Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

eee tabi birinde 25 yasindayim birinde 33 :))
birinde 53 kiloyum birinde 86, arada 8 sene ve 33kg fark var :)

öyle canım bende kilolu kendimi yaşlı hissediyorum
sen benim ablamla aynı yaştasın ablam benim :KK53:

renkli ve renksiz foto farklı çıkıyor burdada güzelsin canım...

Son düzenleme:
eee görümceninkininde yarısını öde gelsin yardım eder.
otele kaç ay evvel rezervasyon yaptınız
oteller 1 sene önceden yer ayırtıyor
ne enteresen dimi o zamana ölcekmiyim kalcakmıyım
daha uygun oluyormuş önceden yer ayırtmak
biz 2011 de niyetlendik kısmet olmadı
bu gidişlede gidicek gibi durmuyoz ama :KK1:

Canim biz sanirim aralikyada ocak ayinda rezervasyon yaptirdik tur sirketlerinde acayip indirimler oluyor ozamanlar.. Yaa goturecek durumum olsa anami gotururdum gorumcemi ne yapam. Canim rezervasyonun sigortali oluyor gitmedigin takdirde parani geri iade ediyolar

Canim biz sanirim aralikyada ocak ayinda rezervasyon yaptirdik tur sirketlerinde acayip indirimler oluyor ozamanlar.. Yaa goturecek durumum olsa anami gotururdum gorumcemi ne yapam. Canim rezervasyonun sigortali oluyor gitmedigin takdirde parani geri iade ediyolar

ne bilim anam sen görümcemi ikna etmeye çalışıyom deyince :KK1:
ben iadeyi bilmiyordum,sanki bize öyle dediler diye hatırlıyorum

en yasliniz benim zaten sanirim :))) kardeslerim benim :))
kilo insani cok yaslandiriyor kesinlikle, o yuzden kilolu hallerimin pek resmi yoktur, kendimi boyle gormeyi istemiyorum
o fotolara bakarsam moralim daha bozuluyor. dogumdan sonraki 1 ay boyunca hic foto cektirmedim mesela. sadece hastanede var birkac tane, onlarida kizim kucagimd aoldugu icin silemiyorum. neyse kilolari verdikten sonra onlara bakmak zor gelmeyecek sanirim :)
tesekkur ederim canim :)) seni bekliyorum hadiiii

öyle canım bende kilolu kendimi yaşlı hissediyorum
sen benim ablamla aynı yaştasın ablam benim :KK53:

renkli ve renksiz foto farklı çıkıyor burdada güzelsin canım...

en yasliniz benim zaten sanirim :))) kardeslerim benim :))
kilo insani cok yaslandiriyor kesinlikle, o yuzden kilolu hallerimin pek resmi yoktur, kendimi boyle gormeyi istemiyorum
o fotolara bakarsam moralim daha bozuluyor. dogumdan sonraki 1 ay boyunca hic foto cektirmedim mesela. sadece hastanede var birkac tane, onlarida kizim kucagimd aoldugu icin silemiyorum. neyse kilolari verdikten sonra onlara bakmak zor gelmeyecek sanirim :)
tesekkur ederim canim :)) seni bekliyorum hadiiii

ben koyamam ki benim adam beni mahveder :KK1:
spor salonuna bile yollamadı beni
ya diyom sadece kadınlar arası,ben güvenmiyorum
öyle yerlere bi yerden erkek çıkabilir diyo bana
gülsemmi ağlasammı :KK1:

ne bilim anam sen görümcemi ikna etmeye çalışıyom deyince :KK1:
ben iadeyi bilmiyordum,sanki bize öyle dediler diye hatırlıyorum

Canim gorumcemde evli oda hersene tatile gider hatta kizi bizimle beraber gitmek istiyor ama onlar dort kisi pldugu icin pahaliya geliyo bizim otrl ondan oyle yaxdim. Ya cogu tur sirketinde var biz mesela ets turla gidiyoruz enazinda pnda boyle bisey var

neskafemi içyorum suedayada kıymalı kabak yaptım onu yediriyorum
bi yandanda size laf yetiştiriyorum hehe :KK76:

Son düzenleme:
hadi kızlar eşleri kızmayanlar sizde resim koyun bakim...

