Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

bende yaz icin baston puset istiyordum güzel ornekler var
Elif seninkinden benim istedigimde en hafifi onlar sanirim
Bizim arabamız pierre cardin travel ssistem büyük tekerlekli ,haliyle ağırda biraz ama kullanışlı ve şık
Tekerlekleri çıkınca fazla yer kaplamıyor
Neyse yazlık ya hilalin dediği bisikletten yada bastondan alıcaz bakalım kismetse

canım o bisiklet büyük değilmi dışarda nasıl geziceksiniz onla
sokaklar için uygun değilde,parklar için uygun,ama bana sorarsan kullanışlı değil...
linke baktım araba güzel fakat tente yarım arkası açıkta, güneş girer
benim baktığım şeylerden birisidir tente,benim alacağım arabanın tam kapanıyor
fiyatı 129 tl,aslında en baştan chicco lite way yada pierre cardin baston araba alsaydım hemde daha hafifler.
şimdi almama gerek kalmazdı tek araba olurdu.çift yönlü işe yarar diye aldım,bide eşim baston beğenmemişti
bunun kolları şık duruyor deyince böyle alındı hemde hantal,arada 2 kg fark var birde...

Aslında bisikleti annem dogum gunünde hediye olarak alıcam dedi ama bilmiyorum artık doğru söylüyorsun her yere pek uygun değil dediğin gibi park bahçe de
Amaaan almak bisey değilde araştırmak zor geliyor cok çeşit var neyse bakalım yakından incelemek lazım

Aslında bisikleti annem dogum gunünde hediye olarak alıcam dedi ama bilmiyorum artık doğru söylüyorsun her yere pek uygun değil dediğin gibi park bahçe de
Amaaan almak bisey değilde araştırmak zor geliyor cok çeşit var neyse bakalım yakından incelemek lazım

baston en iyisi,ama çokta para verme derim uygun bişi al...

Sabahtan beri netteyim nerdeyse
biraz kitap okuyayım dedim gözler hooop kaydi geldim yine nete
yazlıklar çıkacak kışlıklar kalkacak
Ütü de var haliyle of of iş yapmayı hiç sevmiyorum yaa
Annemin evinde ev kızıydım geldim yine evhanimi oldum :))
aslında tam da olamadım daha bı daha bukadar uzun kalmayayım bari alışamıyorum
Neyse Allah'tan bugün temizliğim yapıldı en azından ev temiz
Zeynep yarende bugün cok uyudu sabah 2 saat
Şimdide ikiden beri uyuyor
Ve ne yedi biliyormusunuz sabah 9da kahvaltı ondan sonra bisey yok sadece emdi birkaç kere
Ya ben kaç kere aciktim o acikmiyormu süt doyurur mü acaba

Bu da cok güzel aa bı de yatiyormu bu cok iyi hemde şık bizim arabamız da siyah bende siyahi seviyorum aksam eşimle bı konuşayım bakayım ne diyecek

evet canım yatıyor,aynısı bundan bi marka daha var beneto aynı fabrikanın,birebir aynı sadece renk farkları var
ikiside alman markası trde yapılıyor,bununda linkini vereyim...
ben bişi almaya kalkışınca epey bi araştırıyorumda,eşim aradı adamın elinde kanz yokmuş
beneto var demiş,belki bunu alabilirim...
senin dediğin chicco araba yatarlı değilmi?

Beneto Lüx 2-Yatarlı Baston Puset Bebek Arabası GittiGidiyor'da 82565058

Son düzenleme:
evet canım yatıyor,aynısı bundan bi marka daha var beneto aynı fabrikanın,birebir aynı sadece renk farkları var
ikiside alman markası trde yapılıyor,bununda linkini vereyim...
ben bişi almaya kalkışınca epey bi araştırıyorumda,eşim aradı adamın elinde kanz yokmuş
beneto var demiş,belki bunu alabilirim...

