Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

günaydın canım iyiyim sen nasılsın
rewatsurfer08dh0.gif
:KK1:

çok şükür iyiyim eylülüm

Günaydın mutlum hayırlı sabahlar nasılsın..

Dün cıktım burdan teyzemlere gittik herkez orda annemden annenemden haber bekliyoruz
doktorlar hasta kendine gelemiyo bilinç kapalı diyorlardı
iğne batırıyorlarmış tepki veriyomuş ama bilinci kapalıymış yani yarı koma hali
bekleriz bekleriz saatler geçmek bilmez
gece 10 da beynindeki ödem nedeni ile solunumu durmuş
acil ameliyata almışlar bütün doktorlar seferber olmuş koşuşturmuş
doktor ameliyattan sonra herşeye hazırlyın kendinizi bitkisel hayata girmiş olarak cıkabilir demiş:KK50::KK50::KK50:
biz cok kötü olduk ben ve teyzem sinr krizleri geçirdik hastaneye götürmüşler bizi hatırlamıyorum ben sakinleştirici aldık haber bekliyoruz.
eniştemler cenazesini almaya cıktılar düşünün o kadar umudu kesmiştik
sonra o ameliyattanda cıktı.
ölmemiş dedem doktorlar o kadar güçlü ki yaşama tutunuyo demişler
ameliyat haneye götürürken tekrar bilinci yerine gelmiş
annem baba beni duyuyoyn mu demiş gözerin kırpmış:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
bilinci yerine gelince solunumu durmuş zaten.
sonra doktor şimdi uyutacaz tekrar dua edin biz elimzden gelen herşeyi yaptık dedi.
şimdi uyutuyorlar.
beyninde tekrar ödem oluşabilir.
patlayabilir .
uyandıracaklar 1 kaç saaate kadar
sabaha kadar bir dirhem uyamadjk cok kötüyüm kızlar ayakta ducak halim yok
bugun geldim herkez sevgi niye geldin diyo
canlı cesete döndük hepimiz
öldük öldük dirildik dün böyle kızlar cok kötüyüm duramıyorum
sabahtan beri 4 tane khve içtim kendime gelemiyorum:KK50::KK50:

canım benim iyiyim çok şükür allah şifa versin inşallah canım dua edelim inşallah canım bencede patronundan izin al git biraz dinlen sevgim bak halsiz ve yorgun düşersen daha kötü olur canım

inşallahh inşallah
iyiki sizler varsınız sizler olmasanız ben buralara sıgamazdım vakit geçiremezdim iyiki varsınız..
sen naptınn bakımm dün anlat bakım

sende iyiki varsın canım inşallah güzel haberler gelicek umudunu kaybetme :KK19::KK19:

bir şey yapmadım canım her zmaanki şeyler işte dün bir topikte bir arkadaştan kutu kalama görmüştüm bende yapışkan kağıt aldım bal kutusunu takı kutum yapmıştım onu kapladım çok güzel oldu bak canım

Eki Görüntüle 859406 :21::21:

Sewgii warya tüğlerim diken diken olduu yemin ederim beni de ağlattınn:KK43:
Keşkee benim dedem de yaşasaydı çok özledim onuu:KK43:

Biz yanındayız, üzülme balım.. Rabbine sığın dua et.. Bende ediyorum :KK5:

ben babamın acısıni bile o kadar taze yaşarken ne blimm gamze hayat cok zor cok:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
iyiki varsınız sizlerde olmasanız napardım bilmiyommmm ediyorum gamzem ediyorum güzel allahım yardımcımız olsun...
Vakit geçirmem lazım kafamı toplamam lazımm hadi başlayalım geyimize len:KK19::KK19:

sende iyiki varsın canım inşallah güzel haberler gelicek umudunu kaybetme :KK19::KK19:

bir şey yapmadım canım her zmaanki şeyler işte dün bir topikte bir arkadaştan kutu kalama görmüştüm bende yapışkan kağıt aldım bal kutusunu takı kutum yapmıştım onu kapladım çok güzel oldu bak canım

Eki Görüntüle 859406 :21::21:

enee nasıl yaptın kız bunu takı kutusumu olii şimdi güzell olmuşş bende cok begendimmmmmmm
sen böyle şeyler yapabilirmiydin,beceriksiz insan:KK53::KK53::KK53:

ben babamın acısıni bile o kadar taze yaşarken ne blimm gamze hayat cok zor cok:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
iyiki varsınız sizlerde olmasanız napardım bilmiyommmm ediyorum gamzem ediyorum güzel allahım yardımcımız olsun...
Vakit geçirmem lazım kafamı toplamam lazımm hadi başlayalım geyimize len:KK19::KK19:

Böbreğimmmmm diloo başladıı koşturmayaa
oda bizim gibi çalışıyo lann :KK53:

gamze bana günaydın dimedi yine:KK30::KK30::KK30:

