Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

valla cok güzel uyurum ben yeterki iş olmasın:KK14::KK14::KK14:
akşamalara kadar kalkmammm
olsun lan sizde sürekli burda olun görün işte herbişeyi:KK14:

ne olmişşş :125: :125:

dün anneme dedim böyle böylee h. sonu giderseler beni de çağırıyolar felann annem de baştan yok ne işin var falan dedi sonra çağırdılar diye temem dedi :KK1: eneee sonra dedi madem öyle h.sonu ilk bize gelsinler oturmaya yada kahvaltıya didiii daha önce de çağırmıştı annem ; ablaları annesi oturmaya gelsinler geldiği zaman diye :21::21:

sonra babam geldi dedii h. sonu misafirler gelecekmiş bize yatılı hemde :KK19::KK19: ulen dedim şansın da böylesiii ne güzel kahvaltıya geleceklerdi kaynaşacaktılarrrr :KK19:

benimkinin annesi de zaten hani önceden de demiştik inşallah bir daha ki gelişimizde gelmeyi issiteriz demiş :KK76::KK76::KK76::KK51::KK51::KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:

dün anneme dedim böyle böylee h. sonu giderseler beni de çağırıyolar felann annem de baştan yok ne işin var falan dedi sonra çağırdılar diye temem dedi :KK1: eneee sonra dedi madem öyle h.sonu ilk bize gelsinler oturmaya yada kahvaltıya didiii daha önce de çağırmıştı annem ; ablaları annesi oturmaya gelsinler geldiği zaman diye :21::21:

sonra babam geldi dedii h. sonu misafirler gelecekmiş bize yatılı hemde :KK19::KK19: ulen dedim şansın da böylesiii ne güzel kahvaltıya geleceklerdi kaynaşacaktılarrrr :KK19:

benimkinin annesi de zaten hani önceden de demiştik inşallah bir daha ki gelişimizde gelmeyi issiteriz demiş :KK76::KK76::KK76::KK51::KK51::KK16:

ciddimisnn lennnnnnn :93:
ene annesi gerçekten öyle mi demiş vay be sevindim kuzum senin adına
herşey gönlünüzce olsun inşallah :93:
ailesi seni istiyor demekkki
Rabbim o günleri göstersin sana hayırlısıla:nazar::nazar::nazar:
Ne güzell bakalım benimkin ailesi beni isteyecek mii:KK14::KK14:

ciddimisnn lennnnnnn :93:
ene annesi gerçekten öyle mi demiş vay be sevindim kuzum senin adına
herşey gönlünüzce olsun inşallah :93:
ailesi seni istiyor demekkki
Rabbim o günleri göstersin sana hayırlısıla:nazar::nazar::nazar:
Ne güzell bakalım benimkin ailesi beni isteyecek mii:KK14::KK14:

aminn tatlımm rabbim isteyen hepimize göstersin :nazar::nazar::nazar:,

aileler öneceden beri tanışıyor ya onun rahatlığı var kuzum annem de mesela en azından ailesi nedir kimdir biliyoruz diyo onun ailesi de öyle düşünüyor demek ki :KK16: ne güzel geliceklerdi ama nasip olmadı bir türlüüüü :KK19: ama annem h.çsonu gitmeme bir şey demedi ama misafir gelecek bize nasıl olacak falan dedi bende dedim ne misafiriiii 40 yılın başı bir yere gidecem durur muyummm :KK52::KK52:

zaten 1 -2 saat ki kesin değil gelirseler gidicem inşallah güzl olur yaa çok heyecanlıyım :18::18::18:

annem de diyor ki uyuz ediyo benii anenesi yengesi beğenmez seni bir iş bildiğin yok :63: bir de diyo kiiii kahvaltıya gelselerdi senin hiç bir iş yapamadığını söyleyecektım ben yalan konuşmam kızımda olsa yalandan övmem diyo eneeeee :KK53: :18::18: :KK60:

ister seninkini ailesi de niye istemesin kuzum her şeyin hayırlısı güzel günler bizim olsun :KK16::KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
saat saa 11 30 ya akşam 5 olur muuuuuu:KK30::KK30::KK30:
biraz zorr :KK14:

aileler öneceden beri tanışıyor ya onun rahatlığı var kuzum annem de mesela en azından ailesi nedir kimdir biliyoruz diyo onun ailesi de öyle düşünüyor demek ki :KK16: ne güzel geliceklerdi ama nasip olmadı bir türlüüüü :KK19: ama annem h.çsonu gitmeme bir şey demedi ama misafir gelecek bize nasıl olacak falan dedi bende dedim ne misafiriiii 40 yılın başı bir yere gidecem durur muyummm :KK52::KK52:

zaten 1 -2 saat ki kesin değil gelirseler gidicem inşallah güzl olur yaa çok heyecanlıyım :18::18::18:

annem de diyor ki uyuz ediyo benii anenesi yengesi beğenmez seni bir iş bildiğin yok :63: bir de diyo kiiii kahvaltıya gelselerdi senin hiç bir iş yapamadığını söyleyecektım ben yalan konuşmam kızımda olsa yalandan övmem diyo eneeeee :KK53: :18::18: :KK60:

ister seninkini ailesi de niye istemesin kuzum her şeyin hayırlısı güzel günler bizim olsun :KK16::KK16:

anan seni rezil etckdi ha bari onlar dha kahvltya gelmdn bişilr öğrn :KK1: :KK1:

ahahahahhhh:KK53::KK53::KK53:
senin bu annende az çakall değil miş lennnnnnnnnnnnnnnn:KK15::KK15:
:KK60:
görüyon mu kızını ele verecektiii enee
nasıl korkutuyo gözünü
bunu bence sen birşeyler yap ögren diye söylüyo biran önce hazır elinede koz geçmiş:KK1::KK1::KK1:
keşke size kahvaltıya gelselermiş ne bilmi daha iyi olurmuş ama olsun böylede iyi kesin gitcen yani şimdi demi
seninki ne diyo son durumlar hakkında:KK1::KK1:
orda sakarlın tutmassa bişicik olmaz:KK53::KK53:
ben gelecek hakkında plan kurmuyorum yapmıyorum canm sevmiyorum çünkü
yarına ölmücemizi biliyormuyuz hayır o yüzden düşünmek istemiyorum hiç birşeyi
biz istesek de istemesekde düşünsekde düşünmesekte
ALInyazın ne ise o oluyo senin seçimlerini bir bakıma aslında senin kaderin oluyo:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Bu hayatta hiç birşey istediğim gibi gitmedi bundan sonrası belli olmaz
sende sakin ol heyecan yapma panik yapma:KK1:

o kadar şey yazdım len hepsine yorum yapsene :KK4::KK4: :KK9:

hıı sorma yapamazsın dedim övüceksin beni didim oda diyo ki dolabını gössteririri m :KK17::KK60:

bende dedim sende rezil olursun ama :KK76::KK76::KK51::KK51:

:KK1: e bak yapıym burdn :KK1: :KK15:
kız onlar geleceği zamn düzelt ben bazn dağınık olan elbiselrimin üstüne düngnleri koyuyrm anlaşlmyr :KK1: :KK1:

ahahahahhhh:KK53::KK53::KK53:
senin bu annende az çakall değil miş lennnnnnnnnnnnnnnn:KK15::KK15:
:KK60:
görüyon mu kızını ele verecektiii enee
nasıl korkutuyo gözünü
bunu bence sen birşeyler yap ögren diye söylüyo biran önce hazır elinede koz geçmiş:KK1::KK1::KK1:
keşke size kahvaltıya gelselermiş ne bilmi daha iyi olurmuş ama olsun böylede iyi kesin gitcen yani şimdi demi
seninki ne diyo son durumlar hakkında:KK1::KK1:
orda sakarlın tutmassa bişicik olmaz:KK53::KK53:
ben gelecek hakkında plan kurmuyorum yapmıyorum canm sevmiyorum çünkü
yarına ölmücemizi biliyormuyuz hayır o yüzden düşünmek istemiyorum hiç birşeyi
biz istesek de istemesekde düşünsekde düşünmesekte
ALInyazın ne ise o oluyo senin seçimlerini bir bakıma aslında senin kaderin oluyo:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Bu hayatta hiç birşey istediğim gibi gitmedi bundan sonrası belli olmaz
sende sakin ol heyecan yapma panik yapma:KK1:

sorma oglimmm rezil edecek benii :KK43::KK43::18::18:

evet gelselerdi daha iyi olurda ama inşallah günler çok bir dahakine gelrizi demiş annesi benimki de olur hem daha iyi :KK76::KK76::KK76:
amann yok hep söylüyoo ama bişeye de elletmiyo kiiii yaptırmıyo bir şey yok mutfak dağılıyo yok bilmem diyoo hevesim kırılıyo benımde sonra da böyle demeye hakkın yok o zaman dıyorum :KK19::KK19:

yani evet onlar gelirse gidicem inşallah :KK16::KK16: benimkide heyecanlı işte oda net belli olsun diye bekliyo :KK1:
sakar değilim ki la ben ::44: bir iş yapmıycam ki orda zaten :26:

öyle tabi allah neyi nasip ederse o kuzum ama hayaller ollmasa da insanlar yaşayamaz ki tabiki geleceğe yönelik hayaller planlar kurar insan olur olmaz oorası allahın takdiri :KK14::KK14:

sorma oglimmm rezil edecek benii :KK43::KK43::18::18:

evet gelselerdi daha iyi olurda ama inşallah günler çok bir dahakine gelrizi demiş annesi benimki de olur hem daha iyi :KK76::KK76::KK76:
amann yok hep söylüyoo ama bişeye de elletmiyo kiiii yaptırmıyo bir şey yok mutfak dağılıyo yok bilmem diyoo hevesim kırılıyo benımde sonra da böyle demeye hakkın yok o zaman dıyorum :KK19::KK19:

yani evet onlar gelirse gidicem inşallah :KK16::KK16: benimkide heyecanlı işte oda net belli olsun diye bekliyo :KK1:
sakar değilim ki la ben ::44: bir iş yapmıycam ki orda zaten :26:

öyle tabi allah neyi nasip ederse o kuzum ama hayaller ollmasa da insanlar yaşayamaz ki tabiki geleceğe yönelik hayaller planlar kurar insan olur olmaz oorası allahın takdiri :KK14::KK14:

Ben hayaller olmadan yaşamayı ögrendim nohit boşver beni:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
birdakine gelirler o halde sorun yok burda
sana birşey yaptırmıcakları belli olmaz söyleyim heran hazırlıklı ol herşeye valla herşeyy olabilir canm:KK1:
Benim annemde öyle birde birsürü laf sayar seni gavurun togihimi yine mafffetin mutfagımı der ceker giderim sonra gizlil gizli devam ederim her anne mi böyle olur arkadeşş yaa:KK1::KK1::KK1:

X