok iyi bılıyor işim cıktı ve netten cıkmak zorunda kaldım kactı dedınız önceden yazılmıs konularımı alıntı yapıp yenı konuma kopyaladınız ustune ustuk hepınız bır olmussunuz hakkımda bılıp bılemden yorum yapmıssınız kım sıze bu hakkı verıyo konu hakkında bırsey bılmeden benı dınlemeden iftira atmanıza ne hakkınız var o alıntılara da gelınce benım herseye vercek cevabım var kuzenımde gırıp yorum yapıyor benım rumumdan aylar önce yapılmıs yorumunu tutum alakasız bır sekılde yenı acılmıs konuma tasımanın mantı ne o arakadas bunu acıklasın bana?ben burda yalan konusmuyorum bazılarınız benım kım oldugumu cok ıyı bılıyor öyle bır ınsanda olmadıgımı cok bılırler ben sıze derdımı actım derdımı söyledım kımseyle degıl sızınle paylastım sız naptınız cıktım gırdımkı alay konusu olmusum konum kapatılmıs Allah yukarda herseyı bılıyor ve ben o sahısları Allaha havale edıyorum onlar kendıleını cok ıyı bılır cok ayıp etmıssınız bır gun sızınde derdınız olur sızde gelırsınız buraya TÜRKİYEM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…