Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

iyi pazarlar canlarım.nasılsınız? ya valla şaşıyorum size bebişlerden nasıl vakit bulupta yazabiliyorsunuz.kk açılana kadar benimki bağırıyor.uyuduğunda ise iş güç yapıyorum.akşama kadar 5 dk dinlenme yok.gece desen saat başı kalkıyo oturuyo hadi bi emiyim diyo şekilden şekile giriyoruz.uyku düzenimiz hiç yok.sizlerde öyle misiniz? bu arada geçenlerde sormuştum ama cevap veren olmadı.içme suyunu kaynatıp mı veriyorsunuz yoksa hazır mı veriyorsunuz ben hala kaynatıyorum da bu arada 11 aylığız.ay 11 aylık demişken doğum günü hazırlıklarına başladık.28 mayısta ama bikaç gün önce kutlıycaz.neler yapabilirim? aile arasında gibi ama biraz kalabalık olucaz.ayrıca kızlar küvetimizin filesi artık ağırlıktan dolayı suyun içine giriyor bizde 7 ay idrar yolu enfeksiyonu geçirdik şuan kontrol altındayız banyo suyunun içine girmemesi gerek.girmeden yıkamak için ne yapabilirim? sandalyeye oturtsam ellerim sabunlu falan kayar tutamam.yıkarken yardımcı olcak kimse de yok.napcam düşünüyorum.bide sizler ne bileyim kuru fasulye,nohut falan gibi şeyleri veriyor musunuz? ben bi kere salçasız kuru fasulye yaptım.ne vereceğimi anlamadı aldı anında geri attı dışarı.yemedi yani bende yemeyince zorlamadım.onlardan da vitamin alsın istiyorum ama yemiyor.pc'den girdiğim için rahat rahat yazıyorum acd3 vitamini,ferrum demiri ve dişlerinin gelişimi için verilen hapları kaç yaşına kadar vermek gerek? acd3 bir yaşına kadar ferrumda bir yaşına kadar diye biliyorum ama ya diş ilacı? doktora gittiğimde her ay sorucam diyorum ama unutuyorum her seferinde.

merhaba canım,benim kız oynarken yada uyurken giriyorum :KK1:uyku problemi hep bizdede var.
ben doğduğundan beri çeşme suyunu kaynatıyorum öyle veriyorum,bu çocuk sularından almıyorum zaten inanmıyorumda tamamen ticari...
sağlık ocağı bize broşür vermişti orda 1.5 yaşına kadar kaynatıp verin diyor...
doğum günü hakkında benim çok sade fikirlerim var,o yüzden fikir veremicem,
bizi takip etme imkanın olursa,bu sorduklarının hepsini konuşuyoruz ve cevaplarınıda almış olursun...
banyo için bebek banyo koltukları var önü bariyerli bacakları var suya temas etmez,google den bak...
ben kurugillerden veriyorum salça,domates verebilirsin alerjisi yoksa,benim kızımda yemek yemiyor malesef
acd3 ve ferrum 1 yaşına kadar veriliyor,diş hapı dediğin nedir?
ben demir ilacı vermiyorum ilk bi kaç ay verdim sonra içmemeye başladı bende aç karnına pekmez veriyorum
bizim dr ferrum yerine ferro sanol b verdi daha güvenilir dedi,ferrumun içinde paraben var dedi...
diş jellerinden bahsediyorsun sanırım,bütün dişleri çıkana kadar kullanırsın heralde,dr bize günde 3 defa kullanabilirsin dedi
ama ben kullanmıyorum çok nadir arada...

Son düzenleme:
Allah korumuş canım ama düşecekler düşe düşe büyüycekler.yürümeye başlayan bir bebek günde 100 kereye kadar düşebilirmiş yapılan araştırmalara göre :) seninki maşallah ayaklanmış bile bizde daha tık yok :) popomuzun üstünde gidiyoruz :)

sağol canım,evet düşe kalka büyücekler tabi zaten düşüyor bi yerlerini incitiyor takmıyorum ama
dünkü durduğu yer bayağı yüksekti,neyseki çok şükür bişi olmadı
daha çok düşüp kalkacaklar...

bizde bugün öğlen dışarı çıktık,dışarısı felaket sıcak
gezdik,parkta oturduk biraz
restorantta yemeğimizi yedik suedada arabasında uyuyordu :KK76:
eşimle bol sohbetli bi yemek oldu :KK16:
suedaya suluk aldım,şapka alıcaktım baktım kafasında tutmuyor hemen eline aldı
şapkayla oynuyor,bende almaktan vazgeçtim
çok güzel yazlıklar gelmiş,şimdilik dolapta bi kaç takım yazlığı var doğumda hediye gelmişti
ama onlardanda bikaç takım alıcam çok hoşuma gitti..
sabahtan beri yemek yemedi,banamısın demiyor aç nasıl duruyor anlamadım
öğleden sonrada emmedi oyuna daldı göğsüm doldu,taş oldu...
evde sürekli emdiği için göğsüm boşalıyordu,bugün 2-3 saatte doldular
bakalım ne zaman emecek...