Beneto Lüx 2-Yatarlı Baston Puset Bebek Arabası GittiGidiyor'da 82565058

Aynen bizde illa arastirıcaz
Baktım cok benziyor digerine bu nekadarmis digeri 129 dü dimi
Gayet güzel bence

Sabahtan beri netteyim nerdeyse
biraz kitap okuyayım dedim gözler hooop kaydi geldim yine nete
yazlıklar çıkacak kışlıklar kalkacak
Ütü de var haliyle of of iş yapmayı hiç sevmiyorum yaa
Annemin evinde ev kızıydım geldim yine evhanimi oldum :))
aslında tam da olamadım daha bı daha bukadar uzun kalmayayım bari alışamıyorum
Neyse Allah'tan bugün temizliğim yapıldı en azından ev temiz
Zeynep yarende bugün cok uyudu sabah 2 saat
Şimdide ikiden beri uyuyor
Ve ne yedi biliyormusunuz sabah 9da kahvaltı ondan sonra bisey yok sadece emdi birkaç kere
Ya ben kaç kere aciktim o acikmiyormu süt doyurur mü acaba

benimki hiçbişi yemedi kahvaltı bile yapmadı düşün artık
gidip gelip emiyor bi iki fırt çekip gidiyor :KK9:

Tünaydın...
Nasılsınız anneler,sevimli bıcırıklarınız nasıl.
1 haftalık izin ohh mis gibi geldi dinlendim mi hayır ama kızımla eşimle bol bol zaman geçirdim gezdik dolandık dinlenmekten çok daha iyi geldi walla.Havada güzeldi ohh mis gibi.
Sabah erken girdim ama geçmişi okumak uzun sürdü.
Tatil ve düğün resimlerini yarın eklerim artık bugün işleri toparlamam lazım 11bucuk oldu ben daha sadece toplantı yaptım o kadarcık :)) işler duruyor...

Lalecim geldim geldim..burdayım artık ...

Ah ah o ısırmalar.arabadayken ece hanım yanağımı, kolumu ,parmağımı ve burnumu habire ısırıyor zor zapdediyorum walla.Koltuğunda otursa keşke rahat edicem ama nerdeee..

Hoşgeldin canım..

sen de hoşgeldin canım tatilden iyi gelmiştir tatil, yorucu oluyor dediğin gibi ama değişiklik güzel oluyor.

boyaların doğalları varmış ama benim bilgim yok o konuda,kuaförlere bi sor yada netten araştır
benimde ön taraflarımda beyazlarım var, eskiden takıyordum ama şimdi umurumda değil
ben kapalı olduğum için sorun olmuyor :KK1:
önceden röfle yaptırırdım sürekli,uzun zamandır boyatmadım saçlarımı...
şöyle güzel bi zayıflayım eski halime döneyim saçımı boyatıcam :21:

internetten biraz araştırdım da pek boyatma taraftarı değil gibiydi yazılanlarda ama tam olarak boyatmayın da demiyor, bu durumda pek içime sinmedi, doğal olsun boya diyor ama sağlık bakanlığı denetiminde olmadığından içeriğinin de tam olarak bilinmediğinden bahsediyor, kına bile tam doğal değilmiş onda bile katkı maddeleri olabiliyormuş satılanlarda, o yüzden bilemedim napsam. dr uyla bu konuda konuşan oldu mu kızlar.. saçlarımda hem beyazlar arttı hem azalmıştı sağlıksız gözüküyor :KK50:

kızlar yataklarınızda yatmak nasıl bi duygu
ben aylardır yatamıyoruda,epey bi yatamıcam bu gidişle :KK36:

Kizlar bebekle nssil ev isi yapiyorsunuz yaa, Ecw yle kavga ettik. Mutfakta rahat vermiyo, 5sogan ayiklayip rondodan gecitemedim. Surekli copu karistirmaya calisiyo, engel olunca agliyo aaaaaa geldiler biraz once. Biraktim yemegi geldik salona. Burda sorun yok. Yahu herseyde salonda olmuyoki. Cok daraldim. Esimi bekliyorum gelsin oyle pisiricem yemegi.

X