Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Midemm ağrıyiiiii:26:

ılılk suylan şekerli su yap karşimm rahatlatır:94::94:
günaydın canım hoşgeldin

inşallah güzel birgün olur canım

valla sevgim güzel geçti ama babam çok ters davrandı kimi zaman eşim ara bulmaya çalıştı

birdaha gelecekler işte önümüzdeki hafta içinde annem bişey söylüyo babam bişey söylüyo

annem hemen büyük kızıma 6 bilezik 1 set taktılar bunada öyle olacak dedi

oğlanın anne baba ayrı afyonun bi ilçesinde kalıyo oğlanın babası oğlan afyonda duruyo

yani benim kızdığım bana 6 bilezik oldu diye kardeşime de mi aynısı olacak 4 olsa ne 5 olsa ne yani allahım yarebbim

oğlanın yengeside dedi ki siz bilirsiniz babanın elinde yok oğlanla kızınız ödeyecek her şeyi dedi lafı oturttu yani

bilmiyorum nasıl olacak sevgim:26:

ay inanmıyorum ya:KK53::KK53:
baban cok ayıp yapmış mutlum yani o ne öyle
görgösüz gibi cok ayıp cok sana 6 bilezik takıldı diye ne alaka durumları yoksa nasıl takacaklar kardeşin ne yaptı peki
kız tarafına hiç ykaışmamış bu tavrı babanın siz para gözmüsünüz:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

iyiyizz canoo sen :KK12::KK12:

ihihihih :KK12::KK12::KK9:

unutmamm ölsem de :KK4::KK4::KK1:
yeni bir pizza bilmiyonm mu :KK39::KK39: :KK9:
niye yaaa teee allammm dur bak pantolon gösterecem birazdan :KK76::KK76:

nadide fikirlerini esirgmeeee :124::124::121::121:

unutma lann unutmaaaa unutursan beynini parçalarm bu sef:KK14::KK14::KK14::KK14:
bilmiyommm:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
hayır gösterme nolur allam yareppm giyiom ben bırak beniiiii:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

günadın damlaaaaa :KK36::KK36::KK12::KK12:

ahahahaa :KK9:

aynen canım allah büyükkk , geçer geçrrrr :KK55::KK55:

takmamaya çalışıyorum canımm En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

buda gelir buda geçer üzülme sennnn:KK36:

Canımm ailen neden öyle birşey yaptı ki
Bunun pazarlığı olmaz ki bence çok yalnış
Kız tarafına yakışmıyor böyle şeylerr üzüldüm şimdii :KK14:

bende ona kızdım işte annemin deyişi ne istiyorsunuz adetleriniz nedir

diye sormuş 3 tane takılsa ne 5 tane takılsa ne ben mutlu olayım da

geri boş allahım yarabbim yaaa:KK20:

iyi fena değil şükür cnm :KK12:
napiyrsnz bakimmm :KK23:

niye la :44: :44:

hoşbldk cnmm :KK42:
nassın mutlumm :KK12: :KK34:

iyiymm cicişşş napynn ne var ne yok :KK1: :KK34: :89:
pantolon bakıyorum :KK12::KK12::KK9:
unutma lann unutmaaaa unutursan beynini parçalarm bu sef:KK14::KK14::KK14::KK14:
hayır gösterme nolur allam yareppm giyiom ben bırak beniiiii:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
çesss sesuniii :KK4::KK4: :KK9:
yaaa bayramda aldığım bordo kuğulu kazak vardı ya sana göstermiştim onu giyerim diyorum ama altına güzel bir siyah pantolonum yokkk :44::44::KK30::KK30:

şükür damlam iyiyim sen nasılsın canım?:89:

ılılk suylan şekerli su yap karşimm rahatlatır:94::94:

ay inanmıyorum ya:KK53::KK53:
baban cok ayıp yapmış mutlum yani o ne öyle
görgösüz gibi cok ayıp cok sana 6 bilezik takıldı diye ne alaka durumları yoksa nasıl takacaklar kardeşin ne yaptı peki
kız tarafına hiç ykaışmamış bu tavrı babanın siz para gözmüsünüz:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

babam değil balım anam bunları diyen babamda ilk başta hiç ama hiç konuşmadı:KK30:

Tamm yapmaya çalışıcam cnm :KK31:

hadi bakımm bekliyom karşimm sonra silersin zatennn:KK51::KK51::KK51::KK51:

la olm bana gecelik lazım internetten bakıyorum güzel bişiy bulamadım daha :KK14:

nasıl bir gecelik istiyon lannnn:KK17::KK17::KK17::KK17:

amann napalım sohbet muhabeet
burda bugun cok ölen var sürekli sela verlip duruyo tüylerim diken dken oluyo :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

pantolon bakıyorum :KK12::KK12::KK9:

çesss sesuniii :KK4::KK4: :KK9:
yaaa bayramda aldığım bordo kuğulu kazak vardı ya sana göstermiştim onu giyerim diyorum ama altına güzel bir siyah pantolonum yokkk :44::44::KK30::KK30:

:2::2::2::2:
hangisi lan unuttum gitti benn :86:
daha dün ne yediğim hatırlamıyom ben hıyar:KK53::KK53::KK53:

buda gelir buda geçer üzülme sennnn:KK36:

bende ona kızdım işte annemin deyişi ne istiyorsunuz adetleriniz nedir

diye sormuş 3 tane takılsa ne 5 tane takılsa ne ben mutlu olayım da

geri boş allahım yarabbim yaaa:KK20:

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: ahh mutlu beee :KK14::KK14:
h
:2::2::2::2:
hangisi lan unuttum gitti benn :86:
daha dün ne yediğim hatırlamıyom ben hıyar:KK53::KK53::KK53:

off götermiştim ya hani bayramda beğenmiştim bordo olur dimi :KK31::KK31:

dün yaşananları anlatıyorum size kızlar

akşam saat 8 gibi geldiler kardeşim çok heyecanlıydı yazık yavrum ya

herkes oturdu neyse kimseden ses çıkmıyo annem babam dışarı çıkıp duruyolar eşim oturmuş damadın yanına

eşim allah var çok olgun davrandı hepsine de hal hatır sordu oğlanın da eniştesi vardı zaten ikisi iyi anlaştılar yani

daha sonra ben anneme dedim ki sen niye dışarı çıkıp duruyosun yanların da otur çok ayıp dedim yalan mı ama?

sonra babam suratı nı astı hiç konuşmuyo daha sonra ben oğlanın ablasıyla yengesine hal hatır sordum

derken bi kaynaşma başladı oğlanın amcası dedi işte niyetimiz belli allahın emri peygamberin kabliyle kızınıza talibiz dedi

babam orda benim kızım daha okuyacak nasipse olur biz sizi bi araştıralım dedi sizde bizi araştırın dedi

oğlanın amcası dediki sorun soruşturun buyurun gelin evimize yaşadığımız ortamı görün dedi bizim bizi araştıracak bi durumumuz yok

oğlumuz sevmiş beğenmiş bize de istemek düşer dedi

günaydın canım hoşgeldin

inşallah güzel birgün olur canım

valla sevgim güzel geçti ama babam çok ters davrandı kimi zaman eşim ara bulmaya çalıştı

birdaha gelecekler işte önümüzdeki hafta içinde annem bişey söylüyo babam bişey söylüyo

annem hemen büyük kızıma 6 bilezik 1 set taktılar bunada öyle olacak dedi

oğlanın anne baba ayrı afyonun bi ilçesinde kalıyo oğlanın babası oğlan afyonda duruyo

yani benim kızdığım bana 6 bilezik oldu diye kardeşime de mi aynısı olacak 4 olsa ne 5 olsa ne yani allahım yarebbim

oğlanın yengeside dedi ki siz bilirsiniz babanın elinde yok oğlanla kızınız ödeyecek her şeyi dedi lafı oturttu yani

bilmiyorum nasıl olacak sevgim:26:

Oyyy mutlummmm, vallah babanin sertligini normal karsiliyom genelde kiz babalari ilk basta oyle gosterirler kendilerini ama sonra eser kalmaz :KK1: annen genel turk usulu yapmis haksiz degil ama bende sevmem öyle satilik mal mis gibi altin olayi konusulmayi kusura bakma canim agir oldu biraz, hem cok erken ilk tanismada konusulmaz bence neyse :26:
Amaaaaaaa oglanin yengeyeeee dikkatttt :KK47: cok tehlikeli bence :KK14:

dün yaşananları anlatıyorum size kızlar

akşam saat 8 gibi geldiler kardeşim çok heyecanlıydı yazık yavrum ya

herkes oturdu neyse kimseden ses çıkmıyo annem babam dışarı çıkıp duruyolar eşim oturmuş damadın yanına

eşim allah var çok olgun davrandı hepsine de hal hatır sordu oğlanın da eniştesi vardı zaten ikisi iyi anlaştılar yani

daha sonra ben anneme dedim ki sen niye dışarı çıkıp duruyosun yanların da otur çok ayıp dedim yalan mı ama?

sonra babam suratı nı astı hiç konuşmuyo daha sonra ben oğlanın ablasıyla yengesine hal hatır sordum

derken bi kaynaşma başladı oğlanın amcası dedi işte niyetimiz belli allahın emri peygamberin kabliyle kızınıza talibiz dedi

babam orda benim kızım daha okuyacak nasipse olur biz sizi bi araştıralım dedi sizde bizi araştırın dedi

oğlanın amcası dediki sorun soruşturun buyurun gelin evimize yaşadığımız ortamı görün dedi bizim bizi araştıracak bi durumumuz yok

oğlumuz sevmiş beğenmiş bize de istemek düşer dedi

ailenin tavrı bana tuhaf geldi canım yaa ilk kız verişleri değil sende de böyle olmuş muydu :26:

madem istemiyolardı sizinkiler , erkek tarafı dün akşam gelmeseydi o zaman hani erkek tarafı zorla kendini gösteriyo gibi olmuş annen baban da ayıp etmişler ne bileyim kardeşinin yerinde olsam anneme babama çok kızardım :KK30::KK30:

Son düzenleyen: Moderatör:
sonra kardeşim mutfakta yazık öyle bekliyo napsın abla ne olur iyi davransınlar ters davranmasınlar sessizce söyle diyo yavrum

sonra bi ara ben tuvalete gittim geldiğimde oğlanın ablası yengesi annem kardeşim mutfakta konuşuyorlar annem diyo işte benim dostumdan çok düşmanım var şu olcak ta bu olcakta diye oğlanın yengeside dedi valla siz bilirsiniz sonuçta oğlanın babası değil senin kızınmla oğlumuz ödeyecekler dedi

daha sonra annem dedi ki işte alında dedi bizde önce kadınlar gelir 2 veya 3 kere daha sonra akşama erkekler le gelinir dedi ama siz uzak yoldan geldiğiniz için tamam dedik dedi sonra bizde ilk gelmede su bile verilmez dedi verildiği zaman tamam olumlu bakıyoruz vericez anlamına gelir dedi ama siz uzak yerden geldiniz çay ikram ettik dedi

daha 2 veya 3 kere daha gelin dedi annem yengesine eşim de ordan dediki anne yapma 1,5 saatlik yoldan geliyorlar bir daha ki geldiklerinde söz kahvesi içilsin uzatmayın bence dedi eşim haklıydı bence

var ya moku çıkıyordu nerdey se yaaaa

kızlarrrrrrrrrrrrr albümme resim koydumm bakınnn silicemm hemennnn huuuuu duydunuzz muu

başardım sanırımmm yaptım lan sevgiii
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

X