bizde bugün öğlen dışarı çıktık,dışarısı felaket sıcak
gezdik,parkta oturduk biraz
restorantta yemeğimizi yedik suedada arabasında uyuyordu :KK76:
eşimle bol sohbetli bi yemek oldu :KK16:
suedaya suluk aldım,şapka alıcaktım baktım kafasında tutmuyor hemen eline aldı
şapkayla oynuyor,bende almaktan vazgeçtim
çok güzel yazlıklar gelmiş,şimdilik dolapta bi kaç takım yazlığı var doğumda hediye gelmişti
ama onlardanda bikaç takım alıcam çok hoşuma gitti..
sabahtan beri yemek yemedi,banamısın demiyor aç nasıl duruyor anlamadım
öğleden sonrada emmedi oyuna daldı göğsüm doldu,taş oldu...
evde sürekli emdiği için göğsüm boşalıyordu,bugün 2-3 saatte doldular
bakalım ne zaman emecek...

Bizimkiler dışarda hayatta uyumaz gözlerini ovuşturuyolar uykudan ama gözler kapanmıyo

biz kızımla romantik müzikte dans ettik
dans ederken,oyun oynarken çok mutlu oluyor
müziği çok seviyor hemen oynamaya başlıyor...

Tünaydın...
Nasılsınız anneler,sevimli bıcırıklarınız nasıl.
1 haftalık izin ohh mis gibi geldi dinlendim mi hayır ama kızımla eşimle bol bol zaman geçirdim gezdik dolandık dinlenmekten çok daha iyi geldi walla.Havada güzeldi ohh mis gibi.
Sabah erken girdim ama geçmişi okumak uzun sürdü.
Tatil ve düğün resimlerini yarın eklerim artık bugün işleri toparlamam lazım 11bucuk oldu ben daha sadece toplantı yaptım o kadarcık :)) işler duruyor...

Surekli eksiliyoruz farkinda misiniz kizlar? Merve, Beril , İlknur kayip, Gulden izinde, Sibel'de ttaildeydi sanirim. noluyoruz yahu aaaa nerdesiniz kizlar??

Lalecim geldim geldim..burdayım artık ...

elıf ısmını gorunce bıle yuzumun seklı degısıyor dıger kızlarımın ısımlerını goremıyorum pek baskalarındada onu dedım.onların ısmıde balım ve naz
kotuyuz cunku hıc durmuyor elıf hanım bırde dun kopegımızı caldırdık ondan
elıf ısırıyor heryerımızı ama gogsu ısırıp bırde sunduruyor

Ah ah o ısırmalar.arabadayken ece hanım yanağımı, kolumu ,parmağımı ve burnumu habire ısırıyor zor zapdediyorum walla.Koltuğunda otursa keşke rahat edicem ama nerdeee..

selam güzel anneler ve tatlı bebişleri, herkes iyidir umarım, yeni başlığa geçeli hiç yazamadım, anca takip edebiliyorum geriden, hepsini okuyup sona gelemedim ama, önceden de yazdığım oldu ama çok değil yine, hatırlayan vardır belki.

Hoşgeldin canım..

Herkese merhabalar... Guzel bi haftasonundan sonra pazartesi hic cekilmiyor. Cok cabuk geciyo hafta sonlari. Ooo gulden tatillerden donmus hos geldin guldencimmm

Hoşgeldin güldenciğim tatil gibisi var mı :)
Uyumuyor bizim sıpacanlar pes ettim koydum yere ne halleri varsa görsünler aman elimden geleni yaptım 20 dk uğraştım

Hoşbulduk kızlar....
Walla bıdıkları kendi hallerine bırakın gitsin oh mis gibi sizde üzülmeyin onlarda üzülmesin :))

Herkese merhabalar... Guzel bi haftasonundan sonra pazartesi hic cekilmiyor. Cok cabuk geciyo hafta sonlari. Ooo gulden tatillerden donmus hos geldin guldencimmm

Hoşgeldin güldenciğim tatil gibisi var mı :)
Uyumuyor bizim sıpacanlar pes ettim koydum yere ne halleri varsa görsünler aman elimden geleni yaptım 20 dk uğraştım

