Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Gelinimiz bizim şerefimizdir, kızımızdır deyip insan gibi geçinmek warken ben anlamam neden böyle fesatlık kıskançlık içine giriyorlar..
Bende görümceyim, ama abla kardeş gibiyiz.. Aramızda 1 yaş war..
Hatta ben yenge de demem, ismi ile hitap ederim arkadaş gibiyizz..
Gerçi o bana bazen bana sen yapıyorsun kaynanalık der ama :KK17:

sanırım azcuk öyle olduu :KK14:
üzüm üzüme baka baka kararırmış derler :KK53: :KK1:

ee yap ozamn :KK1:
sana şukadarını söyleyeyim fazda değer verme vereceksen gösterme ben fazla değer verdim ama karşlğını göremedm aksine üzüldm hayal kırıklğına uğradm bu herşyde geçerli :KK50: :KK50:

kadn kıskanyr dedğn gibi ama oda iyi davrnsn böyle fesatlığı tutmasn :63:
ayyy tavırlar vs. pafff nefret ederim böylelernden :KK50: :KK14:

Sen istedigin kadar öyle olmiycam de karsi tarafa görümcesin isteeee :KK60:

Ne guzel gamze en.cok.istesigim seydi benim arkadas gibi olmak tabi bunlari insan olandan beklicen :KK53:
Damlacm.katiliyorum.saana ewlenecegin adamin mumkunse ablasi olmasin :KK60:
Dilo.tamam sifatim gorumce ama icerigim benim gorumcem gibi olmayacak :KK53:

ewet :KK53: bende gorumce olcam ama benimki gibi olmicam :KK53:
Olma tabii lannn hıyarr
:KK51:
:KK8::KK8::KK8::KK8::KK6::KK6::KK6: olay çıktı oglimmmmmm :KK53:
Kim ölmemişşşş
:KK53::KK53::KK53:
Vallah ilkiyle sacli basliydik :KK53:
Ama simdikiyle can cigerizzzz :KK19:

Ne oldiii lennnn :26:
Allah bozmasınn kankamm
:KK19:
Ne guzel gamze en.cok.istesigim seydi benim arkadas gibi olmak tabi bunlari insan olandan beklicen :KK53:
Ben arada kaynanalık yapıom ama..
Annem söylüyemiyo ben söyliyom
Ezdirmem kendimi kafama sıkar giderimm :KK14:

Vallah ilkiyle sacli basliydik :KK53:
Ama simdikiyle can cigerizzzz :KK19:

Ne oldiii lennnn :26:

enniii bir adam geldi evrağı kayda mı girmemiş ne olmuşsa döküm yapamıyorum işlerim aksadı diye bir bağırmaya başladı tüm koridoru birbirine kattı nasıl bağırıyo sanki kesiyolar adamı herkes toplandı falan bir de burası genel müdür katı :18: gen müd yardmcsı geldi nasıl sen burda böyle bağırırsın falan bir de olay bizim odada oldu bağrış çağrış aniii :KK53: adam zor sakinleşti beklemek zorundasın belli bir prosedür var diyolar anlamıyo adam kıprkımızı oldu len sinirden :KK30::KK30:

Son düzenleyen: Moderatör:

enniii bir adam geldi evrağı kayda mı girmemiş ne olmuşsa döküm yapamıyorum işlerim aksadı diye bir bağırmaya başladı tüm koridoru birbirine kattı nasıl bağırıyo sanki kesiyolar adamı herkes toplandı falan bir de burası genel müdür katı :18: gen müd yardmcsı geldi nasıl sen burda böyle bağırırsın falan bir de olay bizim odada oldu bağrış çağrış aniii :KK53: adam zor sakinleşti beklemek zorundasın belli bir prosedür var diyolar anlamıyo şimdi gen. müd yardmcısı aradı bir yerlerı de halletmeye çalışıyo adam kıprkımızı oldu len sinirden :KK30::KK30:

Lennnn bende burda bisi oldu sandimmmm :KK53:

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK6::KK6::KK6: olay çıktı oglimmmmmm :KK53:

:KK60: hadi inşallah hadi oldu diyelim bari benden küçük olsun :KK60: :KK34:

enniii bir adam geldi evrağı kayda mı girmemiş ne olmuşsa döküm yapamıyorum işlerim aksadı diye bir bağırmaya başladı tüm koridoru birbirine kattı nasıl bağırıyo sanki kesiyolar adamı herkes toplandı falan bir de burası genel müdür katı :18: gen müd yardmcsı geldi nasıl sen burda böyle bağırırsın falan bir de olay bizim odada oldu bağrış çağrış aniii :KK53: adam zor sakinleşti beklemek zorundasın belli bir prosedür var diyolar anlamıyo adam kıprkımızı oldu len sinirden :KK30::KK30:

adama çakaydın bi :KK4:
e bunda senin suçn ne :KK57:

X