Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Biz geldiiiiik...
Günaydin arkadaslar hepiniz iyisinizdir ins
Biz evimize döndük ,ay özlemişim valla
İlk haftamız evde gecti maalesef soğuktan ama ikinci hafta acısını çıkardık kızımla hergun gezmelerdeydik
Zeynepyaren artık nihayet kısa süreliğine de olda ayakta durabiliyor tutunarak tabi toto aşağı çekiyor bizimkinin :)
Gecmise baktım biraz .kaynatmissiniz ,yemekler fotolar tatiller oh masallah :)
Yazı seviyorum yaa bu sene Okadar bekledim ki yaz gelsin diye sıcaktan hiç şikayet etmicem
Kolay gelsin hepinize meleklerinizi öpüyorum

Son düzenleme:
.......................................................................................

Son düzenleme:
Herkese gunaydin.. Saat 7 de kalktik ama ancak girebildim bebeleri uyuttumda.

Guldencim umarim onemli bisey degildir oksurugu belkide mevsimsel olabilir
elifcim bende olsam siyah alirdim hem ikinci bebisde kullanabilir
hilalcim eymenin uykusu iyiymisde vera bozuya isi iste iki bebe olunca boyle oluyor biri ne guzel uyurken oburu ayakta oluyo malesef sende tabi..

Yaa kizlar mervede yok seda da ugramiyolar artik lalede girmedi dun

Biz geldiiiiik...
İlk haftamız evde gecti maalesef soğuktan ama ikinci hafta acısını çıkardık kızımla hergun gezmelerdeydik
Zeynepyaren artık nihayet kısa süreliğine de olda ayakta durabiliyor tutunarak tabi toto aşağı çekiyor bizimkinin :)
Gecmise baktım biraz kaynatmissiniz ,yemekler fotolar tatiller oh masallah :)
Yazı seviyorum yaa bu sene Okadar bekledim ki yaz gelsin diye sıcaktan hiç şikayet etmicem

hoşgeldin,hangi ilden geldin bakim?
demek senin tosbağa ayağa kalktı he maşallah,emekleme yok heralde,direk yürüyecek o zaman...
çok sıcak olacak ama şikayet edebilirsin yani...

Biz geldiiiiik...

Hos geldin canim.. Ohhh gezip gezip gelmissin madallah zeynep yarenede canim tombik olunca agirlik yapiodur poposu annesi.. Bende yazi seviyorum hele bu sene daha bi fazla sevmeye basladim. Bende yarenin tosbik yanaklarinda optum

Biz geldiiiiik...

Hoşgeldin zeynepyarene maşallah koca totosunu kaldırabilmiş :)))
Biz de biletlerimizi aldık. 25mayısa bodrum yolcusuyuz Allah'ın izniyle

hoşgeldin,hangi ilden geldin bakim?
demek senin tosbağa ayağa kalktı he maşallah,emekleme yok heralde,direk yürüyecek o zaman...
çok sıcak olacak ama şikayet edebilirsin yani...

Hoşbulduk Elifcim,
Manisa'dan canım ben oraliyim annemler orda hala.
Aynen öyle canım emekleme yok maalesef
Suedacigin fotosunu gormuştum gecmise bakarken masallah diyorum cok güzel bı kız olacak cimcime

Herkese gunaydin.. Saat 7 de kalktik ama ancak girebildim bebeleri uyuttumda.

Guldencim umarim onemli bisey degildir oksurugu belkide mevsimsel olabilir
elifcim bende olsam siyah alirdim hem ikinci bebisde kullanabilir
hilalcim eymenin uykusu iyiymisde vera bozuya isi iste iki bebe olunca boyle oluyor biri ne guzel uyurken oburu ayakta oluyo malesef sende tabi..

Yaa kizlar mervede yok seda da ugramiyolar artik lalede girmedi dun

ikinciye yeni alırız artık :KK1:
çünkü bunu bayağı kullanıcak eskiyebilir
ama diğerini çok az kullandı yepyeni duruyor
2.bebeğimde kullanırım onu...
lalenin işleri yoğundur işyerinde ondan giremiyordur...