merhaba canım,benim kız oynarken yada uyurken giriyorum :KK1:uyku problemi hep bizdede var.
ben doğduğundan beri çeşme suyunu kaynatıyorum öyle veriyorum,bu çocuk sularından almıyorum zaten inanmıyorumda tamamen ticari...
sağlık ocağı bize broşür vermişti orda 1.5 yaşına kadar kaynatıp verin diyor...
doğum günü hakkında benim çok sade fikirlerim var,o yüzden fikir veremicem,
bizi takip etme imkanın olursa,bu sorduklarının hepsini konuşuyoruz ve cevaplarınıda almış olursun...
banyo için bebek banyo koltukları var önü bariyerli bacakları var suya temas etmez,google den bak...
ben kurugillerden veriyorum salça,domates verebilirsin alerjisi yoksa,benim kızımda yemek yemiyor malesef
acd3 ve ferrum 1 yaşına kadar veriliyor,diş hapı dediğin nedir?
ben demir ilacı vermiyorum ilk bi kaç ay verdim sonra içmemeye başladı bende aç karnına pekmez veriyorum
bizim dr ferrum yerine ferro sanol b verdi daha güvenilir dedi,ferrumun içinde paraben var dedi...
diş jellerinden bahsediyorsun sanırım,bütün dişleri çıkana kadar kullanırsın heralde,dr bize günde 3 defa kullanabilirsin dedi
ama ben kullanmıyorum çok nadir arada...

diş hapı dediğim cnm bildiğin minik haplar ezip veriyorum azıcıkta sulandırıyorum boğazına takılmasın diye.benim yiğenlerim de kullanmıştı.dişleri sağlıklı çıksın diye veriyorlar.ben ferrum veriyorum ilk başlarda ferro sanol veriyordum ama o çok acı aynı paslanmış demir gibi tadı ondan bende ferruma geçtim.cnm sizi takip ediyorum ama inan o kadar mızık bi kızım var ki hiç izin vermiyor 5 dk oturtmuyor beni şuan da da annem ilgileniyor ondan yazabiliyorum.banyo koltuklarına bakayım bi ara sağol teşekkür ederim.

diş hapı dediğim cnm bildiğin minik haplar ezip veriyorum azıcıkta sulandırıyorum boğazına takılmasın diye.benim yiğenlerim de kullanmıştı.dişleri sağlıklı çıksın diye veriyorlar.ben ferrum veriyorum ilk başlarda ferro sanol veriyordum ama o çok acı aynı paslanmış demir gibi tadı ondan bende ferruma geçtim.cnm sizi takip ediyorum ama inan o kadar mızık bi kızım var ki hiç izin vermiyor 5 dk oturtmuyor beni şuan da da annem ilgileniyor ondan yazabiliyorum.banyo koltuklarına bakayım bi ara sağol teşekkür ederim.

rica ederim ,bizim dr böyle bir hap hiç vermedi bize,ben ilk defa senden duyuyorum...

örnek banyo koltuğu ekledim bi bak canım,daha değişik modelleride var...

http://www.idealfiyatrehberi.com/newimages/large/anne___bebek_bakim_urunleri_okbaby_flipper_bebek_yikama_koltugu_27885.jpg için Google Görsel Sonuçları

Son düzenleme:
Ben hatırlıyorum canım hoşgeldin, bebiton nasıl? Biz uyuduk uyandık

bende hatırlıyorum hoşgeldin....

sağol kızlar hoşbuldum, bebiş iyi hala zayıfız 8 kiloydu 1 ay önce sanki hala da aynı gibi, onun dışında emekleme sıralama yok bizimki gibi olan bebişler var sanırım

kızlar bişi sorucam, saçına boya yaptıran var mı, emzirirken yapılmıyo diye biliyorum da, benim de saçlarımda beyazlar sürekli artıyor, sizler ne yapıyorsunuz saç boyası konusunda, saç boyaları konusunda da pek bir fikrim yok doğalı var mıdır filan.

sağol kızlar hoşbuldum, bebiş iyi hala zayıfız 8 kiloydu 1 ay önce sanki hala da aynı gibi, onun dışında emekleme sıralama yok bizimki gibi olan bebişler var sanırım

kızlar bişi sorucam, saçına boya yaptıran var mı, emzirirken yapılmıyo diye biliyorum da, benim de saçlarımda beyazlar sürekli artıyor, sizler ne yapıyorsunuz saç boyası konusunda, saç boyaları konusunda da pek bir fikrim yok doğalı var mıdır filan.

boyaların doğalları varmış ama benim bilgim yok o konuda,kuaförlere bi sor yada netten araştır
benimde ön taraflarımda beyazlarım var, eskiden takıyordum ama şimdi umurumda değil
ben kapalı olduğum için sorun olmuyor :KK1:
önceden röfle yaptırırdım sürekli,uzun zamandır boyatmadım saçlarımı...
şöyle güzel bi zayıflayım eski halime döneyim saçımı boyatıcam :21:

Merhaba Anne Adayları,

Öncelikle Allah hepinize sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Ben İzmir'de yaşıyorum. doğum ve Düğün Fotoğrafçılığına başladım. Eğitimimi bitirdim ve sertifikamı aldım. İsteyenler olursa ücretsiz olarak fotoğraflarınızı çekmek istiyorum. Hem size güzel bir hatıra hem de kendim için bir deneyim olacak. İlgilenenler bana özelden mesaj ile ulaşabilirler.

Şimdiden teşekkür ederim.

X