Elifcim esimin kizip kizmayacagini bilmiyorum cunku daha once hic boyle bisey soylemedim ona.. Zaten suan ben resim koyamam malum laptopu acamiyorum . Hem elif resmi sen koy sonra hemen silersin olmaz mi bak valla esine soemeyiz aramizda sir olur

hahahaha babasi duymasin cok kiskaniyor kizini :))) arkadaslarimizin cocuklari gelirse hemen "bak kizim kardes, arkadas degil agbi" falan diyo hahahahaha beni kiskanmadi bu kadar yaaa kiz evlat farkli oluyormus demek ki. Hilalim biz kertelim babasi duymadan :))

Lalecim Ece sana benziyorsa eymenle beşikleri kertelim :))))

Ayyyy Hilalim cok tesekkurler yaaa moral verdin bana :)
Ya Ece genel baktiginda babaya benziyor, baba cok esmer ben bembeyaz kizil. Ece de ara renk oldu, saclarini tutturamadim diye cok uzuldum o ayri :) gozler baba, diger hatlar bana benziyor, dur cocukluk fotolarimizi koyayim yan yana

$228068_6247513013_7291_n.jpg $IMG-20130407-WA0002.jpg

Gördüm ama pek benzetemedim Ece babaya benziyo sanki, ama yanlış gördüysem kaçırmayım anasına bak kızını al

Ayyyy simaricim simdiiiii :))) canim benim tesekkur ederim. insan yine de zayif haline donmek istiyor, tabi yasi geri ceviremiyorsun. geci ben kendimi hic 33 yasinda gibi hissetmiyorum, cocuk ruhlu olmanin yarari sanirim bu. tipimi duzeltmem lazim sadece sonra yine hoplayip ziplarim hehehehe daha kizimla top oynayip mac yapicaz, o yuzden gidecek bu kilolar :)

Ooo kimleri gorduk lale senin her halin guzel sekerim sitres yapma kendine

kizlar hadi herkes resim koysunda sonra silersiniz yaw, anneler topigindeyiz zati kim gorecekte alacak resminizi

Elifcim esimin kizip kizmayacagini bilmiyorum cunku daha once hic boyle bisey soylemedim ona.. Zaten suan ben resim koyamam malum laptopu acamiyorum . Hem elif resmi sen koy sonra hemen silersin olmaz mi bak valla esine soemeyiz aramizda sir olur

kuzguna yavrusu sahin gorunurmus, bizim icin Ece cok guzel tabi :)) amaaan bahti sansi iyi olsun o yeter bana. bu devirde kiz olmak kadin olmak cok zor. zeki bir kiz olsun istiyorum herseyden once, karsisindaki insanin niyetini anlayabilsin, agzi acik ayran budalasi olmasin. evimizin yakininda kiz lisesi var, bende ordan mezunum hatta; o kizlari gorunce hepsini dovesim geliyor. yahu ben onlarin 2 kati yasindayim o kadar makyaj yapipta oyle kisacik giyinmiyorum(hayatimda mini etek giymedim zaten) nedir dertleri bilmiyorum. bir onceki evimizde okulun tam karsisindaydi, sabah esimle ise giderken birlikte cikardik evden, kizlar resmen ustumuze yuruyup esime carparlardi. dedim ben burda katil olurum, gebertirim bunlari. yasina bak tipine bak yaptigina bak. delirmemek elde degil yaa. zamanin kizlarinin gidisati berbat Allah akil fikir versin. hepsinde bir buyukluk havasi hepsi erkenden kadin olmak derdinde. nedir bu acele neye yetisiyorlar belli degil, cok yazik valla

annesine benzemesede gayet güzel bence

X