Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Biz hep erkenciyiz canim. Beyazini koymam bende ozaman. Suedada cok rken kalkiyomus canim ya benimkiler okadar erken kalkmiyolar 7 de kalkiyolar

yok canım herzaman erken kalkımıyor bizim uyku saatlerimiz çok değişik
arada düzenimiz bozuluyor,mesela bugün tekrar uyuduk bu saatte kalktık :KK1:

sueda dünden beri rekor kırdı,dün gündüz saatlerce uyudu,akşam banyodan sonra sabah 5'ekadar,sonra
tekrar sabah 7 gibi,bu saatte kadar uyudu...

yok canım herzaman erken kalkımıyor bizim uyku saatlerimiz çok değişik
arada düzenimiz bozuluyor,mesela bugün tekrar uyuduk bu saatte kalktık :KK1:

sueda dünden beri rekor kırdı,dün gündüz saatlerce uyudu,akşam banyodan sonra sabah 5'ekadar,sonra
tekrar sabah 7 gibi,bu saatte kadar uyudu...

Bazen bizim bebikler de öğlen 3saat uyurlar bazen de bugün gibi 1 saat olmadan kalkarlar toplamda 12 saat uyuyorlar ama bazen gece iyi uyurlar bazen gündüz

biz bugün 10 aylık olduk :nazar: :emir_bebek:

Masallah suedaya canim. Acaba biz ne kadarlik olduk bu mesaji yazdiktan sonra ogrenicem tabi

Dun doruk dolaptan yagi devirdi tabi hali ust bas ikisininde yag oldu kasla goz arasinda halletti sagolsun tabi banada is ikardi haliyi sildim yag gitti sandim ama bi baktimki laminantlar hep yag meger gitmemis bende haliyi kaldirdim baska haliyi serdim bi daha evi sildim bide daha onceki gun silmistim anlayacaginiz sabahin 8 inda dunyanin isini cikardi beyefendi dolap kilidi aldik yapistirmalilardan bakalim ise yarayacakmi daha takmadim

Masallah suedaya canim. Acaba biz ne kadarlik olduk bu mesaji yazdiktan sonra ogrenicem tabi

Dun doruk dolaptan yagi devirdi tabi hali ust bas ikisininde yag oldu kasla goz arasinda halletti sagolsun tabi banada is ikardi haliyi sildim yag gitti sandim ama bi baktimki laminantlar hep yag meger gitmemis bende haliyi kaldirdim baska haliyi serdim bi daha evi sildim bide daha onceki gun silmistim anlayacaginiz sabahin 8 inda dunyanin isini cikardi beyefendi dolap kilidi aldik yapistirmalilardan bakalim ise yarayacakmi daha takmadim

sağol canım bak bakalım kaç aylıksınız gerçi çizelgende yazıyor,ayın kaçında doğdular seninkiler
ay o yağı temizlemesi ne zor olur,suedada demin kustu kusmuk temizledim heryerden
ne dokundu anlamadım kırk yılın başı yumurta verdim,kendimize yapmıştım tereyağlı
çok küçük birşey acaba ondanmı anlamadım,daha evvelde yumurtadan kusmuştu..
gece uyumadık daha yeni uyudu,bakalım ben ne zaman uyucam çok bitkinim
zaten dün başımda çok kötüydü...
ben suedayı odadan çıkarmıyorum yada benle çıkıyor
yoksa oda neler yapar kimbilir...
ben kilit almadım işte kullanışlı gelmedi bana
ama sen bi dene bakalım anlat bizede...

Son düzenleme:
pazar kahvaltımız

domates soslu karışık kızartmam

buda kahvaltıya yaptığım ekmeklerim

kızlar bugün ne pişirdim topiğimi açsak ne,yaptığımız yemekleri paylaşırız
böyle yemek topikleri var,yada burda paylaşalım ne dersiniz?

pazar kahvaltımız

domates soslu karışık kızartmam

buda kahvaltıya yaptığım ekmeklerim

kızlar bugün ne pişirdim topiğimi açsak ne,yaptığımız yemekleri paylaşırız
böyle yemek topikleri var,yada burda paylaşalım ne dersiniz?
Off offf kızartmaaaa !!!!!
Biz klasik sucuklu yumurta yedik

merhaba kızlar,iyi pazarlar...yine uzun bir süre gelemedik tabi Çağan paşam sağolsun gün içinde onunla uğraşmaktan buraya girmeye fırsat bulamıyorum ki :KK43: kahvaltısıydı,çorbasıydı,uykusuydu hadi o uyudu o ara evin işiydi,akşam yemeğiydi derken zaman nasıl geçiyor bilemiyorum...üstten bir dişimiz daha kendini gösterdi teyzeleri...kaç gecedir huzursuzluğu bundanmış sanırım...

salı sabah Antalya'ya uçuyoruz,24 nisan evlilik yıldönümümüz sevgili kocemle dedik o zamanda tatile gidelim,kendimize bir güzellik yapalım dedik...1 hafta tatildeyiz kısmetse,benim de çok ihtiyacım vardı çok iyi gelecek...

selam kızlar nasılsınız siz ve bebikler?
oğlumun çorbasını yaptım uyansın yedireyim
o kadar uykum var ki gözümü açamıyorum

merhaba kızlar,iyi pazarlar...yine uzun bir süre gelemedik tabi Çağan paşam sağolsun gün içinde onunla uğraşmaktan buraya girmeye fırsat bulamıyorum ki :KK43: kahvaltısıydı,çorbasıydı,uykusuydu hadi o uyudu o ara evin işiydi,akşam yemeğiydi derken zaman nasıl geçiyor bilemiyorum...üstten bir dişimiz daha kendini gösterdi teyzeleri...kaç gecedir huzursuzluğu bundanmış sanırım...

salı sabah Antalya'ya uçuyoruz,24 nisan evlilik yıldönümümüz sevgili kocemle dedik o zamanda tatile gidelim,kendimize bir güzellik yapalım dedik...1 hafta tatildeyiz kısmetse,benim de çok ihtiyacım vardı çok iyi gelecek...

slm cnm antalyaya nereye geliyorsunuz? Bu arada bende mayis annesiyim.varmibaska mayis annesi?

bu haftada evdeydik gece uykusuz olduğumuz için suedayla uyuduk...
yine bişi anlamadım bu pazardan...
havada pek iyi değildi uzun zamandır dışarı çıkamadım...

X