Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

yukarda yazdım bir şey oku çok sinirim bozukk :84::84::84:

gördümm gördümmm nohit kafaa:KK53::KK53:
uyanık değilsin sen cok safsınn diyimm ben sana:KK20::KK20: bu işler böyle uyank olcen çakal olcen
boşver olan olmuş sıkma o güzel canını :KK76::KK76:

öğlen 15.30 da gidicemm karşimmm
çok süsledim bügün
dilo gördüüü
sen göremedinnn puahahahha :KK53::KK53:

eğeyi benim için öp tamammm mıııı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
püüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü:KK30::KK30:
hiç kıskanmadımmm hiç hiççç
üveyimm ki ben zaten göremem de demiiii
mini giyindin mi lan:KK4::KK4::KK4:

hayır canım balıklama değil şef kendi demiş x gelsin diye ne kadar haksızlık yaa biz tek kişi oluyo diye izin bile zor alıyoruz adam konferansa gidiyo yemin ettim ne telefonlarına ne evraklarına bakarım hakkımı da helal etmem asla :117::117::113::113:

işten kovulursun deli dellenme:26:

uyanık değilsin sen cok safsınn diyimm ben sana:KK20::KK20: bu işler böyle uyank olcen çakal olcen

offf ne uyanıklığı kızımmmm :44::44: ben başka bişeyden bahseiyorummm :9
5::95:

işten kovulursun deli dellenme:26:

amann ne kovulucam banane resmen saygısızlık yaptıkları ben direksiyon dersine gidememiştim yok tek kişi kalıyo olmuyo bilmem ne diye şimdi resmen gezmeye gittiler sankı o konferansta görevli mi oturacak öyle takılacak yazık vallahii :KK50::KK50::KK4:

hayır canım balıklama değil şef kendi demiş x gelsin diye ne kadar haksızlık yaa biz tek kişi oluyo diye izin bile zor alıyoruz adam konferansa gidiyo yemin ettim ne telefonlarına ne evraklarına bakarım hakkımı da helal etmem asla :117::117::113::113:
Bakmaaa ewettt protesto ett, her iş yerinde böyle şeylerr oluyiii eylüşşş :KK4:

Bugünn derii pantalon giydim, üstüne siyah renk bi ince kazak giydimm :KK23:
Öperimmm ablasıı Ege'mi dee :KK54:

hakkımı yediler gamzeee :KK14: ben zamanında direksiyon dersine gidememiştim nerdeyse kalıcaktım sınavdan tek kişi olmaz diye göndermemişlerdi şimdi ne oldu kul hakkına girdiler ama :120::120::120:

offf ne uyanıklığı kızımmmm :44::44: ben başka bişeyden bahseiyorummm :9
5::95:

amann ne kovulucam banane resmen saygısızlık yaptıkları ben direksiyon dersine gidememiştim yok tek kişi kalıyo olmuyo bilmem ne diye şimdi resmen gezmeye gittiler sankı o konferansta görevli mi oturacak öyle takılacak yazık vallahii :KK50::KK50::KK4:

allam yareppim ne çemkriyonn lannnn:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
patron öyle istedise öyle olmuş işte olur böyle şeyler sıkma canını diyokkkkk:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
ee tamam işte resmen haksızlık yapılmış ama napacaksınnn nohittt boşvereceksinnn ben neler cekiyorum birde beni düşün boşver hayat böyle insanlar böyle çalışmak böyle:KK31::KK31::KK31:
yalnız sinirle birşey yapma yinede sakinleş bi zaten yarına unutur gidersin boşver:KK20::KK20::KK20:

görmek isterdimm güzelller güzeli karşimiiii pühh yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
hehhhh eferinnnnnnnnn inş. bugun cok mutlu olur o kadar ugraştınn kerataaaaaaa için:KK19::KK19::KK19::KK19:

patron öyle istedise öyle olmuş işte olur böyle şeyler sıkma canını diyokkkkk:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
ee tamam işte resmen haksızlık yapılmış ama napacaksınnn nohittt boşvereceksinnn ben neler cekiyorum birde beni düşün boşver hayat böyle insanlar böyle çalışmak böyle:KK31::KK31::KK31:
yalnız sinirle birşey yapma yinede sakinleş bi zaten yarına unutur gidersin boşver:KK20::KK20::KK20:

görmek isterdimm güzelller güzeli karşimiiii pühh yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
hehhhh eferinnnnnnnnn inş. bugun cok mutlu olur o kadar ugraştınn kerataaaaaaa için:KK19::KK19::KK19::KK19:
yokk ölsem unutmam bunu da :KK19::KK19:

patron yokta şef öyle demiş bu da hemen koştu tabi e kaçar mı kim bilir kaçta gelicekler takılacak orda boş boş :KK4::KK4:
evet kul hakkı allah çıkartır bunu onlardan zaten :KK14::KK14::KK14:
sinirleniyorum sen napıyosun n :KK30::KK30:

hakkımı yediler gamzeee :KK14: ben zamanında direksiyon dersine gidememiştim nerdeyse kalıcaktım sınavdan tek kişi olmaz diye göndermemişlerdi şimdi ne oldu kul hakkına girdiler ama :120::120::120:
Kızzz bu direksiyon kursu, boş bişi değil ki
neden göndermemişlerdi
abartmışlar yaneee
ewet bence de biraz haksızlık olmuş
müdürle konuş dicem
ne gerek war boşuna tatsızlık çıkacak eylüşş:KK14:

Kapalı mı arkadaşının facebook hesabı kankaa ordan göndereydim.
Ben birde burda nasıl albüm yapılıyo bilmiyorum :26:
ewet cnm koşturdum bayağı ya
inşallah güzel olucak ablasıı :KK16:

Kızzz bu direksiyon kursu, boş bişi değil ki
neden göndermemişlerdi
abartmışlar yaneee
ewet bence de biraz haksızlık olmuş
müdürle konuş dicem
ne gerek war boşuna tatsızlık çıkacak eylüşş:KK14:

Kapalı mı arkadaşının facebook hesabı kankaa ordan göndereydim.
Ben birde burda nasıl albüm yapılıyo bilmiyorum :26:
ewet cnm koşturdum bayağı ya
inşallah güzel olucak ablasıı :KK16:

üstünden baya geçtii zaten o zzamanda çok kötü olmuştum demiştim sınavdan kalırsam konuşurum direk müdürle şefe de gitmem diye neyseki geçmiştim ayıp ayıp valla :117::117::117:

günaydın hayırlı sabahlar canlar:KK8::KK8:
Günaydınn mutluu hayırlı sabahlar cnm :KK31:

üstünden baya geçtii zaten o zzamanda çok kötü olmuştum demiştim sınavdan kalırsam konuşurum direk müdürle şefe de gitmem diye neyseki geçmiştim ayıp ayıp valla :117::117::117:

Tammm olan olmuş artık sakin ol azcukk işine konsatre oll eylüşşş :KK31:

X