Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

sedaemin de birleşince oldu mu sana bir gülfem ela[/QUOTE]

Sesli güldüm güzel espiri

İlknurcum aktivite masasini e bebekten mi aldin sitesinde stokta yok guzukuyor marmaradakinden mi aldin acaba var mi orda

Ben ankaradayım. Az önce tarihi bir ana tanıklık ettim bize pişirdiğim ıspanağı yoğurtlayıp koca bir kase rondoladım ikisi için hepsini eymen yedi. Gözlerim doldu valla :))))))

Yaw bende diyorum herkes nereye gitti :) meger burda toplanilmis. Ben anca gecmisi okuyupta yaziyorum. Arada kizima muhallebisini yedirmeye calistim ama istemedi, alttaki disler geliyo cok huysuz o yuzden. Surekli mizildanma halinde.
Bu arada benim ismim lale, istanbul'dayim. Yeni topik hayirli ugurlu olsun:)

Benim esim adanali 2010'da gitmistik bitlikte. Mayis ayinda 34derece sicakligi gorunce ben bi daha ancak kisin gelirim demistim :))
Ama sehir olarak cok guzel, ozellikle caddelerin genisligine bayilmistim.
Ben Adana da oturuyorum. İnanın kızlar sizinle tanışmayı çok isterdim

Ben ankaradayım. Az önce tarihi bir ana tanıklık ettim bize pişirdiğim ıspanağı yoğurtlayıp koca bir kase rondoladım ikisi için hepsini eymen yedi. Gözlerim doldu valla :))))))

maşallah eymene yarasın annesi

Ben Adana da oturuyorum. İnanın kızlar sizinle tanışmayı çok isterdim

istanbula gelirsen birgün tanışırız inşallah...

günaydın güzel anneler

biz annemdeyiz ama beren ilk defa uyku problemi yaşadı burda dün akşam 11de uyudu sabah 7de horoz gibi hepimizi uyandırdı, şimdi kendi mışıl mışıl uyuyor olan bize oldu

günaydın güzel anneler

biz annemdeyiz ama beren ilk defa uyku problemi yaşadı burda dün akşam 11de uyudu sabah 7de horoz gibi hepimizi uyandırdı, şimdi kendi mışıl mışıl uyuyor olan bize oldu

Benimkilerde iki gundur 7:30 da kalkiyolar erken kalkincada uykularini alamamis olduklari icin huysuzluklari ustunde oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…