Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Dün cıktım burdan teyzemlere gittik herkez orda annemden annenemden haber bekliyoruz
doktorlar hasta kendine gelemiyo bilinç kapalı diyorlardı
iğne batırıyorlarmış tepki veriyomuş ama bilinci kapalıymış yani yarı koma hali
bekleriz bekleriz saatler geçmek bilmez
gece 10 da beynindeki ödem nedeni ile solunumu durmuş
acil ameliyata almışlar bütün doktorlar seferber olmuş koşuşturmuş
doktor ameliyattan sonra herşeye hazırlyın kendinizi bitkisel hayata girmiş olarak cıkabilir demiş
biz cok kötü olduk ben ve teyzem sinr krizleri geçirdik hastaneye götürmüşler bizi hatırlamıyorum ben sakinleştirici aldık haber bekliyoruz.
eniştemler cenazesini almaya cıktılar düşünün o kadar umudu kesmiştik
sonra o ameliyattanda cıktı.
ölmemiş dedem doktorlar o kadar güçlü ki yaşama tutunuyo demişler
ameliyat haneye götürürken tekrar bilinci yerine gelmiş
annem baba beni duyuyoyn mu demiş gözerin kırpmış
bilinci yerine gelince solunumu durmuş zaten.
sonra doktor şimdi uyutacaz tekrar dua edin biz elimzden gelen herşeyi yaptık dedi.
şimdi uyutuyorlar.
beyninde tekrar ödem oluşabilir.
patlayabilir .
uyandıracaklar 1 kaç saaate kadar
sabaha kadar bir dirhem uyamadjk cok kötüyüm kızlar ayakta ducak halim yok
bugun geldim herkez sevgi niye geldin diyo
canlı cesete döndük hepimiz
öldük öldük dirildik dün böyle kızlar cok kötüyüm duramıyorum
sabahtan beri 4 tane khve içtim kendime gelemiyorum

çok geçmiş olsun allah bol şifalar versin canım , ama patronun gelince anlat durumu ve izin iste lütfen kendine bu kadar eziyet etme adam da vizdansız değildir herhalde halini görünce sen durumu anlatınca izin verir en azından eve gidip dinlenirsin sonra tekrar teyzenlere gidersin , kendini üzme bu kadar canımm allah yardımcın olsun :106:

insan bi mesaj atar dimi hıhh
Ewett ama rahatsız etmek istemedim, çünkü sen ben seni haberdar ederim demiştin..
Yaşadıkların kolay değil, bende dedeme çok düşkündüm.. sağlığı yerinde idi birden kalp krizi geçirmişti ve 62 yaşında vefat etmişti
O gün ki acım hala tazedir içimde.. ve oğlumun nufüs cüzdanına dedemin adını da yazdırdım, adını yaşatmak için
Dualarım seninle cnm, patron ofisde değilse de yat uyu biraz gözlerini dinlendir..

almıcammm canm izin napım çLIşırım ben canmdan geçtim
yeterki dedem iyi olsun.
annem alma izin dedi
kötü birşey olunca daha kötü o zaman al dedi napım o zaman alırımm dayanmam lazım bugun
fazlada iş yok zaten vakit geçer demi bugun geçer geçer

anladım canım o zaman kötü şeyler düşünüp harap etme kendini , inşallah herşey yoluna girecek

öylemi demiştim
hiç hatırlamıyorum kızum k.bkma valla hiç birşey hatırlamıyorum inan ki
beni anlıyorsun demi...
en kötü yapan beni tekrar ameliyathaneye götürürlerken annem seslenmiş annemi duymuş tanımış doktorlar bile o kadar şaşırmışki yaşamak istiyormuş cok güclüymüş dayanıyormuş
bize dediki bu ameliyattan bi cıkyım dedi sevgim senin mürüvetini görcem seni ben gelin edecem babn ben olcam
hepinze mangal yapcam o güzel mangallarımdan dedi..
ölürse napacamı bilmiyorum gamzem.
uyuyamam
patron aniden gelirsde uyanamam canm cok kötüyüm
kafamı koyarsam gideerin
zaten ilaçların etkisinbdeyim
gözlerim balon gibi sizlerle akşamı edecem bugun napım

Sewgii warya tüğlerim diken diken olduu yemin ederim beni de ağlattınn
Keşkee benim dedem de yaşasaydı çok özledim onuu

Biz yanındayız, üzülme balım.. Rabbine sığın dua et.. Bende ediyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…