Son düzenleme:
Hoşgeldin zeynepyarene maşallah koca totosunu kaldırabilmiş :)))
Biz de biletlerimizi aldık. 25mayısa bodrum yolcusuyuz Allah'ın izniyle

Hoş bulduk Hilalcim aynen öyle o koca toto hiç kalkmicak sandim :))
İns canım keyifli bir tatil geçirirsiniz
Eymen ve veranin tersten olan fotoları da cok tatlıydi nasil da masum masum bakıyor bıdıklar

Hos geldin canim.. Ohhh gezip gezip gelmissin madallah zeynep yarenede canim tombik olunca agirlik yapiodur poposu annesi.. Bende yazi seviyorum hele bu sene daha bi fazla sevmeye basladim. Bende yarenin tosbik yanaklarinda optum

Hoş bulduk silacim,
Aynen canım ya yer çekimine dayanamıyor
Tesekkürler teyzesi Uyanınca hepinizin yerine teker teker öpüp isiricam :))

Hoş bulduk Hilalcim aynen öyle o koca toto hiç kalkmicak sandim :))
İns canım keyifli bir tatil geçirirsiniz
Eymen ve veranin tersten olan fotoları da cok tatlıydi nasil da masum masum bakıyor bıdıklar

Veranın masumluğu sadece fotolarda canım gerek çenesi gerek hareketleriyle eymeni şimdiden yıldırdı :))
Yarenciğin fotosunu eklesen de biz de görsek tosbiği :)

Dayımın kızıyla aynı kiloyduk akapunkturla 50kgye düşmüş 4ayda , aramızda 20kg var dedim kaç kilosun dedi 80 dedim güldü, ne yirmisi 30 kilo var dedi acayip utandım :KK43: üniversitede okuyan çocuğu var kendimi çok kötü hissediyorum aramızda neredeyse bir insan kilosu var :KK43:
Zayıflamak istiyorum ben de

Dayımın kızıyla aynı kiloyduk akapunkturla 50kgye düşmüş 4ayda , aramızda 20kg var dedim kaç kilosun dedi 80 dedim güldü, ne yirmisi 30 kilo var dedi acayip utandım :KK43: üniversitede okuyan çocuğu var kendimi çok kötü hissediyorum aramızda neredeyse bir insan kilosu var :KK43:

akupunkturun zayıflattığını duymuştum,demek işe yarıyormuş...

akupunkturun zayıflattığını duymuştum,demek işe yarıyormuş...

Bben bi ara gitmistim iki ayda dokuz kilo vermistim sonra araya tatil falan girince birakmistim hedefime ulasamadan. Ama birazda psikolojik al kulagina bi kupe tak sonra kendini sartlandir ve diyet programina uy ayni sey bence sadece psikolojik destek veriyodu yoksa hersey insanin kendi kararliliginda bitiyor

Simdi sana kladik bir cumle kurucam bebelerin yurumeye baslasin bi deri bi kemik kalirsin....

Hic de degil millet bi bebeyle zayifliyo ben iki bebeyle kilo aliyorum nasil oluyo bu bana biri aciklasin bu durumu ama belki sende tutar bu denklem

Bben bi ara gitmistim iki ayda dokuz kilo vermistim sonra araya tatil falan girince birakmistim hedefime ulasamadan. Ama birazda psikolojik al kulagina bi kupe tak sonra kendini sartlandir ve diyet programina uy ayni sey bence sadece psikolojik destek veriyodu yoksa hersey insanin kendi kararliliginda bitiyor
valla ne doğru bilemiyoruz artık,herkese başka bişi konuşuyor...
sen çocuklar yokken kilolumuydunki kilo verdin?
Simdi sana kladik bir cumle kurucam bebelerin yurumeye baslasin bi deri bi kemik kalirsin....

Hic de degil millet bi bebeyle zayifliyo ben iki bebeyle kilo aliyorum nasil oluyo bu bana biri aciklasin bu durumu ama belki sende tutar bu denklem

o dediğin bizde pek geçerli olmuyor,sanırım yapı meselesi...

Son düzenleme:
ah şu kilolar,
önce zayıflamayı kafaya koymak sonra abur cuburu hamurişini bırakmak ve spor bence ama yapabiliyormuyum tabiki hayır :)) bende göbek çok kaldı maalesef diğer taraflar zayıf olunca orası daha bi belli oluyor spora gitme umudum var ya bakalım inş

ah şu kilolar,
önce zayıflamayı kafaya koymak sonra abur cuburu hamurişini bırakmak ve spor bence ama yapabiliyormuyum tabiki hayır :)) bende göbek çok kaldı maalesef diğer taraflar zayıf olunca orası daha bi belli oluyor spora gitme umudum var ya bakalım inş

senin kilon kaç canım,kesin bizden azdır ya neyse :KK1:

X