Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

elıf herkesın resmını gordum hatta bır ara bebeklerı bırakıp kendı resımlerınızıde eklemıssınz ama senın kızınkı yok tarıh ı hatırlıyormusun
ama en cok bu bebekler nereye bakıyor
cevap laptop a byıldımmmmmmmmmm

işte karşınızda sueda ve ayısı :KK1:
aslında ayıyı ayakta tutacaktım ama suedayla ikisi beraber yere düşüyor mecbur yatırdım
elinede bişiler verdim yoksa resim çektirmiyor
resim çekene kadar şebeklik yaptım adeta :KK9:

kız bu ne tatlı boyle.sankı evın assolıstı gıbı geldı elındekı kabloyu mıkrofon gıbı tutmus fıstık.saclar sanırım hep aynı model elıfınde hep boyle baglanıyor.
senmı sarısınsın babamı
allah kaderlerınıde yuzlerı gıbı guzel yapsın

kız bu ne tatlı boyle.sankı evın assolıstı gıbı geldı elındekı kabloyu mıkrofon gıbı tutmus fıstık.saclar sanırım hep aynı model elıfınde hep boyle baglanıyor.
senmı sarısınsın babamı
allah kaderlerınıde yuzlerı gıbı guzel yapsın

amin canım cümlemizin
hehe valla öyle evin assolisti+ prensesi
saçları uzadı gözüne gelince bağladım
ama saçlarımız uzun değil,elifin maşallahı var saçları çok uzun
ben bayağı esmerim,eşim beyaz tenli
küçükken saçları sapsarıymış ama şuan kahverengi...

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ohooo gün Aydın olmuş da sohbet koyulaşmış bile, 7den beri ayaktayız gece de 1de yattık bu enerjiyi nereden buluyorlar Anlamıyorum ben ayakta uyuyorum

amin canım cümlemizin

Benim de bebekken altın sarısıymış saçlarım, şimdi kumral büyüdükçe koyulaşıyor

amin canım cümlemizin
ama ben en cok ortadakı resmı begendım

Günaydın kızlar ohooo gün Aydın olmuş da sohbet koyulaşmış bile, 7den beri ayaktayız gece de 1de yattık bu enerjiyi nereden buluyorlar Anlamıyorum ben ayakta uyuyorum
bugun gelelım bebekler nasıl bakalım dedım.dogum gunu ıcın ne dusunuyorsunuz.ben hıc bırsey dusunmuyorum hala

Ohoo sen gec kaldin canim ayy bide ben anlasam ben peslerinden kosarken yoruluyorum onlar minicik canlariyla yorulmuyolar bunlarin icinde aku var herhalde calistikca kendini sarj ediyo

Son düzenleme:
kızlar yemeklerı saatlımı verıyorsunuz yoksa acıktı deyıpmı yedırıyorsunuz bız bazen emmenın yanı sıra 3-4 kaz bazen 1 ogunle gunu kapatıyoruz

Ohoo sen gec kaldin canim ayy bide ben anlasam ben peskerinden kodatken yoruluyorum onlar minicik canlariyla yorulmuyolar bunlarin icinde aku var herhalde calistikca kendini sarj ediyo

Kesin var öyle bir düzenek bunlarda

Çok düşündüm aslında kafamda da belirlemiştim bişeyler ama Biz aile arasında kutlayacağız geçen yıl kuzenimi kaybettik onun da 3yaşında ikiz bebekleri var içimden gelmiyor laylaylom yapmak, eşim ikizlerle muhattap olmuyor onların yanında :KK43:

en azından uyku düzeniniz var...
aynen hele bazen konusuyorlar ya gunduz 2-3 saat uyur dıye duydumda hasetımde catlıyorum ben.ama ben ısı cozdum benım kızın kuslarla akrabalı var kesın aynı kus gıbı 3 dakka uyu uyan 10 dakka uyu sonra nobet tuttur

ama ben en cok ortadakı resmı begendım

bugun gelelım bebekler nasıl bakalım dedım.dogum gunu ıcın ne dusunuyorsunuz.ben hıc bırsey dusunmuyorum hala

bende o resmi beğendim çünkü orada gülüyor meleğim :KK16:
bende doğum günü için bişi düşünmüyorum daha doğrusu düşünemiyorumda zaaten
ama daha evvelde yazmıştım ben aile içi olacak
pastanın üstünde suedanın resmi ve 1 şeklinde mum olsun istiyorum
gayet sade...

Kesin var öyle bir düzenek bunlarda

Çok düşündüm aslında kafamda da belirlemiştim bişeyler ama Biz aile arasında kutlayacağız geçen yıl kuzenimi kaybettik onun da 3yaşında ikiz bebekleri var içimden gelmiyor laylaylom yapmak, eşim ikizlerle muhattap olmuyor onların yanında :KK43:

bende buyuk bırsey yapacak modda degılım.dıs yemegınde 50 kısının uzerınde dısarıda kutladık sıkıldım yapmacık gulumsemelerden sıstım ama kutlamam lazım buyuyunce gorsun ıstıyorum.
basınız sagolsun cok zor

bende buyuk bırsey yapacak modda degılım.dıs yemegınde 50 kısının uzerınde dısarıda kutladık sıkıldım yapmacık gulumsemelerden sıstım ama kutlamam lazım buyuyunce gorsun ıstıyorum.
basınız sagolsun cok zor

Sağol canım onlar biraz büyüsün bizimkiler de anlamaya başlasın kutlarız inşallah ilerki doğumgünlerini

aynen hele bazen konusuyorlar ya gunduz 2-3 saat uyur dıye duydumda hasetımde catlıyorum ben.ama ben ısı cozdum benım kızın kuslarla akrabalı var kesın aynı kus gıbı 3 dakka uyu uyan 10 dakka uyu sonra nobet tuttur

aynen bende kuş uykusu diyorum,şöyle kış uykusu uyusalar daha güzel olmazmı :KK9:

X