Burçlarla ilgilenen arkadaşlarım..

vatanbayrakaski16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
31
18
32
Merhaba :) Burçlarla ilgilenen ablalarım arkadaşlarım bir yardımcı olursanız sevinirim.. Bir sorum var hep nedenini merak ediyorum.. Ben balık burcuyum 1 buçuk senelik yengeç erkeği ile bir beraberliğim vardı 1 sene önce bitti. Halen de seviyorum ve takip ediyorum. Bu yengeç arkadaşın gözü sürekli başak burcu kadınlarında. Kız kuzenleri olsun kız arkadaşları olsun hoşlandığı kızlar olsun hep başak burcu. Başak burcuna nedenini bilmediğim ayrı bir ilgisi var. Burçlarla ilgilenen biri değil bu yüzden kasıtlı olarak bir başak kadınını seçtiğini düşünmüyorum. Her burcun karakterlisi karaktersizi vardır kesinlikle başak burcunu kötülemek değil buradaki konuyu açma sebebim. Lakin çevresindeki karakterli alımlı herhangi bir burçtan güzel bayan varken neden gidip karaktersiz bir başak burcuna ilgi duyar bu yengeç erkekleri? Sadece aşk olarak değil arkadaşlık ettiği kızlar olsun, kız kuzenleri olsun muhabbet edebileceği kuzenleri varken o iki başak kuzenine ilgi duyuyor? Gerçekten sebebini çok merak ediyorum çekiyorlar mı birbirlerini anlamıyorum. Yardımcı olursanız merakıma ortak olursanız çok mutlu olurum. Sevgiler.. :)

Ben balik esim yengec burcu gayette iyi anlasiyoruz yengec erkekleri evcimen ve sevdiklerine baglidirlar başak burcu bizim burcun tam zitti demek hosuna giden bi tarafi var ama enteresan hersey dis guzellikle olmuyo demekki farkli bi yan bulmus onlarda

Başak burcuyum haklısın yengeç erkeklerini çekiyorlar. Yaklaşık 2 senedir peşimi birakmayan bir yengeç var. Başlarda çok çok iyiydik ben ona iyi davranırken o saçma sapan bir sey yuzunden kalbimi kirmisti benim de kimseye eyvallahim olmaz hic hata kaldirmam. Biri hassas bir noktamdan kalbimi kırsın aynı şekilde ben de onu hassas noktasından yaralarım yapılanı asla unutmam ona gore davranirim. Neyse bunlar oldu o beni kirdi ben onu kirdim dedim git hayatımdan istemiyorum affedemiyorum. Adamın iki lafindan biri seviyorum unutamıyorum bendeki yerini gorsen o bu. Gozlemledigim basak kadinlari kendi ayakları üzerine basabilen, duygularini guzel gizleyip hatalarindan ders cikaran, kimseye eyvallahi olmayan, sevdiğine karşı garip bir kiskancligi olan, hirsli, hafif bencil fevri tipler. Ama başak kadını kendini illa belli ediyor dengesizligiyle ya da cekiyor bir sekilde kendine. Yengeç erkeği gözlemim de takıntılı, git diyince gitmeyen, uzattıkça uzatan, üste çıkmaya çalışan, aşırı duygusal, birini sevince ruh hastasına baglayıp tum hayatini o eden ama onun disinda cidden akrep balık ve ikizler erkeğine (Allah benden uzak tutsun) göre kesinlikle daha sadık iyi kalpli olan sabır isteyen erkek türü. Ha yine kendo gozlemim yengeç erkeği birlikteyken seni kırıp tüketebilir ama ayrılınca ruh hastasına baglayip peşinde koşar bezdirene kadar

Merhaba :) Burçlarla ilgilenen ablalarım arkadaşlarım bir yardımcı olursanız sevinirim.. Bir sorum var hep nedenini merak ediyorum.. Ben balık burcuyum 1 buçuk senelik yengeç erkeği ile bir beraberliğim vardı 1 sene önce bitti. Halen de seviyorum ve takip ediyorum. Bu yengeç arkadaşın gözü sürekli başak burcu kadınlarında. Kız kuzenleri olsun kız arkadaşları olsun hoşlandığı kızlar olsun hep başak burcu. Başak burcuna nedenini bilmediğim ayrı bir ilgisi var. Burçlarla ilgilenen biri değil bu yüzden kasıtlı olarak bir başak kadınını seçtiğini düşünmüyorum. Her burcun karakterlisi karaktersizi vardır kesinlikle başak burcunu kötülemek değil buradaki konuyu açma sebebim. Lakin çevresindeki karakterli alımlı herhangi bir burçtan güzel bayan varken neden gidip karaktersiz bir başak burcuna ilgi duyar bu yengeç erkekleri? Sadece aşk olarak değil arkadaşlık ettiği kızlar olsun, kız kuzenleri olsun muhabbet edebileceği kuzenleri varken o iki başak kuzenine ilgi duyuyor? Gerçekten sebebini çok merak ediyorum çekiyorlar mı birbirlerini anlamıyorum. Yardımcı olursanız merakıma ortak olursanız çok mutlu olurum. Sevgiler.. :)
Basak ile yengec anlasamaz.

Ben balik esim yengec burcu gayette iyi anlasiyoruz yengec erkekleri evcimen ve sevdiklerine baglidirlar başak burcu bizim burcun tam zitti demek hosuna giden bi tarafi var ama enteresan hersey dis guzellikle olmuyo demekki farkli bi yan bulmus onlarda

Kesinlikle bende anlam veremiyorum. Benden ayrıldıktan veya aramız bozulduktan sonra soluğu hemen başak burcu kuzenleri arkadaşlarında alırdı ya da yürüdüğü kızlar da hep başak. Onlarda hoşuna giden tarafı anlamaya çalışıyorum.. :/

bende başak burcuyum :) karaktersizlikten değilde bence kimseye eyvallah olmamasından kaynaklanıyor.. ortalama bır turk kızıyım ortalamanın bıraz ustunde sayılabılecek bır guzellıgım var aynı sekılde zekada ama her ortamda dıkkatler uzerıme cekebılrım ..güçlü yapıdan kaynaklanıyor olabilir..

tabıkı karaktersız kısmını da bıraz acman gerekır bu durumda :)

bende başak burcuyum :) karaktersizlikten değilde bence kimseye eyvallah olmamasından kaynaklanıyor.. ortalama bır turk kızıyım ortalamanın bıraz ustunde sayılabılecek bır guzellıgım var aynı sekılde zekada ama her ortamda dıkkatler uzerıme cekebılrım ..güçlü yapıdan kaynaklanıyor olabilir..

tabıkı karaktersız kısmını da bıraz acman gerekır bu durumda :)

Her burcun ucuzu da namuslusu da vardır. Muhatap olduğu başaklar hep o biçim kişiler. Ama anlamadığım hep dönüp dolaşıp bir başağı bulması. Çalıştığı yere 2 yabancı uyruklu kişi geliyor başak olanını takip edip fotolarını beğeniyor en basiti :)

X