Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Evlendiğimizden buyana 3 defa -istanbula gezmeye geldik. Mayıs 26 da yine gelicez. Çok güzel memleket amma bence yaşanmayacak kadar kalabalık bir yandanda aşık oluyorsun gidince için burkuluyor. Neyse gülfem le ilk gezmemiz bu yüzden heyecanlıyım :-/

Benimkilerde iki gundur 7:30 da kalkiyolar erken kalkincada uykularini alamamis olduklari icin huysuzluklari ustunde oluyo

işte yine uyandı, sorunlu olmaya başladı valla...

canım inşallah o zaman görüşürüz berenin doğumgününden 2 gün sonra geleceksiniz, evet gerçekten çok kalabalık ama biz alışmışız sessiz yerde sıkılıyorum

Son düzenleme:
gunaydinnnn,
canim bizde ayni durumdayiz, alt disler geliyor ve Ece dun gece 11.30 a kadar ciglik atti, belki yikarsak iyi gelir diye yikadik esimle.
hakkaten yikaninca ve yagla masaj yapinca sakinlesti 12,30 gibi uyudu. sabahta 6 da kalkip aryasina kaldigi yerden devam etti. ev panayir yerine dondu bizim :)
kafam kazan gibi su anda, 8.30 gibi uyudu ve bakici gelir gelmez resmen kactim evden :) keske su dis cikarma donemi cabukk atlatilsa da bebisler ve bizler rahatlasak

günaydın güzel anneler

biz annemdeyiz ama beren ilk defa uyku problemi yaşadı burda dün akşam 11de uyudu sabah 7de horoz gibi hepimizi uyandırdı, şimdi kendi mışıl mışıl uyuyor olan bize oldu

Evet canim guzel yer saat kac okursa olsun heryer civil civil oluyor ben burda dogup buyudugum icin kalabalik sorun olmuyo aksine sesiz yerlerde yapamam ben ister istemez istanbulu ariyorum alismisiz canim

bizimde üst dişler geliyor sanırım onun huysuzluğu var üstünde kabarmış damakları. dediğin gibi keşke hepsi bir anda çıksa da olsa bitse.

Hehe benimkiler hala uyuyolar. Beren kiz 24 undemi dogdu benimkilerde 29 unda haa kardesimde 24 mayis dogumlu

Evet bende ayni durumdayim hatta benim suan kalkip balkonumu yikamam lazim ama petege yapismis vaziyette oturuyorum ustumde bir yorgunluk var halbuki havada guzel enerjik olmam lazim ama

günaydın hayırlı cumalar
aslında ben daha uyuyacaktım ama suedanın burun tıkanması ve uyuyamaması
yüzünden kalkmış bulunduk 2 haftadır pek bi sümüklü oldu benim kız
koca koca şeyler çıkıyor ondan evvel hiç olmazdı
temizlerkende çok ağlıyor yavrum...

valla ben dun aksam dus bile alamadim canim, sabah belki Ece uyanmadan kalkar girerim demistim ama yataktan kalktigimda sanirim yerde bir dugme var ve ben ayagimi bastigim anda uyaniyor :)))
bi de bizde kedi de var, o da ayri ariza, saat tam 6 da geldi yataktan kalkarken oyun oyna diye beni taciz ediyor. Allahim neydi gunahim diye bagirasim geliyor bazen valla

Evet bende ayni durumdayim hatta benim suan kalkip balkonumu yikamam lazim ama petege yapismis vaziyette oturuyorum ustumde bir yorgunluk var halbuki havada guzel enerjik olmam lazim ama

günaydan canım sanada hayırlı cumalar, geçmiş olsun kuzuna pijamasına yatarken coldmix sür sabaha kadar rahat uyur.

burun tikanikligini takip edin canim, evvelki hafta Ece'nin de burnu tikandi. ilk basta dedik nezle oldu, ama gecmiyo gecmiyo gecmiyo. 10 gun surdu ama ates yok oksurmek yok. yani hastalik belirtisi yok. surekli tikali bir burun, uyuyamiyor, meme ememiyor tabi. burnuna serum fizy. slklp otribebeyle cekmekten minnosum helak oldu.elimde onlari gordukce ciglik atiyordu artik. odasinda da surekli nem cihazi calisiyordu bu donemde. gece uyurken iyi ama gunduz felaketti. sonra dedim bu hastalik degil baska bisey. benim toza karsi alerjim vardir. eyvah dedim ve neyi degistirdik hayatinda diye dusundum. Ece salonda oynarken halinin ustune pike ortuyordum ama sonra gelen giden ayagiyla basip hic dikkat etmeyince bende sinirlenip kaldirdim. o ara haliyla direk temas ediyordu yani. jeton dustu ama gec dustu tabi. pikeyi orttum tekrar ve burnu normale dondu kusumun. yani alerjik bir durum da olabilir. bu arada otribebeyle burun temizlerken Ece'yi ince battaniyesine sariyorum, kollarini hareket ettiremiyor. o zaman daha kisa surede ve daha verimli temizlik yapabiliyorum.

Valla bu bebeler sanki dunyaya gelmeden once programlaniyolar annelere rahat vermeyin diye ozelliklede isleri oldugu zaman

Su yere serdigim seyin ustune basiliyorya nasil sinirleniyodum ben bosuna mi seriyom onu oraya dimi hani ben bide buyuk oyun halilarindan almistim belki anlarlarda basmazlar diye sonucta bebe oynasin diye ama tok yine ustunden gecip gidiyolardi

Canim gecmis olsun bebeklerin burnunu temizlemek tam bir iskence

yok kızlar yanlış anladınız çok şükür rahatsız değil sıkıntısıda yok
sadece sümük tıkanıklığı
alınca bi sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…