Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

ee o zaman birak oyle ciciler yapmayi :) bizide yoldan cikarma :)
valla azimle hersey oluyor ben onu bilir onu soylerim .
hadi kizlar ben kacar, haftasonu girebilirsem girerim, Ece firsat vermiyor evdeyken.
hepucugunuzu opuyorum , yavrulari da kocaman kocaman opuyorum, iyi tatillerrrrrr

iyi tatiller canım cumartesileri çalışmıyorsun değilmi?

ee o zaman birak oyle ciciler yapmayi :) bizide yoldan cikarma :)
valla azimle hersey oluyor ben onu bilir onu soylerim .
hadi kizlar ben kacar, haftasonu girebilirsem girerim, Ece firsat vermiyor evdeyken.
hepucugunuzu opuyorum , yavrulari da kocaman kocaman opuyorum, iyi tatillerrrrrr

Asıl sana iyi tatiller canım görüşürüz

Hem de 80 kilo ağır siklet :)))))

Ya sizin bebeler de bağırıyor mu? İkisi de şuan bi bağırıyor birbirlerine bakarak iyice coşuyolar

bağırmaz olurmu hemde ne çığlıklar atıyor..
yürütece koyuyormusun düşünsene evde 2 bebe
çarpışan arabalar gibi olur

Yürüteç almadık biz ama olsa haklısın eğlenceli olurdu :)

ikiz olduğu için eminim size çok eğlence çıkıyordur zor ama bi o kadarda zevklidir
sueda uzun zaman önce bıraktı yürüteci...
nasıl birbirlerine zarar veriyorlarmı ikisi napıyor mesela ya ben çok merak ediyorum ikizleri?

ikiz olduğu için eminim size çok eğlence çıkıyordur zor ama bi o kadarda zevklidir
sueda uzun zaman önce bıraktı yürüteci...
nasıl birbirlerine zarar veriyorlarmı ikisi napıyor mesela ya ben çok merak ediyorum ikizleri?

Eymen kendi halinde bir bebek vera çok sosyal eymene sarılır ısırır :) eymen sevmez pek sırnaşıklığı sıkılır mızırdanır. Eymen koltuğa tutulu ayakytaydı geçen vera emekleyerek yaklaşıyordu eymen bi bağırdı kaçmaya çalışırken düştü

Eymen kendi halinde bir bebek vera çok sosyal eymene sarılır ısırır :) eymen sevmez pek sırnaşıklığı sıkılır mızırdanır. Eymen koltuğa tutulu ayakytaydı geçen vera emekleyerek yaklaşıyordu eymen bi bağırdı kaçmaya çalışırken düştü

tam tersi erkekler barındırmaz kızları
ama büyüdüğünde kesin abilik yapar bu seferde
eymen gıcık eder verayı...

Son düzenleme:
Oyy oyyy muhabbet almis basini gitmis benim isimde biraz once bitti ara ara girip okudum sizi. Babamizi bekliyoruz simdi karnim acikti mama yemek icin ama elifin pizzasini gordum ve bittim diyebilirim ac olan karnim suan gurul gurul yaapior bide alman pastasi yaptin haa hani onerde birde tarif versene kiz canim cekti bende deniyem.

Lalecim sen yazdin ben burda urperdim valla bize hic oyle bisey olmadi olsa herhalde cok korkardim zaten gunduzleri bile is yaparken arkami kolluyorum biri varmis gibi geliyor

demek seni cok yordular he biciriklar hilalcim yillar cabuk geciyor bi bakmisiz buyuyecekler belki bu yillari hatirlamiyacagiz bile hatta sen 3. Bile yaparsin ama dikkat et bu seferki tek olsun

kilolardan konusulmus o konuya girmek bile istemiyorum 51 kilo ile gelinlik giyen ben suan 65 kiloyum vermek istiyorum ama olmuyor sanki yapistilar bana gitmiyolar

Oyy oyyy muhabbet almis basini gitmis benim isimde biraz once bitti ara ara girip okudum sizi. Babamizi bekliyoruz simdi karnim acikti mama yemek icin ama elifin pizzasini gordum ve bittim diyebilirim ac olan karnim suan gurul gurul yaapior bide alman pastasi yaptin haa hani onerde birde tarif versene kiz canim cekti bende deniyem.

Lalecim sen yazdin ben burda urperdim valla bize hic oyle bisey olmadi olsa herhalde cok korkardim zaten gunduzleri bile is yaparken arkami kolluyorum biri varmis gibi geliyor

demek seni cok yordular he biciriklar hilalcim yillar cabuk geciyor bi bakmisiz buyuyecekler belki bu yillari hatirlamiyacagiz bile hatta sen 3. Bile yaparsin ama dikkat et bu seferki tek olsun

kilolardan konusulmus o konuya girmek bile istemiyorum 51 kilo ile gelinlik giyen ben suan 65 kiloyum vermek istiyorum ama olmuyor sanki yapistilar bana gitmiyolar

Biz 80lerden bahsediyoruz sen ne diyorsun!!! Kınıyorum seni

Bizdede kizin elinde bisey varsa doruk ona dogru geliyosa ecren bagirmaya basliyor elimdekini alicak diye cok komik oluyolar ozaman bi o aliyo bi bu aliyo bagirark ama sonunda ikisinin elinden ben aliyorum kavga ettikleri icin

slm kızlar ne zamandır giremiyorum benim oğlluş baya hareketlendi emkliyoruz evin her yerini keşfediyor:KK1::nazar: bide tutunup koltuğa tutunmaya başladı ayağa kalkıyo bende izin veriyorum peşimden gelmesine emeklesinki kasları çalışsın diye
altta dördüncü dişimizi çıkardık üstten de köpek dişelri sanırım kesiciler dedi dr çıkıyo 2 gün kötüydü ama bugün ii maşallah tam ucu çıksa daha ii olcak burun akıntısı yaptı diş yaşımıza az kaldı :KK16: doğum günü hazırlıkları yaptım süsleme ve hediye çubuklar yaptırdım
günler koşturmacalı geçiyo bense bunalımdayım :KK25: havada bi ısınmadı gitti eve kapandık kaldık
sizler nasılsınız ilknurdan haber varmı :26:

teşekkür ederim ,valla aç olunca böyle şeyler görmek insanı kahrediyor gerçekten çok iyi bilirim
tvde görürdüm bir canım çekerdiki,hangisinin tarifini istersen vereyim hepside çok güzel oldu.
hatta cheesecakeden 2 dilim kaldı şuan,yazık adamda yesin...

X