Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Kocis ise gitsin oglis yatsin yazacam canimmmm :KK1:

He vallah dimi :KK47: bencede burasi yeri degil :KK50: sonucta erkeklerde okuya biliyo ve en bile rahatsiz oldum acikcasi :KK14:

tamammm babyy bekliyoreee:KK12::KK12::KK12:
enee rahatsız mı oldunuz lennnnn
bende biraz düşündüm bunu amma heves etmişş yardım edelimm didikkkkk:KK53::KK53::KK53:

bunları bende düşündüğümü söyliyorum zaten aama kendime göre haklı olan benim beimde kendime göre planlarım heveslerim heyecanlarım var , niye bu kadar yüklendin ki bana bee kşmden tarafsın :KK1:

zorla istetmek falan yok tabi sadece okul bitsin diye bekliyoruz 2 yıldır bu sene tam bitiyo derken bu çıktı pllanlarımız alt üst oldu buna kızıyorum ben yoksa hayırlısı zaten kısmet diyorum bende :KK31: herkes kendine göre hakldırı tabiki ama bizim ilişkiime göre haklıyım çünkü bazı şeyler var :KK30::KK30:

Canim tatli dille sitem edersin, size bi soz yapilir aile icin fazla yuk olmaz, sonra ablasinin dugunu bitincede size full konsantre olurlar... Yani benim siramdi onun degil dusuncen yanlis anlata biliyomuyum...durduk yere kardesim benden once evlenemez dese diretse haklisin ama onunda kismeti cikmis ve ciddiler...

X