Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

hoşgeldin kendini tanıtır mısın :KK42::KK42::KK16:

hadi yaa sakin ol canım :KK1:

sabah çok zorr kalktım mutlu yaa haftasonu hiç dinlenemedim ya nasıl uyumak istedim varyaaa :KK50::KK50::KK39:

Tanıtıyım adım betül :KK61: 22 yaşındaym İstanbulda oturuorm nişanlıyım :KK61: üni den yeni mezun oldum ücretli öğretmenlik yapıyorum :KK61: öyle işte siz kızlar peki :KK70:

hoşgeldin kendini tanıtır mısın :KK42::KK42::KK16:

hadi yaa sakin ol canım :KK1:

sabah çok zorr kalktım mutlu yaa haftasonu hiç dinlenemedim ya nasıl uyumak istedim varyaaa :KK50::KK50::KK39:

sakin olmaya çalışıyorum canım

valla bende çok zor kalktım canım hatta şuan uyuklamaktayım yaaa gözlerim kapanıyo yeminle

ama dinlenememene değdi canım ne güzel sevdiğin yanında oldu özlem giderdiniz birlikte

gel yatalım canım birlikte :KK4::KK4:

Tanıtıyım adım betül :KK61: 22 yaşındaym İstanbulda oturuorm nişanlıyım :KK61: üni den yeni mezun oldum ücretli öğretmenlik yapıyorum :KK61: öyle işte siz kızlar peki :KK70:
maşllah allah tamamına erdirsin canım :nazar:

Bende 22 yaşındayım istanbuldayım çalışıyorum 2.5 yıl oalcak ilişkim var :nazar::KK16::KK16:
memnun oldum canım :KK48:
sakin olmaya çalışıyorum canım

valla bende çok zor kalktım canım hatta şuan uyuklamaktayım yaaa gözlerim kapanıyo yeminle

ama dinlenememene değdi canım ne güzel sevdiğin yanında oldu özlem giderdiniz birlikte

gel yatalım canım birlikte :KK4::KK4:

aynen aynenn çok güzel geçtiii değdi valla :KK16::KK16:

ahh sorma dün biraz uzaklara gitmişiz dönüşte 2 saat trafikte kaldık babam kaç kere aradı :18::18::18:

en son uyuykluyodum artık sevdiceğim arabayı sürerken :KK1::KK1:

yatalım valla gel kızz :nazar::nazar::KK48::KK9:

X