Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

sana haber vermesi gerekir ama yani mecburiyet hesap verme gibi değil bilgilendirme amaçlı hani saat 12 olmuş ve o uyumuşsa senin bunu bilmen lazım aynı şekilde o da senin sen herşeyini haber veriyo musun peki , günde ne kadar sıklıkla konusuyosuunu z yada mesajlasşıyosunuz :26:

çok fazlaa irdelemiyor musunn Meliscimm, böyle yaparsan hep mutsuz olursun bakk..
kaç senelik bir beraberliğiniz war.. sen hala güvenmiyor musun sözlüne
Şu anki hareketleriniz, yeni tanışmış bir çiftin beklentilerinden başka bişi değil..
Hala aşamamışsınız bu durumu, yapma bence bu kadar, kafayı yersinn..

[
canm sizin ilişkiniz birazda monotonlaşmış sanki
erkek arkadaşın nasılsa benim mantıgıyla hareket ediyo gibi artık
tamam la bu kadar ısrar etmene gerek yoktu kanka:26::26::26::26::26::26:

gidiyom bahhk

o haber vermeyınce bende vermemeye başladım artık..msjlasma 0 bikere.anca kavga edınce msjlasıyoruz konusuyoruz.ben artık baska bırı oldgnu dusunuyrm.ınsan hıcmı yastga kafasını koyunca sevgılısnı dusunmez ya hıcmı aklına gelmez

kaç yıldır birlikteydiniz :26: hımm söz olduktan sonra salmış baya sanırım nasılsa ciddiye bindi falan mantığı buluştuğunuzda nasıl peki eskiye göre değişiklik var mı :26:

gamzecım dusun boyle bı ılıskın oldgnu.isterse 15 sene olsun.ilgi yada bırbırınle ıletısım yoksa ıster ıstemez koparsın.evlı esler bıle işe gittiğinde esı bugun benı aramadın.merk etmedınmı hıc dıye dusunur söyler.yalnıs düşündüğümü sanmıyorum.burda tek yapması gereken ilgi alaka.onuda yapamıyo

canım benim senin sevdiğin biraz rahat insan galiba öyle aramaya msj çekmeye önem vermiyo demekki ama en azından sabahları bi günaydın diyebilir arada da olsa bi msj atabilir canım ne dicemi bilemedim yaaa

Allahh aşkınaa otumasın sewgüü gözünü sewemmmm

Yohh yohhh wallaa oynamamm ısrar etmeeee

hoppaaaaa teyyy teyyy teyyyyy

Bu seferlik miii
Seni pıçak darbelerimlee banu alkana benzetirim bakkk

banu alkana derken gamzem oraya bi açıklık getir istersen

ahahaahah istgg

ben affettim ya şükret

amaninn booo :

eylüll ne diyon eylül
buluştgmzdada ıdare eder ılglı davranmaya calsyo.off bılmyrm ya

bence kesinlikle karşı tarafta bir sorun var
melis artık benim nasılsa mantıgıyla hareket ediyo
istediğini yapıyo kafasına göre davranıyor
ama su anlattıklarından ilişkinizde heyecan birşey yok canm senin yüzünden değil onun yüzünden iyice monotonlaştırmış

ne yapmam gerek .?

buluştgmzdada ıdare eder ılglı davranmaya calsyo.off bılmyrm ya
buluştuğunuzda bu konuyu yüzyze konuş canım herşeyi açıkça sor anlat sorun neyse konuşun neymış bu rahatlık sor bakalım istediklerini anlat oda beklentilerini söylecektir :26:

sevgılımmmmmmmmmmmmm :132::132:

ne yapmam gerek .?

canm bu böyle gitmez
yüz yüze konuşmanız gerek
yani nişanlısınız diye herşeyi salmış bu adam gerekirse yüzüde atacaksın.
onu göze alarak konuşacaksın herşeyi
eğer böyle giderse daha fazla katlanamıcanı söylüceksin,
ama dediğmi gibi agır konuşacaksın ve bu konuşmadan sonra yüzüğü gereksie atmayıda göze alacaksın
yada böyle devam edecek malesef.

enemmmm bu sapık yine düştü peşime imdatttttttttttttttttttttttttt
gamzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
benim başım bagli dimedim mı sana dudukkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…