Bunlar Benim Canlarım

Maşallah :nazar:

Hele o bebelerin patilerindeki beyazlıklar yok mu bayıldım..

Ama renkleri siyah da olsa, köpeklerin ruhu beyaz.. Gerisi vız gelir yerimseniben

aynı fikirdeyim püsküütüm çok tatlıydı bizim kara böcükler az işemediler evekaydirigubbakcemile3

sonunda yıkandı benim canlarım evde olmanın tadını çıkarıp nazlıcanla oynamayıda ihmal etmediler

traşlarını olunca yine çimlerin üstünde oynamaya başladılar

Bu konu hep ilgimi çekiyor..

Köpekler mutlu olduklarında kuyruk sallıyor.. kedilerse tedirgin olduklarında..

ya da tam tersini düşünelim.. köpekler tedirgin olduklarında kuyruk dimdik, kedilerin kuyruğu ise mutlu olduklarında dimdik..

nazlıcan akıllı kerata demek ki.. :nazar: Bakıyor ki kuyruklar sallanıyor, çeviriyor hemen MıYAVCA ya.. Kesin leyn tedirginliği diyor, almayayım façanızı aşağıya.. :roflol: :roflol:

Köpekler mutlu olduklarında kuyruk sallıyor.. kedilerse tedirgin olduklarında..

ya da tam tersini düşünelim.. köpekler tedirgin olduklarında kuyruk dimdik, kedilerin kuyruğu ise mutlu olduklarında dimdik..

nazlıcan akıllı kerata demek ki.. :nazar: Bakıyor ki kuyruklar sallanıyor, çeviriyor hemen MıYAVCA ya.. Kesin leyn tedirginliği diyor, almayayım façanızı aşağıya.. :roflol: :roflol:

aynen öylekaydirigubbakcemile3 cicoşla gizmoda benden korktukları için nazlıcanın bütün eziyetlerine boğun eğiyorlar:lepi:

Ahanda yerim onları yerimmmm:asigim:

Püsküttüm ya bizimkiler mutlu olduklarında yada oyun oynarken aksine o kuyruk kırbaç gibi sağa sola harmanlanarak sallanıyor hiç dik durduğunu görmedim:1no2:

Püsküttüm ya bizimkiler mutlu olduklarında yada oyun oynarken aksine o kuyruk kırbaç gibi sağa sola harmanlanarak sallanıyor hiç dik durduğunu görmedim:1no2:

:eek: :eek: Bilmem ki nevkuşum.. Bana hep öyle dediler.. Kandırmışlar mı?

Köpeklerin dilinden eminim de.. demek ki kedi konusunda kandırılmışım.. :eek:

Yoksa senin kediciklerinin böyle bir mutlulukla hep dik kuyruk olmaları gerekirdi di mi? :nazar:

:eek: :eek: Bilmem ki nevkuşum.. Bana hep öyle dediler.. Kandırmışlar mı?

Köpeklerin dilinden eminim de.. demek ki kedi konusunda kandırılmışım.. :eek:

Yoksa senin kediciklerinin böyle bir mutlulukla hep dik kuyruk olmaları gerekirdi di mi? :nazar:

İstatiksel olarak bilemem başka kedilerle yaşamadımcokacimcoook

Ama benimkiler böyle ya ondan belki de benimkilere hastır bu sonuçta bademi görende kedi değil köpek sanıyor, bende camış olarak görüyorum kendisini:roflol:Videolarda da izlerken dikkat edersen Badem'in kuyruk sağ sol ediyor kaç kez kırıtma toplum içinde dedim-tatlicadiarzu- Ya da eğer bu doğruysa benimkiler mutsuz mu senağlama

Not: Videonun yüklenmesini bekliyorumcokacimcoook

a- Bu bir bilimsel doğru değil, ispatlanmamış teoridir.
b- Bu teori muhtemelen yalandır
c- Seninkiler kedi kılıklı köpektir
d- Her çeşit dolma pirinçle değil bulgurla daha güzel olur

Ama her koşulda tek bir cevap var: Senin kedilerin dünyanın en mutlu kedilerindendir.. :asigim: :nazar:

Bu akşam iyi güldürdünüz beni, Allah razı olsun hepinizden a.s.

nazlıcan akıllı kerata demek ki.. :nazar: Bakıyor ki kuyruklar sallanıyor, çeviriyor hemen MİYAVCA ya.. Kesin leyn tedirginliği diyor, almayayım façanızı aşağıya.. :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3 a.s :roflol:

aynen öylekaydirigubbakcemile3 cicoşla gizmoda benden korktukları için nazlıcanın bütün eziyetlerine boğun eğiyorlar:lepi:

:roflol: Kıyamam ben onlara :teselli: Nazlıcan da yetkilerini tam kullanıyor, anlıyoruz buradan kaydirigubbakcemile3

