Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

ne oldii ehtiyarrr :KK14::KK14::KK14:
ihtiyarladim :KK14: gozumun alti sisti kupkuru oldu kizardi azcik skiliyim hep boyle oluyo hep :KK14:

Ben sağa yazmıştım görmedin mi hıyarr
:KK51:
Napıonn laa, bende yakayım bi cigaree :KK14::KK14:

Gormedim kuzum :KK14: yak yak :KK14: ewdeyim kalkip toplamam .lazim . yarin kv grmce gelcek.. o gorumcem ne yuzle gelecekse yuzune tukurduum :KK14:

ihtiyarladim :KK14: gozumun alti sisti kupkuru oldu kizardi azcik skiliyim hep boyle oluyo hep :KK14:

Gormedim kuzum :KK14: yak yak :KK14: ewdeyim kalkip toplamam .lazim . yarin kv grmce gelcek.. o gorumcem ne yuzle gelecekse yuzune tukurduum :KK14:

aaa niye öyle oldu yaa :KK50::KK50:

görümcenle sorun mu yaşıyosunuz kuzum :KK14::KK14::KK14:

çok harcama canım ihtiyaçlarını al :KK51::KK51:

iyiyim canım sen nasılsın :KK3::KK3:
Öyle yapıcam zaten ammaa ben biraz cimriyim, para harcamaya korkanlardanım
:KK17:
Ben geldimmmm :KK3::KK3::KK3:
Öldümmm bittttiiiimmmm geberdimmmm :111:
Hoşgeldin balımmm
:KK31:
Ben sana dedim geleyim diye, iki lafın belini kırardırkk :KK14:

Hakikaten ne yüzle gelecek oturacak o masaya yemek yicek..
Bu insanlar ne kadar yüzsüz ya vallahi.
Bende sabah bundan yakındım, biraz canım sıkkınn
:KK14:

aaa niye öyle oldu yaa :KK50::KK50:

görümcenle sorun mu yaşıyosunuz kuzum :KK14::KK14::KK14:

Yasadik bayram zamani...
Ben gecenlrde benimkinin hakkindan.geldim . ablana gitmicem gotmek.istemiyorum.onu beni sakin zorlama.dedim.. oda tamam canm.nasil.istersen dedi. gecen onun oldugu muhite arkadasima gittik.yemege. ertesi gun o gitti ablasina ben.gitmedim. teyzeme.gittigimi soylersin dedim..
Onlar simdi.c.tesi burdaki hastayi gormeye gelecekler banada ugrayacaklar gelme.evime.diyemiyosun.iste :KK14:
Bi hastada kac kere gelip gorunulur anlamiyom ki :KK14:

"Çok yoruldum sevgili; daha fazla yorma beni. Ben fazlasıyla ödedim zaten, uğrunda kaybettiklerimin bedelini." -Cemal Süreya
:KK14:

X