Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

yok canım sümükleri bayadır var akıntı değil kuru şekilde

normal dijital dereceti popo deliğine koyuyorsun
hemşireye derceyi atıyımmı dedim alkolle sil atma dedi

sağol canım işte 37 ye yakın ateşi inş.çıkmaz.
bişi değilde havaleden çok korkuyorum.

aklına kötü şeyler getirme cnm sen gece ara ara takipte ol da, birşey olmaz Allah'ın izniyle..

teşekkürler kızlar
suedanın ateşi 36 larda 37 e yakın
acaba diş ateşi olabilirmi
eşim dedi şimdi
ilknur neden parmak emermiş çocuklar drlar ne diyor
inş.geçer
ben huzur sokağını izliyorum
aradada ateş ölçüyorum
bende hepinizi ve bebeleri öptüm.

bende geldim nasılsınız kızlar? annemle çok pis pot kırdık moralim bozuk ya nasıl düzelir bilmem hani bir çuval inciri berbat etmek denir ya aynen öyle

birde kilo vermekten bahsetmişsiniz hamileliğimde 20 kilo aldım 23 kilo verdim şükür :) sadece 3.5 ay emzirdim oğlumuda

canım doktoru emle refleksinin her bebekte en güçlü duygu olduğunu daha anne karnında başladığını söyledi, parmak emdiği zaman eline oyalanacağı bir şey vern dedi ama sadece uyurken ve strese girdiği zaman parmak emiyor oyuncağı verdiğim zaman eline öteki eline alıp parmağını emmeye devam ediyor.

bende geldim nasılsınız kızlar? annemle çok pis pot kırdık moralim bozuk ya nasıl düzelir bilmem hani bir çuval inciri berbat etmek denir ya aynen öyle

birde kilo vermekten bahsetmişsiniz hamileliğimde 20 kilo aldım 23 kilo verdim şükür :) sadece 3.5 ay emzirdim oğlumuda

hayırdır canım özel değilse nasıl bir pot kırdınız? oğlun hareketli demekki annesi yoruyor mu seni, maaşallah sana:nazar:

kardeşimin kız arkadaşına :KK43: bir konu hakkında konuşuyorduk annem de konu üzerine dedi kapcı dairesine koydu eşyaları orda oturmaz ki dedi ve tamamiyle unuttuk kızın ailesinin kapıcılık yaptıgını bozuldu düzeltemedikde kalkıp gittiler çok üzüldük annemle inanılmaz vicdan azabı çekiyoruz ne olcak şimdi. offf annem aglıyor çokk üzüldük ya

oğlum hareketli ama ben farklı şekilde verdim kilolarımı :)
hayırdır canım özel değilse nasıl bir pot kırdınız? oğlun hareketli demekki annesi yoruyor mu seni, maaşallah sana:nazar:

kardeşimin kız arkadaşına :KK43: bir konu hakkında konuşuyorduk annem de konu üzerine dedi kapcı dairesine koydu eşyaları orda oturmaz ki dedi ve tamamiyle unuttuk kızın ailesinin kapıcılık yaptıgını bozuldu düzeltemedikde kalkıp gittiler çok üzüldük annemle inanılmaz vicdan azabı çekiyoruz ne olcak şimdi. offf annem aglıyor çokk üzüldük ya

oğlum hareketli ama ben farklı şekilde verdim kilolarımı :)

off fena potmuş canım ama olan olmuş artık, inşallah erkek kardeşinizle sorun çıkmaz aranızda. o lafın üstüne hemen kalkıp gitmedilerse düzelir merak etmeyin.

anlat hele nasıl verdin kiloları?

zaten o balkonda dedi neden böyle dediniz biz o zana kadar farkında değildik :KK43: zaten kalkacaklardı ama morali bozuk çıktı hissettik :KK43:

kilolarımıda biraz dikkat ettim herbalife ürünlerini kullandım su içtim bolcana verdim valla iyide oldu çok şükür :) üstümden çok büyük bir yük kalktı valla kendimi inanılmaz iyi hissediyorum artık. önceden ebem gibi olmuştum.
off fena potmuş canım ama olan olmuş artık, inşallah erkek kardeşinizle sorun çıkmaz aranızda. o lafın üstüne hemen kalkıp gitmedilerse düzelir merak etmeyin.

anlat hele nasıl verdin kiloları?

zaten o balkonda dedi neden böyle dediniz biz o zana kadar farkında değildik :KK43: zaten kalkacaklardı ama morali bozuk çıktı hissettik :KK43:

kilolarımıda biraz dikkat ettim herbalife ürünlerini kullandım su içtim bolcana verdim valla iyide oldu çok şükür :) üstümden çok büyük bir yük kalktı valla kendimi inanılmaz iyi hissediyorum artık. önceden ebem gibi olmuştum.

olsun canım düzelir üzmesin anacuğun kendini.

insan nasıl hafifliyor dimi kilolardan kurtulunca, doğum kilolarını bende verdim üstüne de 7 kilo verdim ama can simitlerim neden hala duruyor anlamış değilim:KK50:

bende fazlasıyla verdim ama göbek var hala çok çatlamıştım o etkili gitmemesinde :KK43:
inş düzelr
olsun canım düzelir üzmesin anacuğun kendini.

insan nasıl hafifliyor dimi kilolardan kurtulunca, doğum kilolarını bende verdim üstüne de 7 kilo verdim ama can simitlerim neden hala duruyor anlamış değilim:KK50:

prenses hoş geldin canım gerçekten çok farklı şeyler yaşandı, maaşallah oğluşuna annesi çok güzel bir parti olmuş darısı yaşına inşallah, musaba geçmiş olsun şimdi nasıl?

sağol canım inş mızmızlığı devam ediyor

kıyamam şu dişleri atlatsaydık hayırlısıyla canları ne kadar acıyordur kimbilir minicik halleriyle büyümeye çalışıyorlar, bazen bakıp üzülüyorum önünde Allah nasip ederse alması gereken ne kadar yol olacak.

Rabbim hepimizin evlatlarına sağlık, mutluluk,şans ve hayırlı uzuuuun ömürler versin inşallah.

benimde göbekçatladı:KK43:
inşallah, benimde sadece yanlar çatladı, göbeğimde de hafiften vardı ama onlar kayboldu.

musab seni oğlunun adımı? çok severim bu ismi Allahım adıylayaşatsın. bende koymayı düşündüm sonra Turab koydum.[bu arada geçmiş olsun rahatsız sanırımQUOTE=88prenses22;29117510]sağol canım inş mızmızlığı devam ediyor[/QUOTE]

Son düzenleme:
Prenses hos geldin canim musab beyinde dis bugdayi cok guzelmis. Nende yapmak istiyorum ama oglumun daha cikmadi ve onunki cikana kadarda dogum gunune yaklasiriz zaten herhalde yapamicam.
Catlaklardam bahsedilmis benimkiler cok fenayaa hala alisamadim aynaya bakinca cok uzuluyorum.

X