Bendee şimdii inan alıntılara bakıyordumm mutlu kızz mutsuzz kızz nirdee bizee günaydın demişş hemen cvp atayım diye ama sende gene hızlıı dawarndın lann..
Sabretsene birazz alam yarabbim yaa kafa göz dalacam şimdiii :KK4:

Günaydınn mutlu kızzz mutsuzz kızzz nassınn :KK3::KK3::KK3: kahvaltı etmedim laa ben canım istemiyoo :KK14:

enee nasıl yaptın kız bunu takı kutusumu olii şimdi güzell olmuşş bende cok begendimmmmmmm
sen böyle şeyler yapabilirmiydin,beceriksiz insan:KK53::KK53::KK53:
bal kutusuydu bu canım bende içine takılarımı koymuştum dün akşam yapışkanlı duvar kağıdı aldım onunla kapladım çok hoş durduu , ayakkabı kutusunu da kaplayıp böyle kullanabilirsin cnaım :KK1::KK16:
çok şükür iyiyim eylülüm

canım benim iyiyim çok şükür allah şifa versin inşallah canım dua edelim inşallah canım bencede patronundan izin al git biraz dinlen sevgim bak halsiz ve yorgun düşersen daha kötü olur canım

napıyosun kızz :KK76::KK76:

çok şükür iyiyim eylülüm

sagol kuzumm mutlum amin inşallah yok yk almam canmm fazla iş yk zaten bugun gerekirse yatarım burda biraz napım iyiymmm iyiym merak etmeyinn ben:KK19::KK19::KK19:

Böbreğimmmmm diloo başladıı koşturmayaa
oda bizim gibi çalışıyo lann :KK53:

nireye başladı ne zaman başladı kiminle başladı kim çalışıyo yine çalışıyo kiminle ne için ne zaman kim ölmemiş:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Bendee şimdii inan alıntılara bakıyordumm mutlu kızz mutsuzz kızz nirdee bizee günaydın demişş hemen cvp atayım diye ama sende gene hızlıı dawarndın lann..
Sabretsene birazz alam yarabbim yaa kafa göz dalacam şimdiii :KK4:

Günaydınn mutlu kızzz mutsuzz kızzz nassınn :KK3::KK3::KK3: kahvaltı etmedim laa ben canım istemiyoo :KK14:

kesin öyledir öyledir iyiyim şükür bende gel poğaça var yermisin:nazar:

bal kutusuydu bu canım bende içine takılarımı koymuştum dün akşam yapışkanlı duvar kağıdı aldım onunla kapladım çok hoş durduu , ayakkabı kutusunu da kaplayıp böyle kullanabilirsin cnaım :KK1::KK16:

napıyosun kızz :KK76::KK76:

güzelmişii lenn bende yapcemmm mutlaka yapcemmmm eferinn eferinnn elinden az iş gelsin:KK51::KK51:

sagol kuzumm mutlum amin inşallah yok yk almam canmm fazla iş yk zaten bugun gerekirse yatarım burda biraz napım iyiymmm iyiym merak etmeyinn ben:KK19::KK19::KK19:

nireye başladı ne zaman başladı kiminle başladı kim çalışıyo yine çalışıyo kiminle ne için ne zaman kim ölmemiş:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
işe başladı haberin yok muuu :KK53::KK53:
kesin öyledir öyledir iyiyim şükür bende gel poğaça var yermisin:nazar:
Sen bağaa nidenn inanmıyorsun kii :44:
Peynirli mi poğaça :KK56:

Son düzenleme:
Günaydin Kizlarrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sevgim insallah iyi haberlerini bekliyoruz canimmm .....

Ben bi kahvalti yapayim, alinti falan kacirirsam kusura bakmayin :KK53:

bende beğendim ayakkabu kutusu vardı onu da kapladım içine ıvır zıvırlarımı koyucamm satılan kutular gibi olduuu :KK16: :KK1:

ehehehehehee:KK53::KK53:
bende makyaj cantası gibi yapabilirm aslında
cok yer kaplıyorlar onlar yea :82:
işe başladı yok muuu :KK53::KK53:

Sen bağaa nidenn inanmıyorsun kii :44:
Peynirli mi poğaça :KK56:

ne işine başladı o dogum izninde değilmidi lannn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Günaydınn dilayımmm hoşgeldin bacımm benm:KK48::KK48:
inşallahhhh kankmmm inşallahh bende cok isterimmm
bu gamza diyo k dilo işe başladı diyiii yeaa:KK53::KK53::KK53::KK53:

ehehehehehee:KK53::KK53:
bende makyaj cantası gibi yapabilirm aslında
cok yer kaplıyorlar onlar yea :82:

ne işine başladı o dogum izninde değilmidi lannn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Diloo sen işe başlamadın mı bugünn söylee sewgiyee :KK51:

X