Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

valla kimse kusura bakmasın canım ben planlı biriyimdir :KK1:

biz planladık hayal kurduk ve aksamasını istemiyorum evet suçu yok ama bana öyle rahat cevaplar verince sinirlendim bende yok ablamın işleri bitince rahatça yaparız bilmem ne deyince delirdim :KK30::KK30:

bakalım konulucaz yüzyüze ben kesinlikle taviz vermiyorum bu konuda ne olucak bakalım hiç dert yokmuş gibi bir de bu çıktı kaç yıl daha bekliycez yaa :KK4::KK4::KK14:

bilmiyorummmm canmmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: hayırlısı olsuın ne diyim sende haklısın karşı tarafta
ama illa benm dedim olacak dersen zora bükersen iyi olmuca kesin
hayat ne getirir bilinmez dur bakalımm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Zaten bende öyle bi şans var ki çölde kalsam karşıma kutup ayısı çıkar anasını :KK43::KK43::KK43:

puhahahaha :KK60: :KK60:
bende öyleyim bacım bilin mi niye lann niyee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
başka bişeye bakarız dur bakımm:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

valla kimse kusura bakmasın canım ben planlı biriyimdir :KK1:

biz planladık hayal kurduk ve aksamasını istemiyorum evet suçu yok ama bana öyle rahat cevaplar verince sinirlendim bende yok ablamın işleri bitince rahatça yaparız bilmem ne deyince delirdim :KK30::KK30:

bakalım konulucaz yüzyüze ben kesinlikle taviz vermiyorum bu konuda ne olucak bakalım hiç dert yokmuş gibi bir de bu çıktı kaç yıl daha bekliycez yaa :KK4::KK4::KK14:

Eyyyluuuulllll:KK19:

Bak yavru hatayi bende yaptim , senin gibi dusunuyordum . Fakat hersey bizim.istwdigimiz gibi olmuyor . ben ailem biliyor en azindan adi konsun istedim sagdan soldan laf olmasin disarida geziyoruz dimi ustelik kucuk ywerdeydim. :KK28: Sonra ne oldu biliyomusun ben onlarin gozunde ewlenme meraklisi oldum :KK14: istenmeyen insan oldum bu sefer. akiaina birak bak emin ol sen karli cikacaksin.... ve evlendigin zaman da esin ne kadar iyi olursa olsun kendi kendine diyeceksin ki keske acele etmeseydimde ailemle biraz daha kalsaydim. bunlaei demedigin olursa gel yuzime tukur :KK53:

Bak yavru hatayi bende yaptim , senin gibi dusunuyordum . Fakat hersey bizim.istwdigimiz gibi olmuyor . ben ailem biliyor en azindan adi konsun istedim sagdan soldan laf olmasin disarida geziyoruz dimi ustelik kucuk ywerdeydim. :KK28: Sonra ne oldu biliyomusun ben onlarin gozunde ewlenme meraklisi oldum :KK14: istenmeyen insan oldum bu sefer. akiaina birak bak emin ol sen karli cikacaksin.... ve evlendigin zaman da esin ne kadar iyi olursa olsun kendi kendine diyeceksin ki keske acele etmeseydimde ailemle biraz daha kalsaydim. bunlaei demedigin olursa gel yuzime tukur :KK53:

helall be konuş kamki konuş bu dinlemiyo biziiiii:KK20::KK20::KK20::KK20:

Son düzenleme:
benim gaz verdiğim falan yok tatlım ben sadece kendimi yerine koydum ve bunuda belirttim.

bence yalnış düşnüyorsun ama sence tatlım
herşeyin bir zamanı vakti vardır
her zaman istediklerimiz olmuyo ne yazııkki bu durumda uygun olan ne ise onun yapılması lazım hem hayat ne getirir bilinmez ama ablası dururkende tutupde ondan önce bişiler yapmakta hiç mi hiç dogru değil:KK14::KK14:

bir de dün diye ablamın bu işleri bitsin sıra bize gelir işte rahatça falan sıra bizde zaten diye bağırdım anlamıyorum yaa biz 2,5 yıl oalcak bekliyoruz 3-5 ayda hemen yapacakalr nişanı biz bekle babam bklle :KK50::KK50: yüzyüyze konuşucaz bunu çok kötü olacak dedim :KK15::KK15:

ben haklıyım herkesin kendine göre planları hayalleri var herkes mutlu olsun konu öncelikse öncelik bizimdi :KK14: 5 sene sonra yaparız düğünü sen rahat ol dedim rahatça ablanın düğünüyle bilmem nesiyle ilgilen boşver bizim sözü mözü ne önemi var idimi yaaa dedim benimkine :88::88::KK43:

Bence sen haksizsin ve cok abartiyosun...kavga gurultu senin zararina olur... Tabiki kader kismet isi ama normalide yasa gore gitmesi... Yani ablasinin suan sevgilisi olmasaydi ve evlilik plani olmasaydi ve deseydi enden one kardesim evlenemez, bu yanlis olurdu ve haksiz olurdu...ama suan sevgilisi varmis ve ciddi ciddi dugun dusunuyolar e ozaman en dogrusu onlarin sizden once herseyi halolmasi...zaten uzatmayida dusunmuyomuslar yani sizin seneye dugun olacaktida onlar araya girdi degil... Siz isterseniz 10 senedir birlikte olun ne yani öncelik sirf bu yuzden sizinmi olucak?... Sonucta sen dugunden bahsetmiyon soz nisandan bahsediyon kendin icin...en guzeli tatli dille bunu sevgiline soYlemek...size bi soz yapilir aile icinde fazla bi yuk olmaz...ablasinin herseyi bittimide size konsantre olabilirler... Ofkeyle kalkan zarrla oturur sen cok diretiyosun bence yanlis, zorlami istetcen kendini...

bilmiyorummmm canmmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: hayırlısı olsuın ne diyim sende haklısın karşı tarafta
ama illa benm dedim olacak dersen zora bükersen iyi olmuca kesin
hayat ne getirir bilinmez dur bakalımm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

puhahahaha :KK60: :KK60:
bende öyleyim bacım bilin mi niye lann niyee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
başka bişeye bakarız dur bakımm:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

canımm bunları bende düşünüyorummbeni üzen tek şey 1 yıl daha bekleyecek olmak hiç hesapta yokken ablasının araya girmeisi :KK14: evet ne olur bilinmez kısmet belki daha güzel olur herşey aceleye gelmesini bende istemiyorum ama daha ne kadar bekliycez ki yaa 25 i geçtikten sonra da evlenmeyi istemiyorum :KK50::KK50:
ben onlara bişey demem zaten sadece beniökinin kafasının etini yerim :KK1: ama ablasının nişanı düüğünde felan da olmakta isterim orda olmayı :KK14::KK14:

benimkide orta yol bulmaya çalışıyo herşeymizi gönlümüze göre aceleye gelmeden yaparız en güzel bizimki olur bak diyo beni güldürmek için :KK1: ama moralim çok bozuldu :KK14:
vayy be ne güzel
ben sadece tek bişi yiyebiliyommmmm :KK43::KK43::KK43:
daha iyiii kilo almazsın :KK14:

Bence sen haksizsin ve cok abartiyosun...kavga gurultu senin zararina olur... Tabiki kader kismet isi ama normalide yasa gore gitmesi... Yani ablasinin suan sevgilisi olmasaydi ve evlilik plani olmasaydi ve deseydi enden one kardesim evlenemez, bu yanlis olurdu ve haksiz olurdu...ama suan sevgilisi varmis ve ciddi ciddi dugun dusunuyolar e ozaman en dogrusu onlarin sizden once herseyi halolmasi...zaten uzatmayida dusunmuyomuslar yani sizin seneye dugun olacaktida onlar araya girdi degil... Siz isterseniz 10 senedir birlikte olun ne yani öncelik sirf bu yuzden sizinmi olucak?... Sonucta sen dugunden bahsetmiyon soz nisandan bahsediyon kendin icin...en guzeli tatli dille bunu sevgiline soYlemek...size bi soz yapilir aile icinde fazla bi yuk olmaz...ablasinin herseyi bittimide size konsantre olabilirler... Ofkeyle kalkan zarrla oturur sen cok diretiyosun bence yanlis, zorlami istetcen kendini...

heyttt beeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kız diloooo heç konuşamadı kbugunnnnn selam sabah yukk muuuuu:KK19:

bence yalnış düşnüyorsun ama sence tatlım
herşeyin bir zamanı vakti vardır
her zaman istediklerimiz olmuyo ne yazııkki bu durumda uygun olan ne ise onun yapılması lazım hem hayat ne getirir bilinmez ama ablası dururkende tutupde ondan önce bişiler yapmakta hiç mi hiç dogru değil:KK14::KK14:

bende biraz hatta baya bi inatlık vardır sevgiiiii:KK70: ve ben başından belli bi tarih verdiysem kimse değiştiremez bunu cenaze yada hastalık olmadığı sürece:KK70: evet belki sana göre yanlış düşünüyorum ama benim normal hayatımda da böyledir tatlımmmm:KK23::KK23::KK23::KK23:

bende biraz hatta baya bi inatlık vardır sevgiiiii:KK70: ve ben başından belli bi tarih verdiysem kimse değiştiremez bunu cenaze yada hastalık olmadığı sürece:KK70: evet belki sana göre yanlış düşünüyorum ama benim normal hayatımda da böyledir tatlımmmm:KK23::KK23::KK23::KK23:

peki o zaman ne diyebilrimm ki canmm:KK34:

bunları bende düşündüğümü söyliyorum zaten aama kendime göre haklı olan benim beimde kendime göre planlarım heveslerim heyecanlarım var , niye bu kadar yüklendin ki bana bee kşmden tarafsın :KK1:

zorla istetmek falan yok tabi sadece okul bitsin diye bekliyoruz 2 yıldır bu sene tam bitiyo derken bu çıktı pllanlarımız alt üst oldu buna kızıyorum ben yoksa hayırlısı zaten kısmet diyorum bende :KK31: herkes kendine göre hakldırı tabiki ama bizim ilişkiime göre haklıyım çünkü bazı şeyler var :KK30::KK30:

X