Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Batircak kaynini vallah

Ous esizade oliiii
O kizda ilk esine asilip simdide kaynini ayartti
gerçek mi la dogrumu bunlar atmayın lennn

hoşbuldum canım :)
bende okuyorum derslerle boğuşuyorum azcık nefes alıyım dedim. Bu arada msj yazarken ben smıle ekleyemiyorum neden acaba ?

iyi yapmısın canm aşagıa smile yok miiii

kızım anlasana be
kızın teki önce carrienin eşine asılıyo ondan iş çıkmayınca eşinin kardesine yamıyor kendiniii

yuhh lan dogrumu bunlar

kaynn bu kızın böyle biri oldunu bilmiyormu peki

Melake cadısı şu an böylee

ilme indi laann iş cıktı birde
Leeen sevgii
ses ver
pıça yicen münasip bi yerinee

sus lan hıyar çalışıyom ben demi
bugun bu ne yogunlk lanet gitsin ya

aklıma bişi gelmiyor ama bi tuzağa düşürmek istiyorum onu
öle bi tuzak olacak ki ben sütten çıkmış ak kaşık masum melek olacam oda şeytan olacak herkesin gözünde

kaynım bilior tabi ama inanmak istemiyor
sanki ben, ous annesi hepimiz yalan söylüyoruz sadece kızın dediklerine inanıyor hepimizle kavga ediyor
hepimizle kavga etmeseydi zaten ben o kadar üstüne düşmezdim

kaynım bilior tabi ama inanmak istemiyor
sanki ben, ous annesi hepimiz yalan söylüyoruz sadece kızın dediklerine inanıyor hepimizle kavga ediyor
hepimizle kavga etmeseydi zaten ben o kadar üstüne düşmezdim

eşinlede mi kavga etti canm bu kız yüzündenndemekki kız bunu kandırıyo ya napıyo neediyo
aşkın gözü kör derler ya öyle olmuş kaynın
ama bence herkesin kendi hayatı
siz gerekeni yapmısınız neden hala bu kadar takıyorsun ki boşverin kendisi görsün madem öyle

aynen katılıyorum
nikahı bastırmak için elinden geleni yapacak bu kız :26:

bence kız ailesinede bahsetti ousun kardeşinden çünkü dediğim gibi kız kalktı istanbuldan 1000 km öteye gitti ousun kardeşinin yanına. 1 hafta kaldılar otelde.
ailesi bilmeseydi gidemezdi ayrıca orda resim çekilmişler sarmaş dolaş facebooka koymuş ve ailesindekiler beğenmiş resmi allah tamamını erdirsin falan diye yorum yazmışlar.

Carrie kız bence çok kurnaz baksana kendine ıphone bıle aldırmış kaynını kendine bağlamış

1 hafta içinde oğlan bi kaç milyar para harcadı onla. iphoneudur, otelidir, uçak biletidir, restorantlarda yemeğidir, kiralama arabasıdır. kız orda kuaförden hiç çıkmamış.

top gıbı sektırrız adamı zaten sınırlıyımbu kız sızın aıleye gırerse ortalık toz duman olur ıyı bır plan kur ve sutla

evet ouslada kavga etmiş çünkü ousa sormuş doğrumu sanamı asıldı die ousta evet, ben evet deseydim evlimiyim değilmiyim hiç mühim olmazdı onun için dikkat et demiş. kardeşide kıza sormuş kız doldurmuş onu şimdide ousa sen yalan söylüosun siz hepiniz benim bu kızla çıkmamı kıskanıyosunuz demiş.
anneside demişki sen bu kızla evlensen ben düğün yapmayı bırak düğüne bile gelmem
büyük oğlumu, gelinimi üzen biri, daha ailemize girmeden ailemizi darmadağın eden, herkesle aranı açan üstelik dibi delik bi gelin istemem demiş.

sizde bana akıl verin işte..

kızın babası bilmiyo olabilir diye düşünüyorum

ben 31 yaşındayım conem

hmmm yaşında baya varmış tatlımm özel değilse bebeginiz neden yok:26::26::26:
bir bebeginz olsan e bilim hiç değilse bu kadar tkamazdın
herkezin kendi hayatı
kaynın madem herkezi herşeyi göze aldı
bırakın ne hali varsa görsün evlensin
kız onun beynini yıkamış artık ne yapsanız da kar etmez
kaynını gerçekleri görmedi sürece oda zor. su an kız acaip oynuyo rol yapıyo

ailesini bile silmiş nerdese o kz için düşün sene
ugraşmaya değmez artık ne halleri varsa görsünler boşver canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…