Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

ne oldu sakin ol anlat bakim hele eylüşşş

bendee günaydınn dedim lannn

yaaa şirketin konferansı falan var işte dün ve bugün ; neyse ilgili personeller müdürler falan hep gittiler zaten ama bugun gen. müdür her odadan bir personel gitsin demiş bizim odada da 2 kişiyiz ya ben ve bir erkek var oda müdürlere bakıyo falan yani bizim odadan birinin g,tmes, sıkıntı oluyor iş yoğunluğu açısından izin bile zor alıyoruz burda tek kişi kalınca zor oluyo ,

aama baktım sabah gelir gelmez burdaki arkadaş diyo bende gidiyorum bana da gel dediler o kadar sinir oldum ki biz insan değil miyiz ben senin evraklaırın telefonlarınla mı uğraşıcam yaa diğer birimlerde en az 3-4 kişi var onlar gitsin de biz burda 2 kişiyiz ne saçmalıktır yaa bir de madem biri gidecekti niye ben değğilde o çok sinir olum yaaa :88::88::95:
5:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü o balıklama dalmışş ben gidicem diye oyuzden o gidiyor anladın mı cnm
demek ki seninde öyle yapman laızmdı
uyanık olcan kızımmm

Çünkü o balıklama dalmışş ben gidicem diye oyuzden o gidiyor anladın mı cnm
demek ki seninde öyle yapman laızmdı
uyanık olcan kızımmm

hayır canım balıklama değil şef kendi demiş x gelsin diye ne kadar haksızlık yaa biz tek kişi oluyo diye izin bile zor alıyoruz adam konferansa gidiyo yemin ettim ne telefonlarına ne evraklarına bakarım hakkımı da helal etmem asla :117::117::113::113:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…