Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

gamzecım dusun boyle bı ılıskın oldgnu.isterse 15 sene olsun.ilgi yada bırbırınle ıletısım yoksa ıster ıstemez koparsın.evlı esler bıle işe gittiğinde esı bugun benı aramadın.merk etmedınmı hıc dıye dusunur söyler.yalnıs düşündüğümü sanmıyorum.burda tek yapması gereken ilgi alaka.onuda yapamıyo
Bak Meliscim, sabahları günaydın nasılsın dememeye kadar gelmişse durum ona bişi diyemem..
Bir ilişkiyi bu kadar uzatmıcaksın işte.. Sizinki çokk uzamış ve bunun rahatlığı war üzerinde belli ki..
Sen şimdi onu al karşına konuş desem, yeter dicekkk hep aynı şeylerle geliyosun artık karşıma sıkıldım dicek..
Bu lafları sende duyunca hemen ayrılmayı düşünücen ben biliyorum..
Bir bayanı ilgisizlik hep mutsuz eder ve karşı tarafdan soğutur ve kadın kaçar..
Sende bence o durumdasın ama onca senenin vermiş olduğu emeğe kıyamıyosun ve alışkanlıklarda cabası..
Sen onu bizden daha iyi tanıyorsun, eğer önceden bir açığını yakaladıysan eğer al karşına karart gözünü
konuşş.. bu şüpheyle yaşanmazz.. yüz yüze konuş ama mesajla değil..

canım benim senin sevdiğin biraz rahat insan galiba öyle aramaya msj çekmeye önem vermiyo demekki ama en azından sabahları bi günaydın diyebilir arada da olsa bi msj atabilir canım ne dicemi bilemedim yaaa

banu alkana derken gamzem oraya bi açıklık getir istersen:KK4:

Yaniii psikopata bağlayınca ben, bu marifetimde wardır demek istemiştimm :26::26:

canm bu böyle gitmez
yüz yüze konuşmanız gerek
yani nişanlısınız diye herşeyi salmış bu adam gerekirse yüzüde atacaksın.
onu göze alarak konuşacaksın herşeyi
eğer böyle giderse daha fazla katlanamıcanı söylüceksin,
ama dediğmi gibi agır konuşacaksın ve bu konuşmadan sonra yüzüğü gereksie atmayıda göze alacaksın
yada böyle devam edecek malesef.

enemmmm bu sapık yine düştü peşime imdatttttttttttttttttttttttttt:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
gamzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
benim başım bagli dimedim mı sana dudukkk:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

amanin boooooooo :KK28::KK28: kaçma gel buraya :KK48::KK48::KK9:

canım kestane çektiii yaaa
nmdisney283kv.gif

canm bu böyle gitmez
ama dediğmi gibi agır konuşacaksın ve bu konuşmadan sonra yüzüğü gereksie atmayıda göze alacaksın

enemmmm bu sapık yine düştü peşime imdatttttttttttttttttttttttttt:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
benim başım bagli dimedim mı sana dudukkk:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

gecenkı kavgamızdda hanı bana guvenmıyomusun kavgası etmıstık ya.orda bana dedıkı : evlenınce nasıl olucak ozaman bızden hıc bısey olmaz,böyle olucaksak evlenıncede sımdıden bıtsın.sonra ben bıtsın ozaman dynce lafı döndürdü.bu kadar kolay söyleyebılıyosa ve bu kadar ılgısızse ben bunun altında baska bısey ararım

Bak Meliscim, sabahları günaydın nasılsın dememeye kadar gelmişse durum ona bişi diyemem..
Bir ilişkiyi bu kadar uzatmıcaksın işte.. Sizinki çokk uzamış ve bunun rahatlığı war üzerinde belli ki..
Sen şimdi onu al karşına konuş desem, yeter dicekkk hep aynı şeylerle geliyosun artık karşıma sıkıldım dicek..
Bir bayanı ilgisizlik hep mutsuz eder ve karşı tarafdan soğutur ve kadın kaçar..
Sende bence o durumdasın ama onca senenin vermiş olduğu emeğe kıyamıyosun ve alışkanlıklarda cabası..
Sen onu bizden daha iyi tanıyorsun, eğer önceden bir açığını yakaladıysan eğer al karşına karart gözünü

Yaniii psikopata bağlayınca ben, bu marifetimde wardır demek istemiştimm :26::26:

gamzaa konuştukca batıyonnnn :KK60: :KK60:

amanin boooooooo :KK28::KK28: kaçma gel buraya :KK48::KK48::KK9:

canım kestane çektiii yaaa
nmdisney283kv.gif

seni gavurinn tohimii bırak lan peşimi:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:
allam yaa:KK17::KK17::KK17:
benmde çiğ köfte çekii yinee yeaa:KK39::KK39::KK39::KK39:

enemm o zaman durum değişir lan hıyarrrrrrrrrr

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: :KK69: :KK69:
gel otur içimeeeee cıkma bida ordann:KK48::KK48:
977d9d875532f2ce8f6a62be7ca91f81.gif
böbreğimmmmmmmmmmmmmmmmm :KK19::KK19::KK19::KK19:
canm bu böyle gitmez

