Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Gunaydin :KK3:
Sevgi izinli bugun kizlarr dedesi hastaneydi ben konustugumda .
Sevgide cok yorgundu dinleniyordur sanirim

hımm geçmiş olsu n kuzummm , kv görümce geldi mi ne yaptınn :KK14::KK14:

söz mü yapılacak baban ikna oldu mu canım :44:

haftasonu çok güzel geçti canım kavuştum sevdiğime :nazar: güzel geçti yani konuştuk falan baya gelişmeler var gerçekten de çokk iyi artık inşallah hep böyle olur :KK16::KK16::KK16:

geldiler geldiler gelmezlermi saat 14:30 da geldiler elimden geldiği kadar sakin davranmaya çalıştım eylülüm napayım

saat 23:30 da gittiler ama karışmadık yerim kalmadı yani

evet canım ikna oldu dün damadın ablasıgile gittik bol bol kedi köpek kuzu sevdik çok güzeldi

bugün akşam söz kahvesi içilecek işte

çok sevindim canım senin adına rabbim nazarlardan saklasın inşallah dahada güzel olacak herşey inan bana...

bugün işe gitmemiş sanırım :KK51::KK51:

niye gitmemişki canım allah allah

niye gitmemişki canım allah allah

alıntıyı bozmuşsun kız :KK9:

anladım canım en azından sorun çıkmamış olmasına sevindim her misafir geldiğinde ev dağılır zaten :KK14:

hadi yaa iyi iyi ne güzel sorunsuz bir şekilde için kahvelerinizi inşallah :KK76::KK76:

aminn canım inşallah herşey güzel olsun artık :nazar::KK16::KK16:
Gunaydin :KK3:
Sevgi izinli bugun kizlarr dedesi hastaneydi ben konustugumda .
Sevgide cok yorgundu dinleniyordur sanirim

günaydın canım napıyosun :13:

alıntıyı bozmuşsun kız :KK9:

anladım canım en azından sorun çıkmamış olmasına sevindim her misafir geldiğinde ev dağılır zaten :KK14:

hadi yaa iyi iyi ne güzel sorunsuz bir şekilde için kahvelerinizi inşallah :KK76::KK76:

aminn canım inşallah herşey güzel olsun artık :nazar::KK16::KK16:

günaydın canım napıyosun :13:

evet bende fark ettim çaktırma canım

eltim yine konuşmadı aman konuşmasın konuşmazsa yaaa ev dağılma değil canım dolap çekmece karıştırıyorlar bunlar

inşallah güzel bir akşam olur canım

evet bende fark ettim çaktırma canım

eltim yine konuşmadı aman konuşmasın konuşmazsa yaaa ev dağılma değil canım dolap çekmece karıştırıyorlar bunlar

inşallah güzel bir akşam olur canım

temem çaktırmam :KK1::KK1:

hadi yaa amann boşver eltini takılsın kafasına göre hiçç düşünme canım hımm anladım neyse geçti giitti canım :KK16::KK16:

inşallah canım hayırlısıı

Son düzenleyen: Moderatör:

temem çaktırmam :KK1::KK1:

hadi yaa amann boşver eltini takılsın kafasına göre hiçç düşünme canım hımm anladım neyse geçti giitti canım :KK16::KK16:

inşallah canım hayırlısıı sana da sorayım kız :KK9:

Şu battaniye isimli olduğu için çok hoşuma gitti sence nasıl isimlerimizi yaptırmayı düşünüyorum :KK16::KK16: Ama renkleri çok karışık gibi :26:

Eki Görüntüle 872260

ben çok beğendim canım rengide güzel daha önce hiç görmedim ben canım çok güzelmiş

nerden buldun kızzz

ben çok beğendim canım rengide güzel daha önce hiç görmedim ben canım çok güzelmiş

nerden buldun kızzz

yaa isim yazıyor olması çok hoşuma gitti mutlii ama karman çorman renkleri bilemedim ki birde pamuk değil akrilik :KK31::KK31::KK31:

dekoreko diye site var orda :KK1:

bence pahalı canım ayrıca dekore amaçlı anladığım kadarıyla yani bi nevi yatak örtüsü gibi kullanılabilir canım o amaçladır belki

yoo iyi fiyatı aslında 150 tl den düşmüş zaten isim yazıyorlar ya ondan öyledir , dekor mu bilmem ben kullanırız diye düşünmüştüm :KK16::KK16: :KK9::KK9:

X