Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Sanada gunaydin elifcim bende nasil oldu bilmiyorum ama birdeen bire bi duzen icine oturduk ama boyle daha iyi oldu tabi.. Yaa beninkiler ne gorseler istiyolar agzimi sallamam ve elimde bisey olmasi yeter arkamdan mama mama diye agliyolar ee bende ucundan azicik vermek zorunda kaliyorum

Ozaman siz sakin sakin yemek yiyosunuz zira benimkiler bisey ver diye ortaligi yikiyolarda bende hep ekmek veriyorum ellerine

şilacım ben ver diyorum yinede
zaten makarna dolma vs bunlar veriliyor yani artık ne yersek veriliyor
salçalı verebilirsin alerjisi yoksa...

Son düzenleme:
$yenı tel 193.jpg

ben calarım annem oynar dıyor

alıntılamasım ama hayale bende verıyorum elıne hemde azıcık degıl dokuyor mokuyor ama olsun dıyorum.fazlada kasmıyorum kendımı annelerımz boyle yapmadımı dıyorum.bogazına takılmasın yeter.meyve ekmek sımıt vs.......verıyorum vallahııııı

beril maşallah miniğine...

nasılsın elıfım adını gordumde suratım ıstem dısı sırıtma moduna gecıyor.bu avatarları nerden buluyon bacım cok hoslar.suedanın maceraları nasıl.benım hınzır emerken ısırıyor senınkı...........

nasılsın elıfım adını gordumde suratım ıstem dısı sırıtma moduna gecıyor.bu avatarları nerden buluyon bacım cok hoslar.suedanın maceraları nasıl.benım hınzır emerken ısırıyor senınkı...........

iyi diyelim iyi olalım bari berilcim,şu başım bitürlü iyileşemedi,çok halsiz ve güçsüzüm...
pek iyi değiliz demişsin aşıdanmı sebep?suedanın uyku düzeni bi yi bi kötü onun dışında iyiyiz canım.
benim bebeğim ısırmıyor şükür,burnumu ısırıyor :KK1:
avatarları kapalı kadın resimleri yazmıştım google ordan buldum...
suedanın resimlerini ekledim geçenlerde görmediysen bak canım...
istem dışı sırıtma moduna geçiyor ne anlamadım?

Son düzenleme:
iyi diyelim iyi olalım bari berilcim,şu başım bitürlü iyileşemedi,çok halsiz ve güçsüzüm...
pek iyi değiliz demişsin aşıdanmı sebep?suedanın uyku düzeni bi yi bi kötü onun dışında iyiyiz canım.
benim bebeğim ısırmıyor şükür,burnumu ısırıyor :KK1:
avatarları kapalı kadın resimleri yazmıştım google ordan buldum...
suedanın resimlerini ekledim geçenlerde görmediysen bak canım...
istem dışı sırıtma moduna geçiyor ne anlamadım?

elıf ısmını gorunce bıle yuzumun seklı degısıyor dıger kızlarımın ısımlerını goremıyorum pek baskalarındada onu dedım.onların ısmıde balım ve naz
kotuyuz cunku hıc durmuyor elıf hanım bırde dun kopegımızı caldırdık ondan
elıf ısırıyor heryerımızı ama gogsu ısırıp bırde sunduruyor

elıf ısmını gorunce bıle yuzumun seklı degısıyor dıger kızlarımın ısımlerını goremıyorum pek baskalarındada onu dedım.onların ısmıde balım ve naz
kotuyuz cunku hıc durmuyor elıf hanım bırde dun kopegımızı caldırdık ondan
elıf ısırıyor heryerımızı ama gogsu ısırıp bırde sunduruyor

:KK1: he şimdik anladım,kızların adıda güzelmiş
üzüldüm köpek için,inşaallah bulursunuz
sueda hala yemek yemiyor
senin diyet topiğin vardı oraya uğramıyorsun artık...

:KK1: he şimdik anladım,kızların adıda güzelmiş
üzüldüm köpek için,inşaallah bulursunuz
sueda hala yemek yemiyor
senin diyet topiğin vardı oraya uğramıyorsun artık...
ınsallah elıf cok arıyor benım mınnagım

Bende veriyorum canim da doyuracak sekilde degil ellerine veriyorum ama ortaligi berbat ediyolar ust bas batiyo hep
ben sana resımlerı eklesem yemınle kadın kafayı yemıs dersın ama ben artık bayagı genıs bır kadın oldum lekesız elbısemız yok sukur.evı dagıtmıs halıyı cıleklemıs
duvarı boyamıs pek tınlamam cocuklarım mutlu olsun yeter bana gore.ıkızlerden sonra elıf bonus gıbı bana

alıntılamasım ama hayale bende verıyorum elıne hemde azıcık degıl dokuyor mokuyor ama olsun dıyorum.fazlada kasmıyorum kendımı annelerımz boyle yapmadımı dıyorum.bogazına takılmasın yeter.meyve ekmek sımıt vs.......verıyorum vallahııııı

Onlari veriyorum canim ama cok pisletiyolar. Bende oyle cok kasmiyorum hatta suan azar azar tuz bile koyuyorum yeneklerine.

Masallah elife boyu ne kadar uzunmus biz kisa kalmisiz valla peki kac aylik elif berilcim

ınsallah elıf cok arıyor benım mınnagım

ben sana resımlerı eklesem yemınle kadın kafayı yemıs dersın ama ben artık bayagı genıs bır kadın oldum lekesız elbısemız yok sukur.evı dagıtmıs halıyı cıleklemıs
duvarı boyamıs pek tınlamam cocuklarım mutlu olsun yeter bana gore.ıkızlerden sonra elıf bonus gıbı bana

Yaa gercekten mi ben hic rahat degilim o konuda bebeler oyuncaklari dagittigi zaman oynamadiklarini aninda topluyorum ortaliktan daginik oluyo diye ayy ben delimiyim neyim

Onlari veriyorum canim ama cok pisletiyolar. Bende oyle cok kasmiyorum hatta suan azar azar tuz bile koyuyorum yeneklerine.

Masallah elife boyu ne kadar uzunmus biz kisa kalmisiz valla peki kac aylik elif berilcim

tuz ve seker vermıyecem 1 yasını doldurana kadar
canım boy ırsı sanırım benım 174 babamız193 benım ıkızler 11 olmadı ama 160 ın uzerındeler suan.elıf 11 aylık mayıs 24 lu
canları ıcınde saglıklı olsunda boyunu dusunme

tuz ve seker vermıyecem 1 yasını doldurana kadar
canım boy ırsı sanırım benım 174 babamız193 benım ıkızler 11 olmadı ama 160 ın uzerındeler suan.elıf 11 aylık mayıs 24 lu
canları ıcınde saglıklı olsunda boyunu dusunme

Nerdeyse ayni zamanliymisiz bizde gecen ay 76 cm dik bu ay daha gitmedik. Yok canim ya emin ol enson dert edecegim sey boylari olur

X