Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Hemn alinma beeee (kafaya vuran smiley) :KK1:

Eylüssssssss :KK52:

Aferin ellerine saglikkkkk cadummmmm :KK19::KK28:
kıoptum dilayy :KK60:
kreş falan mı burası yaş grubunuz kaç sizin??? yada daha doğrusu kafa yaşınız?
pardonn topiğe gelip selan yazan sen değil misin zorla mı çağırdık anlamadım :44::44:
koptum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Beeen geldimmm 3 dakıka sonraa party yaptnz pastaa kestınızz Geldigimeee bu kdrr sevncegnzı bılseydımmm daha önce gelırdımm :KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ahahhaha bombaa :KK60: :KK76::KK76::KK76:

mervaa sana yokk lennnn:KK1::KK1::KK1:

niyeymissa :KK51:

Allahim bu insanlar ne garip ne sapsal. begenmeyen gitsin .. burda konusupta ortami germenin anlami ne. hic.konusmadim bi zamana kadar dayanamicam.
biz zaten gercek kimliklerimizle buradayiz , hayatin.cidiiyetini burayada tasiyoruz mu saniyolar anlamiyorum :KK47:
usul usul.uza git . Allahim yarabbim agzima bir.suru sey geliyo ban yiyecem En Büyük KK

Son düzenleme:
niyeymissa :KK51:

Allahim bu insanlar ne garip ne sapsal. begenmeyen gitsin .. burda konusupta ortami germenin anlami ne. hic.konusmadim bi zamana kadar dayanamicam.
biz zaten gercek kimliklerimizle buradayiz , hayatin.cidiiyetini burayada tasiyoruz mu saniyolar anlamiyorum :KK47:
usul usul.uza git . Allahim yarabbim agzima bir.suru sey geliyo ban yiyecem En Büyük KK
çünkü hepsini bitirirsinnnn:KK19::KK19:
boşver mervem... geyik sohbetinin ne oldunu bilmiyor snırm
yazık elleme konuşşşun gitsin sakın agzını açma o agzını öperim kipleyin gitsin usluptan dolayıı okyyy:KK51::KK51::KK51:

X