Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Off ya benim de burnum akıyor ve kırgınlık başladı hep önce çocuklar akabinde ben hasta olmak zorunda mıyım :-(
Çok zor oluyor hem hastalıkla bir de hasta bebelere uğraşmak..

@@ sueda'nın yeni dişi hayırlı olsun

Kızlar ,süsler kurabiyeler hazırlıklar tam gaz

Valla böyle becerikli annelere gercekten imreniyorum hem bebek hem de böyle hazırlıklar yapmak cok güzel

Biz diş buğdayı yapmadık ama ilk doğum gününe cok özeniyorum
Belki erken ama dogum gunu fikirleriniz neler
paylaşımlarınızı merak ediyorum

Cok saol canim hemen inceliyicem verdigin siteleri. Ben dogum gunleri icin dusunuyorum dis bugdayi yapmayi cok istemistim ama oglum daha yeni cikartiyor disini belirmesi falan bir ayi bulur ee dogum gunuleride mayista zaten cok yakin oluyo diye yapmaktan vazgectim ama icimde kalmadi desem yalan olur hani..... Onu denedimde canim iki resim kabul etmiyor yada ben yapamadim yoksa bende senin gibi dusunmustum ortayada guzel bir yaxi falan neyse daha genis bir zamanda daha detayli ugrasicam sizinlede paylasirim sonra[/QUOTE]

İki resmi phoshopta yada daha amatör paint programında birleştirip tek dosya haline getirebilirsin canım.Eğer istersen resimleri bana gönder ben hazırlarım seve seve ? Yardıma açığım her zaman.

ben 3 gündür annemdeydim
dün akşam evimize geldik
hasta olan bebeklererede geçmiş olsun
tez vakitte iyileşsinler inşaallah...

mervecim aman dikkat et kendine anne hasta olunca bütün düzen bozuluyor

Sağol cnm evet anne de hasta olursa bütün hastalar bakımsız kalır gerçi bizim yatıp dinlenme şansımız yok pıtırcıklar sağolsun ayakta atlatıyoruz ilaç da alamıyorum emzirdim için yoksa thylol çok iyi geliyordu grip başlamadan içince..

Benim yapmayı düşündüğüm model buydu canım ( Muhtemelen aynı modelden bahsediyoruz yada benzeri....
İçimde kaldı napsamki pazarada var yapsam mı offf yaa bitmez benim yapacaklarım :))

Nasip canım. Ben seni katılmış kabul ederim ve diğer forum arkadaşlarımı da . ordaymışsınız gibi tüm detayları tek tek resimlerim .sizin yerinize ikramları tadarım :)

Ah sağolasın cnm çok iyisin bizim yerimize ikramları tadıyor olman hele gözlerimizi Yaşartır
Saka bir yana, evet tüm detayları eklediğinde gözümüzle görmüş kadar oluyoruz, Ece pıtırcığı ne giyecek en çok diş buğdayı prensesini merak ediyor olacağım

Aa evet cnm buna benziyor etekleri bira daha kabarık oradakinin ..
Esasında daha evvel denemiş olsan elini Oyalamazdı belki ama ilk kez yaparken uğraştırır vakit kaybettirebilir :13:

Kızlar paylaşmayı unuttum dün doğum günümdü.Kızımın hediyesine gelince minik bir inci daha geliyor kızlar ayy çok sevindim gece fark eder gibi oldum ama emin olamadım.Eve gidince annem söyledi.Oh be rahatladım.Çok mızmız ve yemiyordu.Şükür rabbime atlattık inşallah :)
Darısı diğer dişlerimize.Ve diğer bıcırıklarımızın dişlerine kolay kolay çıkmaları dileğiyle.

Ben kendi aramızda kutlamayı düşünüyorum cnm ama yine de pastasına kurabiyelerini özeneceğim sen neler yapmayı düşünüyorsun ?

:)) ece hanıma tütü hazırladım üstünede diş modelli çıt çıtlı badi ve diş modelli bandana :)) bir önlük kaldı inşallah yetişecek onun için :)) çok detaycıyım çok ah ben ahh :))

Hayırlı olsun Ece'nin yeni dişi üstteki mi geldi? ustler daha çok zorluyor kuzuları, geçmiş olsun, darısı diğerlerine ..

Hayırlı olsun Ece'nin yeni dişi üstteki mi geldi? ustler daha çok zorluyor kuzuları, geçmiş olsun, darısı diğerlerine ..

Evet canım üstte öndeki sol diş minnacık bir inci. Evet hakikaden alttaki 2 dişi hiç anlamadım pıt pıt arka arkaya 2 hafta arayla nerdeyse çıkıverdiler.Am bu diş 1 ay sürdü çıkması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…