Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

bilmiyorummmm canmmm hayırlısı olsuın ne diyim sende haklısın karşı tarafta
ama illa benm dedim olacak dersen zora bükersen iyi olmuca kesin
hayat ne getirir bilinmez dur bakalımm

Zaten bende öyle bi şans var ki çölde kalsam karşıma kutup ayısı çıkar anasını

puhahahaha
bende öyleyim bacım bilin mi niye lann niyee
başka bişeye bakarız dur bakımm

Eyyyluuuulllll

Bak yavru hatayi bende yaptim , senin gibi dusunuyordum . Fakat hersey bizim.istwdigimiz gibi olmuyor . ben ailem biliyor en azindan adi konsun istedim sagdan soldan laf olmasin disarida geziyoruz dimi ustelik kucuk ywerdeydim. Sonra ne oldu biliyomusun ben onlarin gozunde ewlenme meraklisi oldum istenmeyen insan oldum bu sefer. akiaina birak bak emin ol sen karli cikacaksin.... ve evlendigin zaman da esin ne kadar iyi olursa olsun kendi kendine diyeceksin ki keske acele etmeseydimde ailemle biraz daha kalsaydim. bunlaei demedigin olursa gel yuzime tukur

helall be konuş kamki konuş bu dinlemiyo biziiiii

Son düzenleme:
benim gaz verdiğim falan yok tatlım ben sadece kendimi yerine koydum ve bunuda belirttim.

bence yalnış düşnüyorsun ama sence tatlım
herşeyin bir zamanı vakti vardır
her zaman istediklerimiz olmuyo ne yazııkki bu durumda uygun olan ne ise onun yapılması lazım hem hayat ne getirir bilinmez ama ablası dururkende tutupde ondan önce bişiler yapmakta hiç mi hiç dogru değil

Bence sen haksizsin ve cok abartiyosun...kavga gurultu senin zararina olur... Tabiki kader kismet isi ama normalide yasa gore gitmesi... Yani ablasinin suan sevgilisi olmasaydi ve evlilik plani olmasaydi ve deseydi enden one kardesim evlenemez, bu yanlis olurdu ve haksiz olurdu...ama suan sevgilisi varmis ve ciddi ciddi dugun dusunuyolar e ozaman en dogrusu onlarin sizden once herseyi halolmasi...zaten uzatmayida dusunmuyomuslar yani sizin seneye dugun olacaktida onlar araya girdi degil... Siz isterseniz 10 senedir birlikte olun ne yani öncelik sirf bu yuzden sizinmi olucak?... Sonucta sen dugunden bahsetmiyon soz nisandan bahsediyon kendin icin...en guzeli tatli dille bunu sevgiline soYlemek...size bi soz yapilir aile icinde fazla bi yuk olmaz...ablasinin herseyi bittimide size konsantre olabilirler... Ofkeyle kalkan zarrla oturur sen cok diretiyosun bence yanlis, zorlami istetcen kendini...

canımm bunları bende düşünüyorummbeni üzen tek şey 1 yıl daha bekleyecek olmak hiç hesapta yokken ablasının araya girmeisi evet ne olur bilinmez kısmet belki daha güzel olur herşey aceleye gelmesini bende istemiyorum ama daha ne kadar bekliycez ki yaa 25 i geçtikten sonra da evlenmeyi istemiyorum
ben onlara bişey demem zaten sadece beniökinin kafasının etini yerim ama ablasının nişanı düüğünde felan da olmakta isterim orda olmayı

benimkide orta yol bulmaya çalışıyo herşeymizi gönlümüze göre aceleye gelmeden yaparız en güzel bizimki olur bak diyo beni güldürmek için ama moralim çok bozuldu
vayy be ne güzel
ben sadece tek bişi yiyebiliyommmmm
daha iyiii kilo almazsın

heyttt beeeeeeeeeeeeeeeeeee
kız diloooo heç konuşamadı kbugunnnnn selam sabah yukk muuuuu

bende biraz hatta baya bi inatlık vardır sevgiiiii ve ben başından belli bi tarih verdiysem kimse değiştiremez bunu cenaze yada hastalık olmadığı sürece evet belki sana göre yanlış düşünüyorum ama benim normal hayatımda da böyledir tatlımmmm

peki o zaman ne diyebilrimm ki canmm

bunları bende düşündüğümü söyliyorum zaten aama kendime göre haklı olan benim beimde kendime göre planlarım heveslerim heyecanlarım var , niye bu kadar yüklendin ki bana bee kşmden tarafsın

zorla istetmek falan yok tabi sadece okul bitsin diye bekliyoruz 2 yıldır bu sene tam bitiyo derken bu çıktı pllanlarımız alt üst oldu buna kızıyorum ben yoksa hayırlısı zaten kısmet diyorum bende herkes kendine göre hakldırı tabiki ama bizim ilişkiime göre haklıyım çünkü bazı şeyler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…