Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Bizdede doruk yaramaz ecren hep doruktan kaciyo pesinden gelsin istemiyo aglayarak bana dogru emeklemeye basliyo kizim. Demek eymenin gozleri mavi valla bebisleri merak ettim bi foto isteriz artik eymeni hic gostermedin bize

Eşimçok tutucudur internet konusunda veranın fotosunu paylaştığımı söylediğimde çok kızmıştı. Hamileyken de kocaman karnımu çekip koymak istemiştim veto yemiştim Telden giriyorum ben eklemek zor oluyo laptopa geçince paylaşırım tabi eşimden de izin koparınca
Ben renkli gözlüyüm eşim kumral kahverengi gözlü, vera babaya çekmiş eymen bana :) karışmış bizim bebeler

Kizlaaaaaar nasilsiniiiz :) sabah sayfayi actim ama ancak firsat buldum yazmaya. malum pazartesi yogunlugu
biz dun Goztepe Parkina gittik, bildigin cennet olmus heryer rengarenk lalelerle donatilmis, Ece yi saldik cimlere debelendi, cimleri yoldu arada yedi :))) bi suru foto cektim ama makineyle, o yuzden buraya ekleyemiyorum. mutlaka gidin kizlar insanin parktan cikasi gelmiyor...
bu arada cumartesi gunu ilk seker hamuru modelleme girisiminde bulundum, yaptigim ilk hayvancik modelleri.. yorumlarinizi bekliyorum (durust olun kirilirim darilirim diye guzel olmus demeyin sakin) :)

bugun ogle tatilinde de gidip pasta malzemeleri satan yerden bi suru sey aldim, yarin tatil nasil olsa, teyzemi cagirdim. o Ece'yi oyalayacak ben de ilk pasta denememi yapicam. sonra artik kizimia ve esime dogumgunu pastalarini yapicam :) burdan bir arkadasimla ilerde dukkan acmayi istiyoruz, insanin sevdigi isi yapmasi harika olur :

Ya insan ister istemez sinirlenip bagiriyor, esim de mesela bana kiziyordu neden sesini yukseltiyorsun diye; dun sabah uyutmaya calisti, 25dakka boyunca kucaginda sallayip yataga koydugu anda uyaninca sinirlenmis bagiriyor :))) ayy nasil guldum hosuma gitti anlatamam. noldu pasam nasilmis, niye bagiriyorsunki daha 10 aylik bebek o dedim pis pis siritip :))) Vera'nin dedededesini yerim ama beeeen mikrop laf yetistiriyo bi de :)

Allah iyiliginizi versin sizin emi :))) gureselim demisler yaaa :)))) hayde bree :))))

sorma sorma bende öyleyim
hilal gel güreşelim

Haydi bre pehlivan:))

Eşim fit değil canım hamurişi yemez ama sulu yemekleri ekmek bandıra bandıra götürür :)))

yok canim calismiyorum, cumartesi calisilan is istemem zaten, nolursa olsun ev kadinligi yapmam lazim, yani cumartesi evde olmam lazim :)

iyi tatiller canım cumartesileri çalışmıyorsun değilmi?

Ece'de deli gibi ciglik atiyor, korku filmi gibi o ciglik attiginda tepki vermemeye calisiyorum ama cok zor insanin sinirleri bozuluyor. bi de oyle 1-2 ciglik degil, surekli dakikalarca bagiriyor
genelde uykusu geldiginde yapiyor ama dikkat ettim, uyumuyorda delirtiyor beni

Hem de 80 kilo ağır siklet :)))))

Ya sizin bebeler de bağırıyor mu? İkisi de şuan bi bağırıyor birbirlerine bakarak iyice coşuyolar

Benimde suan hedefim 60'li kilolara inmek, Sila sikayet etme yani :)
bende 4.6kg dogmusum, hep anneme acimisimdir nasil cikarmis beni diye :) garibimin safti kaymistir muhtemelen.

aynen ya bende tam onu dicektim keşke 65 olabilsem...
dua et şila biz gibi değilsin...

Ben de hep kiloluydum zaten 4 kilo doğmuşum kemiğim iri bi ara 53 kiloya indim millet 53 kiloyla 36 beden giyer ben 40 giyiyordum

oyyy kiyamam Eymen'e yaa ( tirmalamistir yanlislikla annesi bilerek yapmamistir

eee ben gelene kadar kimsecikler kalmamis
simdi de gidiyorum artik kizlar, hepucugunuzu ve bebisleri kocaman kocaman optum

hayela88 cnm sana sormustum evt cepten çok agir alinti yapiyorum ama olmuyor.bu arada topcteki en kucuk ve en buyuk bebisimiz kaç ayliklar? ayrica bebisimin içme Suyinu aylik olana kadar kaynatmaliyim?

Vayyyy gercekten basarmissin sen bu isi cok guzel olmus tebrik ederim

Canım ben yapıyorum ama ölçülü tarif veremicem. Hamura süt su yağ ve yumurta katıyorum

bende yumurta,yağ,süt olan tariften yaptım
uzun araştırmalar sonucu
yorumlara baktım,su yerine süt daha lezzetli yapıyormuş hamuru
yumurtada öyleymiş.bende böyle bi tarif arayıp buldum...

şila pastanın üstü nasıl oldu çatlama falan oldumu?
kreması şekersiz dedin ya bi dahakine sen daha fazla şeker koy canım...

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan

çocuklarımızın 23 nisan bayramını kutluyorum

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan

çocuklarımızın 23 nisan bayramını kutluyorum

İlk defa güneşli bir 23 Nisan yaşıyoruz :)
Bu arada benim de eşimin doğumgünü, ikizcikler izin verirse kallavi bir sofra hazırlayacağım. İnşallah öğlen uzun uyurlar

İlk defa güneşli bir 23 Nisan yaşıyoruz :)
Bu arada benim de eşimin doğumgünü, ikizcikler izin verirse kallavi bir sofra hazırlayacağım. İnşallah öğlen uzun uyurlar

bizim yukarıda okul var eşim suedayı 23 nisan şenliğine götürsene diyo

ne hazırlıcan yemeğe yaşpasta falanda yapcanmı...

bizim yukarıda okul var eşim suedayı 23 nisan şenliğine götürsene diyo

ne hazırlıcan yemeğe yaşpasta falanda yapcanmı...

İrmik helvam vardı dünden onu dondurma ile servis edicem. Eşim et manyağıdır inegöl köfte yapıcam dün tarhana çorbası yapmıştım yemedik o var. Köfteyi patlıcanlı beğendiyle servis edicem buzlukta közlenmiş patlıcanım var patates de kızartırım zaten köfte patates eşimin en sevdiği ikili hatta vera köfte eymen de patates ona göre:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…