Eylülll o benimmmm tammm mııı gettttt benimm helalimm ooo :KK53::KK53::KK53:

gecenkı kavgamızdda hanı bana guvenmıyomusun kavgası etmıstık ya.orda bana dedıkı : evlenınce nasıl olucak ozaman bızden hıc bısey olmaz,böyle olucaksak evlenıncede sımdıden bıtsın.sonra ben bıtsın ozaman dynce lafı döndürdü.bu kadar kolay söyleyebılıyosa ve bu kadar ılgısızse ben bunun altında baska bısey ararım

aynen bencede.
bir kadın güvenmiyorsa içinde bir kuşku varsa
bizim hislerimiz bilmiyorum niye ama o kadar kuvvetli ki kesin o işin içinden birşeyler cıkıyo
peki böyle hiç süpelendin davranışları oldu mu
senin hattının dökümanlarına baktını bile bile
eğer böyle birşeyi yapıyorsa
ikinci hattı almıştır yani o kadar keriz olamaz :KK50::KK50::KK50:

aaynen öyle.verdgm emeklere kıyamıyorumm..öyle bı davranıyo ki sankı . sankı ılgılendıgı baska bırı varmıs gibi.hiçmi yastga basını koydgunda sevdgın gelmez aklına

aynen bencede.
bir kadın güvenmiyorsa içinde bir kuşku varsa
bizim hislerimiz bilmiyorum niye ama o kadar kuvvetli ki kesin o işin içinden birşeyler cıkıyo
peki böyle hiç süpelendin davranışları oldu mu
senin hattının dökümanlarına baktını bile bile
eğer böyle birşeyi yapıyorsa
ikinci hattı almıştır yani o kadar keriz olamaz :KK50::KK50::KK50:

hayır bılmıyokii benım hattına baktıgımı haberı yok

[

canm sizin ilişkiniz birazda monotonlaşmış sanki
erkek arkadaşın nasılsa benim mantıgıyla hareket ediyo gibi artık:KK31::KK31:

tamam la bu kadar ısrar etmene gerek yoktu kanka:26::26::26::26::26::26:

gidiyom bahhk :KK59:

gitme laaa gitmeee

melisciğim bende gamzeye katılıyorum canım

Huhuhuuuuuu:26:
Kacirdigim alinti varsa kasten degildirrr :KK53:
Ben bi camasir atayim :87:
Oglisin takim formalati bendeee :KK54:

hoşgeldin canım benim...

Enemm cok duygulandm lannn:KK43::KK43:
helalim bekleyeceğimmmm, seni hep seveceğmm
bir ömür boyu sana nımusım diyeceimmmm:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:eylülll gördün mü oglimmm ayagını denk al ayagını keseriz:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Yokk yaa ayak parmaklarıyla el parmaklarınıı yer değiştirelim bencee :KK53:
aaynen öyle.verdgm emeklere kıyamıyorumm..öyle bı davranıyo ki sankı . sankı ılgılendıgı baska bırı varmıs gibi.hiçmi yastga basını koydgunda sevdgın gelmez aklına

Hmm ilişkinizin başında sana karşı çok fazlaa ilgiliydi sanırım ki;
Oyuzden bu halleri sana normal gelmiyor..
Seni anlamaya çalışıyorum Meliscim..
Bugün hiç konuştunuz mu peki..
Yani günaydın mesajı geçtimi aranızda..

hayır bılmıyokii benım hattına baktıgımı haberı yok

canm olmaz olur mu vardır sen bakınca
ona mesaj geliyo o sistemi biliyorumm ben bizde yaptık da o sana haberi yokmuş gibi yapıyordur emin ol yani
bşaka bir hattı olabilir
istersen biraz bekle
bir ipucu ne bilm bir şüphe ile hareket et sonuca ulaş
istersen konuş
böyle olmasının 3 sebebi var
ya seni artık sevmiyo sadece alışkanlık evleniyim artık ne olacak hani başka birinimi bulcam felan diyo bu mantıkla gidiyobu yüzden de ilgisiz sıradan yapıyo herşeyi.
ya seni aldatıyo
Yada sıkıntıları var ama bu son secenek olsadı şimdiye cıkardı yani
sen bayadan berli dert yanıyorsun bize
insan sevgi olmasa sırf alışkanık için bile durur emin ol

iyi fikir lennnn panpa:KK28::KK28:
hadi başlayalım işlemlere nihoohhohhohohohohooo:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
bence bu kadar ilgisizligin altında başka nedenler de var
yazık değil mi bu kıza ya :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
nasıl olsa gidemez ayrılmaz mantıgıyla harket etti kesin zaten:KK14::KK14:
gitme laaa gitmeee

melisciğim bende gamzeye katılıyorum canım

hoşgeldin canım benim...

kafama sıkıp gitcemm ki :KK59:

hayır aramadı msjda atmadı.aksamda saat 10da bızden cıktı,uykum var dedi. ama evemı gıttı arkdaslarının yanınamı bılmyrmkii.vodafondan bakıyrm gece 12de arkadasına msj atmıs mesela.ama bana hıc yazmadı bıle

canm olmaz olur mu vardır sen bakınca
ona mesaj geliyo o sistemi biliyorumm ben bizde yaptık da o sana haberi yokmuş gibi yapıyordur emin ol yani
bşaka bir hattı olabilir
istersen biraz bekle
bir ipucu ne bilm bir şüphe ile hareket et sonuca ulaş
istersen konuş
böyle olmasının 3 sebebi var
ya seni artık sevmiyo sadece alışkanlık evleniyim artık ne olacak hani başka birinimi bulcam felan diyo bu mantıkla gidiyobu yüzden de ilgisiz sıradan yapıyo herşeyi.
ya seni aldatıyo
Yada sıkıntıları var ama bu son secenek olsadı şimdiye cıkardı yani
sen bayadan berli dert yanıyorsun bize
insan sevgi olmasa sırf alışkanık için bile durur emin ol

canım ben en bastan kendı telıme denedım.siteye giriş yaptıgımda bana msj gelmıyo telıme.onada gitmiyo demekki

X