4 pati ailesinin genele uyduğu ne zaman görülmüş nevkafam :mymeka: Onlara bu yüzden aşık değil miyiz :asigim:

Not: bu kuyruk olayını hemen anneme de sordum. Onun çocukken kedisi olan sevimli şey, dedemi her akşam kuyruk havada teleskop gibi karşılarmış yolun başına gidip. Gelecek olan dedemin elinde her akşam 5 kuruşluk işkembe olduğundan mutluluk işareti diyebiliriz cokacimcoook
Sokaklarda da genellikle kuyruk havada ya da kırbaç gibi kıvrılarak sağa-sola-yukarı-aşağı dans ediyor veletlerin aslında düşününce geldi aklıma, o da "sev beni" demek oluyor herhalde Şeniz

Köpeklerin kuyruk dili, köpekten köpeğe değişmiyor ama kedilerde durum farklı demek ki.. Al sana merak edilecek bir konu daha.. Ömrüm bitti, merak edilen konular bitmedi yahu..

a- Bu bir bilimsel doğru değil, ispatlanmamış teoridir.
b- Bu teori muhtemelen yalandır
c- Seninkiler kedi kılıklı köpektir
d- Her çeşit dolma pirinçle değil bulgurla daha güzel olur

Ama her koşulda tek bir cevap var: Senin kedilerin dünyanın en mutlu kedilerindendir.. :asigim: :nazar:

alem kadınsın vallaaakaydirigubbakcemile3 dolmanın ne işi var kedilerle ilgili bilimsel tespitlerinin arasında kedi deyince aklına dolmamı geliyor yoksa:uhm:

alem kadınsın vallaaakaydirigubbakcemile3 dolmanın ne işi var kedilerle ilgili bilimsel tespitlerinin arasında kedi deyince aklına dolmamı geliyor yoksa:uhm:

ılk aklıma geleni yazmadım..
Şuydu.. Çamaşır asmadan önce ipe un sermek faydalıdır.
Sonra dedim ajan-hafiye ikilisi "ip" ve "kedi" sözcüklerinin seçenekler arasında barınmasından namutlu olur ve beni engizisyona kadar gönderirler.. neme lazım.. tırstım.. şakkıdı

Ama görülüyor ki; yine de kurtulamamaşım.. "kedi".. "dolma".. Ayyy Allah korusun yahu! :1shok:

İlk aklıma geleni yazmadım..
Sonra dedim ajan-hafiye ikilisi "ip" ve "kedi" sözcüklerinin seçenekler arasında barınmasından namutlu olur ve beni engizisyona kadar gönderirler.. neme lazım.. tırstım.. şakkıdı

Ama görülüyor ki; yine de kurtulamamaşım.. "kedi".. "dolma".. Ayyy Allah korusun yahu! :1shok:

eee bu durumda ip ve un ikilisi daha uygun olurmuş kaydirigubbakcemile3

nazlııcanın dolması pek lezzetli olmaz ben onu mıncırarak yiyorum

:1shok: A-ha, ben bunu hiç düşünmemiştim senağlama

İlk aklıma geleni yazmadım..

Efendim, beni mi çağırdınız delikafadulden Neeev, neeev, uyuma yahu :mymeka: Bak bizim tüy yumakları hakkında ne düşünceler varmış da haberimiz yokmuş Çok üzgünüm çoook

:roflol: :roflol: :roflol:

yaz geldi diye bizi yine traş ettirdiler biraz çirkin olduk ama bayağı rahatladık:lepi:

yaz geldi diye bizi yine traş ettirdiler biraz çirkin olduk ama bayağı rahatladık:lepi:

Ayy Barçmanım çok güzeller yaa:nazar::nazar: pek şeker olmuşlar al çıtır çıtır yeeŞeniz..Ablamında cocker var oda traş oluyor yazları ama ilk bir hafta boyunca sandalye altlarında ve bulabildiği her ücra köşede pinekliyor :roflol::roflol: çok utanıyor o halinden...

Bir kez daha maşallah diyip kaçayım :nazar::nazar:

Ayy Barçmanım çok güzeller yaa:nazar::nazar: pek şeker olmuşlar al çıtır çıtır yeeŞeniz..Ablamında cocker var oda traş oluyor yazları ama ilk bir hafta boyunca sandalye altlarında ve bulabildiği her ücra köşede pinekliyor :roflol::roflol: çok utanıyor o halinden...

Bir kez daha maşallah diyip kaçayım :nazar::nazar:

demek beğendinŞeniz banada her halleri çok tatlı geliyor ben ilk hafta utanmasınlar diye elbise giydiriyorum o bir haftada alışıyorlar yeni hallerine

X