BUNLARDA BENİM CANIM CANIM CANIM ABLACIĞIMIN (Ecrin_kayra'nın)EN ÖZEL GÜNÜNDEN

ablanın gelinliği on numara bayıldım ... Allah bi ömur mutşlu etsin cnm.. sanada bu gunleri göstersin inşş

çok güzeller maşallah allah mesut etsin

ben alcamzaten ablanın gelınlığını cok beeğnıyom yaa allah zorlu aşkın sonunu evlılık nasıp ettı gerısıde ınş mutluluk olur tatlım

dilekay teşekkür ederim

uğurum böcüğümmm canım evet 9 yıllık bir aşk ve her iki ailede istemiyordu her iki aileyide ikna ettiler her iki ailede zamanında karşı çıktı ama onlar yılmadı başardı ve sonunda onlar kazandı.. kurban olduğum Rabbim herkese onlarınki gibi bir evlilik bir eş nasip etsin

aileler niye istemedi? çok mu özel oldu sorum?

Boşver be güzelim orasını anlatıpta 9 sene öncesine gidipte yine üzülmim ben... şuan mutlular yaa ailem kabullendi yaa damatlarını şimdi çook seviyorlar yaa asıl önemli olan bu

canım allah bir ömür boyu mutlu mesut etsn gerçekten çok yakışmışlar bende eşimde zorlu bi yoldan geçtim dügüm günüme kadar gerçekten zor oluyo ailelerin istememesi rabbim bütün sevenleri kavuşamayanları kavuştursun canım benimm senden bi ricam var bu resimleri nasıl yapıyosun programı nerden aldın banada söylermisin bende çok meraklıyımda bende yapmak istiyorum banada söle

serbet canım çok teşekkür ediyorumm sanada mutlulukllar dilerimm...
bira ra özel mesajla atarım sitenin linkini sana...

allah onlara uzun mutlu ve mesut ömür versin darisi bekarlarin basina
ayrica bu sitenin ismini banada yollarmisin canim

tamam ilaydacımmm... teşekkürler bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…