Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

olsn sen yinde önlemini al bellimi olur :KK1: :KK9: :KK1: :KK1:
iş öğren gızz :KK1: :KK15: :KK76: :KK76: :KK76: :KK51: :KK51: :KK1: :KK34:
ahaha gelirseler tabiki önlem alıırım len :KK23::KK23::KK1:
:KK4::KK4::KK1:
Ben hayaller olmadan yaşamayı ögrendim nohit boşver beni:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
birdakine gelirler o halde sorun yok burda
sana birşey yaptırmıcakları belli olmaz söyleyim heran hazırlıklı ol herşeye valla herşeyy olabilir canm:KK1:
Benim annemde öyle birde birsürü laf sayar seni gavurun togihimi yine mafffetin mutfagımı der ceker giderim sonra gizlil gizli devam ederim her anne mi böyle olur arkadeşş yaa:KK1::KK1::KK1:

öğrenme ama hayal kurrr :KK14::KK14:

kızz ne yaptırabilirler kiii oglim :18::18: benımkıne dedım ya sen yoksun dıye bana farklı davranırsalar falan oda nıye oyle bısye yapsınlar senı ılk defa görmüyolar kı bişey olmaz sakin ol diyo :KK1:
yaa annem bana bir şey öğretmedi ama canım ne zaman bişey yapmya kalksam bağırdı şöyle yapma diye elletmedi bir şeye böyle olunca da ben bişey öğrenemedim , ama lafı gelince bir şey yapmasını bilmiyo demesine sinirleniyorum böyle demeye hakkın yok yaptırmadın diyorum hala daha öyle oda evet baştan hata ettik diyo bende bir şey yapmaya kalkışmıyorum artık zaten ne öğreneceksem kndi evim olunca yapar bozar kırar döker öğrenırım zor bişey değil :26::26:

Tantunii nee hec yemedim, nassı bişi :44:

heç mi yemedin karşim nasıl yemessin la her yerde yapılır bu:KK39::KK39::KK39::KK39:
ahada büle bişi
ben et yiyorum tavuk tantuni de var
iyi yapan yer buldun mu tadı mikemmel
g%C3%B6rse+1.jpg

X